PDA

View Full Version : Паника покрай подаръци



CocainCocktail
10-18-2008, 23:47
Знам,че има много теми за това,но така и не попаднах на нещо наистина нестандартно и добро.
Отнася се за подаръци и то към момче.
Преди рожден ден примерно на някой с който не сме много близки ме обхваща пълна паника.Но в крайна сметка имаш ли пари всичко е наред.
Подарявала съм цял куп глупости за доста парички то не бяха запалки,гривни,пръстени. Просто неща който после може и да захвърлят нанякъде. Друго е ако знеш какво иска и какво му трябва.
Лошото е ,че става въпрос за приятеля ми с който сме заедно от месец,но той учи в друг град и съответно ми е до една степен непонятен.Съдейки по това ,че страшно много ми се радва реших да е както нормално снимки ,но като клиучодържател (за да съм винаги там :D ).Но днес ме изненада със "мило ще ти купя гривна" и то не някоя стълена и примес от всички природни метали ами сладка гривничка с камъче "сваровки" цената не е от сорта на 300 или 2500 ,но пак Удар ме удари,болна легнах направо.Едно ,че няма пари чуди се как да се издържа ,друго ,че ми уби скромната идейка.Вече просто си нямам на идея.Незнам да иска нещо,да си е харесал нещо.За парфюми и дума да не става,или пък за гривни и т.н. просто незнам няма предположение вече.
Искам нещо нито прекалено тежко,нито прекалено лигаво,нито прекалено скъпо,нито пък толкова евтино.
Е това ми е за пъв път да изпадна в такова положение.
Бих била много благодарна на помоща ви и както повторих по горе-
Плюшка-не,парфюм-не,снимчици-не.

LONSDALE
10-19-2008, 00:07
Нещо нестандартно?
Игла,спринцовка,запалка,лъ ица и един мед. маркуч
А да и дозата херца

s3xy
10-19-2008, 00:45
абе това с ключодържателя е хипер сладко, направи му го и му купи още някакво нещо си примерно някакъв парфюм или нещо но не се отказвай от идеята си- мн е сладка :) аиде успех

scoobydors
10-19-2008, 08:10
Нещо нестандартно?
Игла,спринцовка,запалка,лъ ица и един мед. маркуч
А да и дозата херца
:lol: :razz:

s1NNer
10-19-2008, 08:16
Що бе една ваша снимка в някаква сладка рамка =] ще е много яко =pbb

CocainCocktail
10-19-2008, 08:27
Нещо нестандартно?
Игла,спринцовка,запалка,лъ ица и един мед. маркуч
А да и дозата херца
Не се друса копелето.Иначе и коплект с холандска трева,и халюцигенни гъби бих му взела.

XceSS
10-19-2008, 08:29
Нещо нестандартно?
Игла,спринцовка,запалка,лъ ица и един мед. маркуч
А да и дозата херца

:lol: :lol: :lol:

BlueMushroom
10-19-2008, 10:01
Наргиле? :)

machoka
10-19-2008, 10:44
какво е клиучодържател? :-o

hottie
10-19-2008, 10:53
Ами аз бих го изненадала с нещо, вместо да е материално.Например да го поканиш у вас и му спретнеш някоя готина изненада с хубава атмосфера(ако имаш тази възможност разбира се!) или на друго място :)

Boot
10-19-2008, 11:30
Много тъпо ми се вижда това със снимките и ключодържателите.

Thoughtless
10-19-2008, 11:42
Подари му бутилка скъпо уиски.

CocainCocktail
10-19-2008, 12:30
какво е клиучодържател? :-o

Нова граматика :D Покрай писането на латински съвсем загубих дирите (и правописа) на родния ни български :(

LiveFlower
10-19-2008, 12:35
Подари му бутилка скъпо уиски.Damm tva e strahotna ideq ili puk vmesto uiski da e vino :) zaedno sus vasha snimka v krasiva ramka :)

p0ps
10-19-2008, 12:41
Не се притеснявай от това, че неговият подарък ще е по-скъп, подари му нещо нестандартно, което мислиш, че ще му хареса. Успеех :-) :) :)

machoka
10-19-2008, 16:27
какво е клиучодържател? :-o

Нова граматика :D Покрай писането на латински съвсем загубих дирите (и правописа) на родния ни български :(

ами първо помисли над това, после може да отделиш време и на подаръка, който бай дъ уей за да не е офтопик, ще ти кажа че е по-добре да не е въобще материален а това, коеото казва кака ти 'the_hottie'

krisiiiiito
10-19-2008, 16:59
това с ключодържателя може да е и м/у другото
сега се замисли над това което харесва
хмм .. това за уискито е доста добро ( зависи на колко сте де :D ) .. блуза.. часовник :-o

CocainCocktail
10-19-2008, 20:53
Ако ще е алкохол по-добре домашна ракия :D