PDA

View Full Version : Раэговори на първата среща



Александра---
10-18-2008, 19:08
3дравейте. (:
Наскоро се раэделих с човека,който предиэвика у мен много хубави чувства,каквито не бях иэпитвала от много време.Всъщност,мога да кажа,че эа пръв път иэпитах толкова силни чувства на обич.Но много километри ни раэделиха,а и той промени отношението си.С две думи-нямаме бъдеще.Все още иэживявам тежко таэи случка.След нея нещо ми стана.Останах беэмълвна.Хората около мен твърдят,че има голяма промяна в поведението си,че съм станала "по-пасивна".Така е,не отричам.Но наистина е эагуба на време.Пропилявам си живота така.Съэнавам,че връщане наэад няма и миналото си е минало.Реших,че ще раэнообраэя живота си и ще се върна към предишния човек,който бях.Та сега ще иэлиэам с едно симпатично момче,което проявава интерес към мен.На мен той ми е симпатичен,но нямам никакви по-специални намерения.И все пак не искам първото ни иэлиэане да е провал.Не го поэнавам добре.Преди време,последната ми среща с човек,който не поэнавам добре,се окаэа провал.Не энам как стана,но само си эадавахме въпроси от типа "и кво?"...И3ЛАГАЦИЯ.3нам,че е тъпо,но айде дайте някакви идеи,ако эацепим каква тема да подхвана.Предварително мерси. =]

BaiToq
10-18-2008, 19:26
За Мишо Шамара.

MP
10-18-2008, 19:27
За футбол

tuzaro
10-18-2008, 19:28
За футболжени

Александра---
10-18-2008, 19:28
За футбол
Ни съм много в час с футбола 8-)

MP
10-18-2008, 19:48
Започвай да зубриш статистика и имена на футболисти и отбори.Може да го изненадаш с невероятните си познания и да ти пише отличен - 6.00

gree_girl
10-18-2008, 19:52
Филмите винаги са спасение, повярвай ... като се започне от жанровете, този филм гледал ли си го, онзи, разкази на филми и така. Музиката ако имате еднакви предпочитания също помага.
Айде миличка, дано съм ти помогнала :-) Надявам се да мине добре.

tuzaro
10-18-2008, 19:54
Започвай да зубриш статистика и имена на футболисти и отбори.Може да го изненадаш с невероятните си познания и да ти пише отличен - 6.00някоя ако дойде така при мене веднага я зимам, винаги съм си мечтал за гадже което разбира от футбол 8-)

Miimiinka
10-18-2008, 19:56
Не мисля,че ще зацепите след като ще се виждате за първи път имате много неща да си говорите.Започни с това какви неща обичате да правите,да слушате,да говорите и т.н.Сравнете си общите неща който имате и такам.Споко на всеки се случва на първа среща.Даже и на мене... :-P

MP
10-18-2008, 19:59
Започвай да зубриш статистика и имена на футболисти и отбори.Може да го изненадаш с невероятните си познания и да ти пише отличен - 6.00някоя ако дойде така при мене веднага я зимам, винаги съм си мечтал за гадже което разбира от футбол 8-)
И аз,но това е измиращ вид.

Александра---
10-18-2008, 20:04
Започвай да зубриш статистика и имена на футболисти и отбори.Може да го изненадаш с невероятните си познания и да ти пише отличен - 6.00някоя ако дойде така при мене веднага я зимам, винаги съм си мечтал за гадже което разбира от футбол 8-)
И аз,но това е измиращ вид.
Майка ми е вманиачена на тема футбол 8-)

tuzaro
10-18-2008, 20:07
Започвай да зубриш статистика и имена на футболисти и отбори.Може да го изненадаш с невероятните си познания и да ти пише отличен - 6.00някоя ако дойде така при мене веднага я зимам, винаги съм си мечтал за гадже което разбира от футбол 8-)
И аз,но това е измиращ вид.
Майка ми е вманиачена на тема футбол 8-)ако е до 35 и хубава ми я прати 8-)

MP
10-18-2008, 20:10
Еми какъв ти е проблемът тогава,имаш от кой да се учиш 8-)

fc
10-18-2008, 20:25
Еминем

BlindedAngel
10-18-2008, 20:34
Започвай да зубриш статистика и имена на футболисти и отбори.Може да го изненадаш с невероятните си познания и да ти пише отличен - 6.00някоя ако дойде така при мене веднага я зимам, винаги съм си мечтал за гадже което разбира от футбол 8-)
Хах значи да не та запознавам с мойто :) мн голяма маниачка е на футбол...Чак ме дразни

WithLove
10-19-2008, 12:21
И да се омълчите эа няколко минути,не се притеснявай.Не може като някакви латерни нон-стоп да плямпате.А и аэ мисля,че эапочнеш ли от някъде,раэговорът сам ще тръгне и ще минете преэ доста теми неусетно.Дори и да эапочнеш от раэговор эа филми или реалити формати (леле,аэ колко мога да ги оплювам 8-) ),в последствие ще минете преэ доста други теми.Не се напрягай толкова. :)

metodi1
10-19-2008, 15:43
oh i az nz :D