PDA

View Full Version : Косата ми е изтощена и започна да пада...



PETET92
10-18-2008, 20:23
Zdraveite imam mn.dalga kosa na rysi ki4ori-po4ti ryso 60ty ot pati kat smaq pravila ki4ori i to stava po4ti ryso ;) ... v posledno vreme kato se re6a mi pada mn kosata dnes poneje si bqx slagala pqna i kato q izkapax ,za da q razre6a padna po4ti 2 6epi kosa ;( Kajete nqkakva doma6na maska ,za6t0t0 tezi koito se prodavat qvno nemi var6at rabota segfa mi kypi mama nqkakva sas kosten mozuk za 8-9 lv. i ne stav ai nestava. Pls kajete s kvo da q podxranq doma6na maska ili nz ve4e kvo ,a i v polsedno vr mn parxot imam pls mn mi e jal da se razdelqm s kosata si ot vseki kosam boli ;(!!! I na vs. otgore kato xvana ki4or s kosa i plazna na doly pada po mini pomo6t :(

Sladyranna
10-19-2008, 03:24
Купи си шампоан за изтощена коса и балсам за и без отмиване пак за изтощена коса.
Маската която ти е купила майка ти я ползвай също. То не може да си сложиш веднъж и да чакаш резултат веднага!

Sensuality
10-19-2008, 06:14
Има много такива теми с много полезни съвети,научи се да ползваш търсачката ! :x

MaLty
10-19-2008, 07:02
Първо спри да пишеш ТтТаАкАа! :x

може да си купиш кристали ;)

PETET92
10-19-2008, 07:04
Първо спри да пишеш ТтТаАкАа! :x

може да си купиш кристали ;)
kvo ti pre4i ,4e pi6a taka?

PETET92
10-19-2008, 07:05
Има много такива теми с много полезни съвети,научи се да ползваш търсачката ! :x
Pfffffff znam,kak se raboti s tyrsa4kata... no qvno ni6to nemi e bilo v polza i kvo pre4i kat sam pysnala teamta egasi seki se pravi na interesen imadr. takiva temi mi togava zakvo moje da se pysat temi sled kato imalo mnogo spored teb :@ :x :x :-x :-x :-x

s1NNer
10-19-2008, 07:06
Вземи си Пантен против накъснавето на косата! Много е хубав!

MaLty
10-19-2008, 07:22
Първо спри да пишеш ТтТаАкАа! :x

може да си купиш кристали ;)
kvo ti pre4i ,4e pi6a taka?

не ми пречи само на мен ;) не стига че пишеш на латиница ми тфа че пишеш с малки и големи букви е още по изнервящо.. :?

PETET92
10-19-2008, 07:23
Първо спри да пишеш ТтТаАкАа! :x

може да си купиш кристали ;)
kvo ti pre4i ,4e pi6a taka?

не ми пречи само на мен ;) не стига че пишеш на латиница ми тфа че пишеш с малки и големи букви е още по изнервящо.. :?
men puk me kefi i + tfa e iznervq6t0 i iztarkano i vsi4ki da [pi6at ednakvo :P

MaLty
10-19-2008, 07:33
Първо спри да пишеш ТтТаАкАа! :x

може да си купиш кристали ;)
kvo ti pre4i ,4e pi6a taka?

не ми пречи само на мен ;) не стига че пишеш на латиница ми тфа че пишеш с малки и големи букви е още по изнервящо.. :?
men puk me kefi i + tfa e iznervq6t0 i iztarkano i vsi4ki da [pi6at ednakvo :P

ем да ти кажа в сайтовете за запознанства пиши както искаш ама тфа е форум и е прието че трябва да се пише на кирилица щото все пак живеем в България :)

jghgh
10-19-2008, 07:39
яйчния шампоан на арома за изтощена коса има СУПЕР ефект ;)

взимай си такъв или изобщо някаква серия шампоани за изтощена коса или против накъсване...

ще се оправи косицата, само не се панирай и слушай кво ти казват у форума..

PETET92
10-19-2008, 07:45
Първо спри да пишеш ТтТаАкАа! :x

може да си купиш кристали ;)
kvo ti pre4i ,4e pi6a taka?

не ми пречи само на мен ;) не стига че пишеш на латиница ми тфа че пишеш с малки и големи букви е още по изнервящо.. :?
men puk me kefi i + tfa e iznervq6t0 i iztarkano i vsi4ki da [pi6at ednakvo :P

ем да ти кажа в сайтовете за запознанства пиши както искаш ама тфа е форум и е прието че трябва да се пише на кирилица щото все пак живеем в България :)
xa dobre ,no nali nesum samo az kvo si zela da se zaqjda6 ae varvi si v tvoite temi floodi naprazno we...

PETET92
10-19-2008, 07:46
яйчния шампоан на арома за изтощена коса има СУПЕР ефект ;)

взимай си такъв или изобщо някаква серия шампоани за изтощена коса или против накъсване...

ще се оправи косицата, само не се панирай и слушай кво ти казват у форума..
emi zna4i probvala sam qi4en 6ampuan i ot nego mi se poqvi parxota .. az ispolzvam predimno na avon i sum dovolna mn ot tqx... no za problema mi ne pomagat

assd22
10-19-2008, 07:48
Първо спри да пишеш ТтТаАкАа! :x

може да си купиш кристали ;)
kvo ti pre4i ,4e pi6a taka?доказва умствено изоставане...
леле колко тъпи хора има честно :?

MaLty
10-19-2008, 08:13
Първо спри да пишеш ТтТаАкАа! :x

може да си купиш кристали ;)
kvo ti pre4i ,4e pi6a taka?

не ми пречи само на мен ;) не стига че пишеш на латиница ми тфа че пишеш с малки и големи букви е още по изнервящо.. :?
men puk me kefi i + tfa e iznervq6t0 i iztarkano i vsi4ki da [pi6at ednakvo :P

ем да ти кажа в сайтовете за запознанства пиши както искаш ама тфа е форум и е прието че трябва да се пише на кирилица щото все пак живеем в България :)
xa dobre ,no nali nesum samo az kvo si zela da se zaqjda6 ae varvi si v tvoite temi floodi naprazno we...
и кфо като не си само ти? дай всички да сме против правилата? ае със здраве..

titinkaa
10-19-2008, 08:32
използвай по скъп шампоан недей да копуваш евтини боклуци...също така си вземи балсам на ГАРНИЕР ФРУКТИС за изтощена коса обаче не го отмивай напълно трябва да ти стои леко мазно по косата тогава има ефект и също така може да си вземеш и някоя маска за коса от ЕЙВЪН даже мога да ти препоръчам една,от която много хора са доволни маската е ( ВЪЗСТАНОВЯВАЩА МАСКА ЗА МНОГО СУХА ИЛИ УВРЕДЕНА КОСА) вземи да я пробваш ако не ти подейства си вземи няква от аптеката .... УСПЕХ :)

mysterious93
10-19-2008, 09:01
яйчния шампоан на арома за изтощена коса има СУПЕР ефект ;)

взимай си такъв или изобщо някаква серия шампоани за изтощена коса или против накъсване...

ще се оправи косицата, само не се панирай и слушай кво ти казват у форума..
emi zna4i probvala sam qi4en 6ampuan i ot nego mi se poqvi parxota .. az ispolzvam predimno na avon i sum dovolna mn ot tqx... no za problema mi ne pomagat

хаха..ами използваш шампоани на Ейвън пак кво се чудиш :lol: аз си поръчах един техен шампоан ,но той беше от серията тамс плодовете бях си взела банан..готино мирише но косата ми става суха и не ползвах само него..в смисъл редувах ги веднъж с шаума,веднъж с тоя от ейвън :-D иначе имаше една гооооооооооляма тема за домашни маски от катрин и имаше и за коса :P а за тая маска с костен мозък..една продавачка много ми я хвалеше(да де на френдката щото се чудеше ква д аси вземе)така че продължи да я ползваш :P и известно време спри с пяните,лакове и т.н. :P

varnen4e
10-19-2008, 09:24
Скъси ч малко, за да живне. Вземи си някакши по- слециални продукти и си прави домашни маски. Не мога да ти препоръчам шампоан или балсам, защото за всяка коса е различно. Аз преди си купувах само хвалени шампоани и докато уцеля подходящия за мен мина сигурно една година. При всяка коса е различно, затова опитвай.

darla
10-19-2008, 09:40
suglasna sum s izbroenitye po gore suveti,osven tqh eto edin i ot men:
-vzemi si ot aoptekata tabletki FITOVAL-ne sa skupi,struvat 7-8 lv,a sa 60br,t.e. za 2 meseca,za6toto se piqt po edna na den.az v momenta gi piq,no ne za kosata,a imam problem s noktite,no kosata mi adski se sgusti(piq gi ot 1mesec),stana po-zdrava i absolutno sprq da pada.ako iska6 gi probvai,nqma da ti navredqt

Bee*
10-19-2008, 10:12
Първо спри да пишеш ТтТаАкАа! :x

може да си купиш кристали ;)
Коя си пък ти да й казваш как ще пише?!
Най-малкото,че и твоя ник е написан по същия начин.
Ае първо погледнете себе си,пък тогава се правете на интересни.

Клик (http://www.google.bg/search?q=%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B 8+%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B8+%D0%B7%D0%B0+%D0% BA%D0%BE%D1%81%D0%B0&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:bg:official&client=firefox-a)

pinky_shine
10-19-2008, 12:10
Пфф кви са тия шампоани против изтощена коса :lol:... проблема е в скалпа не в косъма!!Вземи си Виши за косопад.Той също е и против пърхут.Малко е скъп, към 20лв ама все пак тва ти е косата и тряя да си се грижиш за нея.

sladurcheto_11
10-19-2008, 15:57
mislq che ste mine ne se pritesnqvay :wink: i az imah mnoo kosopad i mnoo se pritesnqvah obache mi mina bez nikakvi maski bez nishto to e bilo ot sezona sigorno :twisted: ispeh

PETET92
10-19-2008, 17:32
Първо спри да пишеш ТтТаАкАа! :x

може да си купиш кристали ;)
kvo ti pre4i ,4e pi6a taka?

не ми пречи само на мен ;) не стига че пишеш на латиница ми тфа че пишеш с малки и големи букви е още по изнервящо.. :?
men puk me kefi i + tfa e iznervq6t0 i iztarkano i vsi4ki da [pi6at ednakvo :P

ем да ти кажа в сайтовете за запознанства пиши както искаш ама тфа е форум и е прието че трябва да се пише на кирилица щото все пак живеем в България :)
xa dobre ,no nali nesum samo az kvo si zela da se zaqjda6 ae varvi si v tvoite temi floodi naprazno we...
и кфо като не си само ти? дай всички да сме против правилата? ае със здраве..
oF pravilno vij sebe si togava kritikyvai men mn. mraza takiva zaqdlivi i to pone da sa ne6to po razli4no ....

sunchouz
10-19-2008, 17:33
Егати вее!Момичето ще си пише както иска! :( Като я кефи да пише така-така и ще пише.Кво само се прайте на интересни не мога да разбера!И да има други такива теми и кво?! :x Ми то всякакви теми има,а всички пускаме нови.Ми дай да опустее форума,щото има еднкви теми! :-x :razz:

xXxScreamxXx
10-19-2008, 17:53
Пфф PETET92 аре малко по спокойно давай...
хората ти казаха за писането и търсачката...
и нещо по4на да се прариш на интересна ...
ама номера тука няма да мине... такива кат тебе бол.. 8-)

BurningDesire
10-19-2008, 18:44
... v posledno vreme kato se re6a mi pada mn kosata dnes poneje si bqx slagala pqna i kato q izkapax ,za da q razre6a padna po4ti 2 6epi kosa ;(.... Pls kajete s kvo da q podxranq doma6na maska ili nz ve4e kvo ,a i v polsedno vr mn parxot imam pls mn mi e jal da se razdelqm s kosata si ot vseki kosam boli ;(!!! I na vs. otgore kato xvana ki4or s kosa i plazna na doly pada po mini pomo6t :(
Ми мила, като за начало ще ти кажа, че е нормално при смяната на сезоните косата да почне да капе много, това е като смяната на козината при животните. Ако все пак мислиш, че има нужда от подхранване, вземи да си направиш едомесечна терапия с масла. Купуваш си от аптеката масла на Икаров - препоръчвам ти най-вече бадемовото, освен това може и сусамено, от жожоба, от гроздови семки, маслинено, авокадово, пшенично, но честно казано най-голям ефект има бадемовото. Всеки път преди да си измиеш косата си я мажеш с маслото и стоиш около 2 часа с найлонова торбичка и кърпа на главата, после миеш. Ползвай маската, която ти е купила майка ти, а за пърхота - шампоан Clear, има най-различни видове в зависимост от вида на косата ти. Дано съм помогнала.

PETET92
10-20-2008, 18:16
Егати вее!Момичето ще си пише както иска! :( Като я кефи да пише така-така и ще пише.Кво само се прайте на интересни не мога да разбера!И да има други такива теми и кво?! :x Ми то всякакви теми има,а всички пускаме нови.Ми дай да опустее форума,щото има еднкви теми! :-x :razz:
ms za podkrepata

PETET92
10-20-2008, 18:19
suglasna sum s izbroenitye po gore suveti,osven tqh eto edin i ot men:
-vzemi si ot aoptekata tabletki FITOVAL-ne sa skupi,struvat 7-8 lv,a sa 60br,t.e. za 2 meseca,za6toto se piqt po edna na den.az v momenta gi piq,no ne za kosata,a imam problem s noktite,no kosata mi adski se sgusti(piq gi ot 1mesec),stana po-zdrava i absolutno sprq da pada.ako iska6 gi probvai,nqma da ti navredqt
ms ,a zna4i i za nokti pomaga taka li da go razbiram

pyfpaff
10-21-2008, 15:25
osven shampoani i balsami..maskite sushto sa dobro reshenie..

SlaDky_BeBi
10-21-2008, 18:30
И моята коса беше така, но си взех нов балсам за изтощена коса. След 2-3 седмици косата ми спря да пада.Бях много доволна и все още го ползвам този балсам.Дано и на теб ти помогне нещо от вече написаното. :wink:

PETET92
10-21-2008, 18:38
И моята коса беше така, но си взех нов балсам за изтощена коса. След 2-3 седмици косата ми спря да пада.Бях много доволна и все още го ползвам този балсам.Дано и на теб ти помогне нещо от вече написаното. :wink:
kakuv balsam ako ne e taina

Liar
10-21-2008, 19:29
Първо спри да пишеш ТтТаАкАа! :x

може да си купиш кристали ;)
kvo ti pre4i ,4e pi6a taka?

не ми пречи само на мен ;) не стига че пишеш на латиница ми тфа че пишеш с малки и големи букви е още по изнервящо.. :?
men puk me kefi i + tfa e iznervq6t0 i iztarkano i vsi4ki da [pi6at ednakvo :P
Колко е изнервящо всички да пишат на родния си език,че и грамотно :lol:

varnen4e
10-22-2008, 05:02
И аз имам много проблеми с косата, но напоследък съм започнала да се грижа за нея. Ако питаш мен започни да си правиш маски и се опитай сама да откриея продуктите, с които ще ти се заздрави косъма и ще ти спре косопада. При всеки е различно. И на мен ми дадоха съвети, които не ми помогнаха. Но други ми помогнаха, така че спокойно. Опитваи и накрая все ще намериш нещо, от което да ти се оправи косичката.
Успех.