PDA

View Full Version : Как издържате на страха?



Bellatrix
10-18-2008, 17:50
Чудя се как издържате целия страх, който рисковете на секса носят? Аз водя полов живот от 3 месеца (винаги с презервативи от най скъпите) и уж всичко е норамално и наред... Спокойна съм... Ама като не ми дойде 1, максимум 2 дена и вече не мога да стоя мирно. Хващат ме страхотни нерви,обикалям като котка, вдигам температура само при мисълта :shock: Изобщо не знам как някои си стоят кротко и спокойно и лееекичко се притесняват чак след седмица-две закъснение :shock: Абе хора, кажете как го правите да започна и аз, че ще си скъсам нервите за глупости и фалшиви тревоги :D :D :D

summerlove66
10-18-2008, 18:13
.. мацка не се притеснявай чак толкова .. то вярно е сега че секса не е шега работа ама не може без него .. аз примерно съм супер спокоен човек .. пък ако стане някоя беля .. има много начини да се оправят нещата .. :)

Bixel
10-18-2008, 18:20
stani lizbiika

evilkaAaAa
10-18-2008, 18:47
и аз бях така в началото. след няколко месеца ще се успокоиш :) спк ;)

SunShinePearl
10-18-2008, 18:52
:lol: лесно не мислиш негативно а позитивно че нищо няма да се прецака апък ако стане нали знаеш
''преобърне ли се колата пътища мн''

BurningDesire
10-18-2008, 19:18
Чудя се как издържате целия страх, който рисковете на секса носят?.......ще си скъсам нервите за глупости и фалшиви тревоги :D :D :D
Хаха, ти ме уби. Как може така да се притеснявате, аз като забременях даже не се притесних, казах си - ще направя аборт, и това е - какво има да си тровиш нервите. И да си забременяла, и да не си - не можеш да промениш вече станалото, тогава защо само се тормозиш?

waaaagh
10-18-2008, 19:21
Чудя се как издържате целия страх, който рисковете на секса носят?.......ще си скъсам нервите за глупости и фалшиви тревоги :D :D :D
Хаха, ти ме уби. Как може така да се притеснявате, аз като забременях даже не се притесних, казах си - ще направя аборт, и това е - какво има да си тровиш нервите. И да си забременяла, и да не си - не можеш да промениш вече станалото, тогава защо само се тормозиш?
ОМГ!! :shock: :shock: :shock:
Звучиш като човек с мнооого опит-я кажи колко аборта си направила дао сега? :-x

cherinka
10-18-2008, 19:53
Чудя се как издържате целия страх, който рисковете на секса носят? Аз водя полов живот от 3 месеца (винаги с презервативи от най скъпите) и уж всичко е норамално и наред... Спокойна съм... Ама като не ми дойде 1, максимум 2 дена и вече не мога да стоя мирно. Хващат ме страхотни нерви,обикалям като котка, вдигам температура само при мисълта :shock: Изобщо не знам как някои си стоят кротко и спокойно и лееекичко се притесняват чак след седмица-две закъснение :shock: Абе хора, кажете как го правите да започна и аз, че ще си скъсам нервите за глупости и фалшиви тревоги :D :D :D
Дай да се притесняваме като излезем на улицата дали някоя сграда няма да ни падне на главата или да ни блусне я тир, я кола, я мотор, я друго превозно средство.
Дай да се притесняваме докато си седим вкъщи дали няма да нахлуят престъпници, да ни оберат и да направят нещо лошо.
Дай да се притесняваме като отидем на работа дали шефа няма да ни уволни, или да се прецакаме със заплатата нещо.
Дай да се притесняваме всеки път когато отидем на училище дали някой няма да ни наръга с нож.
Дай да се притесняваме докато си седим в някое кафене или заведение дали някой няма да ни хвърли някоя пиратка.
Дай да се притесняваме за храната, която ядем дали няма някаква отрвоа в нея, или хигиената, при която е правена и да се заразим с нещо.
Дай да се притесняваме докато готвим нещо вкусно на газовия котлон дали няма да гръмне.
Дай да се притесняваме докато работят няколко електроуреда в къщи дали няма да стане някаква авария.
Дай да се притесняваме докато спим нещо да не се запали вкъщи и да изгорим.


След като толкова много се притесняваш, параноясваш ЗАЩО, ПОДЯВОЛИТЕ, ПРАВИШ СЕКС!?
Нещо ако стане вини само себе си.
Не ме интересува, че ти е кеф докато ти го вкарват и те ебат супер здраво, глупавото е, че след всичките тия удоволствие ти се правиш на интересна "оо, ама дали няма да пипна някоя болетс" оо ама тва, оо ама онова.
Нещо като не ти харесва и те притеснява - игнорирай го и не си създавай поводи, при които може да стане точно това, което не искаш.

Доволна ли си?

Айде сега вече вземи да млъкнеш.

hiro
10-19-2008, 05:12
Не прави секс тогава

ludoto_f
10-19-2008, 06:25
I az bqh kato tebe parvite pati..
samo se pritesnqvah kato mi zakasneeshe.. no zakasnqvaneto na menzisa ne e vinagi zadaljitelno da zna4i 4e neshto ne e nared!
Zashtoto i sega kogato bi trqbvalo cikala mi da se e normaliziral (zashtoto mi idva ot ve4e 6-7godini) vse oshte ne e! :?
Seksa naistina e dosta slojno neshto.. i mnogo vajno, no ne mislq 4e e nujno 4ak tolkova da se pritesnqvash. V kraina smetka ti.. taka si go vikash.. kato samo loshoto mislish!
Edin savet: MISLI PO-OPTIMISTICHNO! :):P

Hilary_
10-19-2008, 07:15
какво съвпадение в мисленето...ама ти поне си се престрашила...но наистина хората са прави че не можеш да върнеш нищо...ам да има начини ама това ти остава вреда за цял живот... :? просто сичко в живота е с риск...а самият живот е един... не го пропилявай!!! Мисли си за нещо хубаво...намирай си различни занимания....дано преодолееш тези мисли... ;-) :smt001

BurningDesire
10-19-2008, 14:12
ОМГ!! :shock: :shock: :shock:
Звучиш като човек с мнооого опит-я кажи колко аборта си направила дао сега? :-x
Един, що? И още един въпрос - мислиш ли, че нещо ти дава право да ме съдиш?

DevilWish
10-19-2008, 14:50
И аз преди винаги имах страх.Сега съм на хапчета и не ме страх.Но да ти кажа ,когато се притесняваш ,ти закъснява ;)

homerS
10-19-2008, 15:42
Чудя се как издържате целия страх, който рисковете на секса носят?.......ще си скъсам нервите за глупости и фалшиви тревоги :D :D :D
Хаха, ти ме уби. Как може така да се притеснявате, аз като забременях даже не се притесних, казах си - ще направя аборт, и това е - какво има да си тровиш нервите. И да си забременяла, и да не си - не можеш да промениш вече станалото, тогава защо само се тормозиш?

Не съм правила аборт 8-) , но съм на абсолютно същото мнение

sextazy_baby
10-19-2008, 16:56
Никога не ме е било страх и никога не е имало проблеми

Miimiinka
10-19-2008, 19:45
Дай да не правиме секс тогава,като има рискове.Просто бъди внимателна. ; )) И да не те хваща параноята толкова.

SINDEL
10-20-2008, 07:05
Хах, и аз бях така в на4алото.
Ама да ти кажа - с времето вси4ко се оправя. Малко или много преставаш да се изнервяш толква, де да знам. Щом си се пазите и вси4ко е окей, не го превръщай в 4ак такава драма ;)

SINDEL
10-20-2008, 07:05
Хах, и аз бях така в на4алото.
Ама да ти кажа - с времето вси4ко се оправя. Малко или много преставаш да се изнервяш толква, де да знам. Щом си се пазите и вси4ко е окей, не го превръщай в 4ак такава драма ;)

fasta4e
10-20-2008, 07:21
Свиква се и аз бях така и се га се притеснявам но ако успееш да спреш ще ти доиде.сякъш страха го прритиска нз