PDA

View Full Version : според вас защо прави така?



mechence1
10-18-2008, 23:31
Ам..ти малко сложно и насметено ..ходех с едно момче 11 месеца като няколко пъти късахме но пак се сабирахме след последния път преди 1 месец си казахме доста неща който съм сигурна че не сме мислили но в момент на импулсивност ги казахме на другия ден бяхме цял ден заедно накрая тои се целува с едно момиче пред мен след това нявсякъде казваше колко ме мрази как не иска да ме вижда после бяхме на един рожден ден заедно ии се даржахме като фр говорихме си на другия ден казал отново 4ее не му пука за мене не иска да ме вийда..изтри снимките ми от неговия саит блокира ме в скаип днес дори писа в моя сайт коментари един вид срещу мене та да ви питам..тези неща ги прави за да ме ядоса и да ме дразни (защото според мен ако наистина не му пука6е 6те6е да се даржи савсем нормално) или ги прави просто защото наистина му е все тая :)
(
т.7
krem4et0

BlindedAngel
10-18-2008, 23:37
Прави ти напук един вид, за да те дразни... :)

AFT
10-18-2008, 23:42
Прави го, щот е тъп.

mechence1
10-18-2008, 23:48
хах..това го разбрах жалко че късно

cherinka
10-18-2008, 23:51
Прави ти напук един вид, за да те дразни... :)
Не за да я дразни, а по-скоро защото си мисли, че ще я издразни.


От друга страна пък може би с нещо си го наранила ти, някакво минало събитие или съвкупност от събития, които са му наложили някакви лоши чувства към теб в главата и той по някакъв начин да желае да си 'отмъсти' (отмъсти" е силно казано)...
Ама, дано разбираш какво ти пея, защото не се изразих достатъчно добре. :)

mechence1
10-18-2008, 23:54
да да разбрах те..ам не нищо не съм направила и в това съм 100% не е ли тъпо да оставиш някого с когото си бил 1 година заради това че ти е омразнал гласат му и тука говориме за момче на 18 (wait)

thefreak
10-19-2008, 00:09
да да разбрах те..ам не нищо не съм направила и в това съм 100% не е ли тъпо да оставиш някого с когото си бил 1 година заради това че ти е омразнал гласат му и тука говориме за момче на 18 (wait)
Ти ако сериозно смяташ, че това, което си написала, той има предвид като причина, нищо чудно, че те е скъсал. Може би защото очевидно изобщо не го познаваш е решил да прекрати? Ако знаеше поне малко за този човек, за който говориш нямаше да задаваш такива глупави въпроси.

mechence1
10-19-2008, 09:50
познавам го отлично той не знае какво иска сменя си мнението през 5 минути сега ще мисли едно после ще мисли нещо коренно различно и негови приятели са ми го казвали остави го сега и той нз какво иска после ще се осъзнае и ще се съберете(въпреки че аз ве4е нямам никакво такова намерение)

ImmortalForever
10-19-2008, 14:15
А може би отговорът е съвсем прост..
..Защото е мъж..

MissBianka
10-19-2008, 14:35
да ти кажа, бях поставена в ситуация която по много неща приличаше на твоята.разделх се с едно момче без абсолютно никаква видима причина.аз също като теб знаех че не съм направила нищо против този човек.и въпреки това той ме блокира в скайп,държи се сякаш не може да ме понася и говори кофти неща за мен(а 1 ден преди да скъсаме ми повтаряше колко ме обожава...). Мисълта ми е че много от провалените вразки се базират на едно-мъжете преди всичко са страхливци! никой не може да ме убеди в противното защото съм се уверявала милиони пъти.(и не само от личен опит).когато мъжете открият че се привързват адски много към някой(да не говорим ако усетят че вече го обичат),настъпва пълна паника.мисълта че някой е станал неизменна част от живота им ги побърква до ен-та степен.никога не биха приели да са зависими от някой.по скоро биха направили всичко възможно,за да избягат от чувствата си . може би твоя случай е точно такъв, и ако е така искрено ти пожелавам,да успееш да накараш своя ромео да проумее,че любовта не хапе и не можеш да избягаш от чувствата си... в името на всички връзки погубени заради страха :)

nejnaDROGA
10-19-2008, 14:40
Не мисля,че му пука за теб!!!
Никое момче,на което му пука за някое момиче няма да се мляска с друго пред очите й!!!
По-скоро си търси кукла на конци и в момента те изпробва,т.е.ако му простиш след всичко това значи си е намерил куклата и ще те върти на малкия си пръст ;)

Balmy_I
10-19-2008, 14:58
Момчетата са толкова непредсказуеми,в един момент ти свалят звезди и ти казват,че те обичат в следващия вече неискат да те виждат... :( това ми е толкова познато!!!По принцип си мисля,че все пак трябва да има някаква причина за държанието му,но пък може би неможе да те забрави и прави всичко възможно да убеди и себе си в обратното и прави някои глупости :-D Таа както казах момчетата са твърде непредсказуеми,неможеш и не се опитвай да разбереш какви му никнат в главата :P

mini_beby
10-19-2008, 15:04
А може би отговорът е съвсем прост..
..Защото е мъж..
+1 8-)

metodi1
10-19-2008, 16:45
draznite toq negodnik i e mn pedalsko da se pravi taka

sasha_90
10-19-2008, 17:04
Очевидно е,че не му пука за теб.Действията му са,за да те дразни.А защо се държи така?Вероятно си мисли,че по този начин е "голяма работа",но се е объркал.Стой далеч от него.Не ти трябват такова детинско отношение/държание.

summer_mo0n
10-19-2008, 17:05
Ако наистина не му пукаше изобщо нямаше да се занимава с теб, явно се опитва да те дразни. За сега не му обръщаий внимание се едно не ти пука, нека разбере, че така няма да те впечатли. :)

ByByy
10-19-2008, 17:14
ммм много тъпо от негова страна..ако не му пукаше едва ли щеше да го прави това..амаа не знам..момче е все пак..те почти всички са еднакви.. :)