PDA

View Full Version : .............



stanimirka_94
10-19-2008, 11:18
Амии мен за първи пат ми дойде преди 2 години ,и днес ми дойде де ама ме притеснпва тая кръв дето казах :? Много ме е страх пак и стои нешто като ципа в формата на кръг :S:S:S Ужасно ме е страх :shock: Това никога не е се е случвало ;(

lo0s3r
10-19-2008, 11:20
на тебе на 2 години 1 път ли ти идва :razz: :razz:

stanimirka_94
10-19-2008, 11:25
амии не бе просто казвам къв ми е проблема :D :D :D ти пък за 2 години 1 път :-D :-D :-D :razz: :razz: :razz: :razz:

TheOtherME
10-19-2008, 12:26
АМи по принцип менструалната течност не се ссъстои само от кръв-има и ципа, която се образува всеки път по стените на матката, за да осигури нещо като (не ми се смейте на думата) "възглавница" при евентуална бременност.Това, за което говориш, може би е точно тази ципа, само че не се е разделила на малки, почти невидими частички както обикновено.Поне според мен е така и е нормално.

stanimirka_94
10-19-2008, 14:46
Ноо не съм бременна нали :D :D :D И не съм се заразила с нешто :(

didivid
10-19-2008, 16:02
Секс правила ли си?

stanimirka_94
10-19-2008, 16:30
ДА ЗАШО?

stanimirka_94
10-19-2008, 16:33
Ами правих секс за първи път на 6 Август.То не беше точно секс ..момчето ме отвори с пръст ии чак ония ден ,като отидох до тоалетната по малка нужда и като се избарсах иии имах малко кръв!А вчера следкато се испишках беше оетаена бач крав в формата на кръг ии отодолу имаше кръв!!! Какво ми е моля ви да ми кажете!!!Да не той да е бил болен от нешто ии да ме ме е заразил??? Молп за помошт!! Много ме е страх!!! БЛАГОДАРП ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
И забравих да кажа, че ии днес ми дойде, ии заа първи път имам такъв проблем сс тая отаената кръв!!Моля ви кажете ми, какво ми е ???!!! Благодаря на всички предварително :-) :-) :-)

stanimirka_94
10-19-2008, 16:41
Едно кръгло и беше нешо като ципа ...И първият ден беше обгарната тая ципа в кръв и в формата на кръг :( А на вторият ден беше пак в кръг и кръвта само че утаена долу!!! :( :( :( :( :? :? :? (cry)

stanimirka_94
10-20-2008, 17:32
Какво искаш да кажеш :shock: :shock: :shock: Каква е болестта ,ако намекваш че съм бременна не съм ;)

foreverr
10-20-2008, 17:36
Ами няма как да си бременна, значи не е бременност.Еднамоя фр също имаше проблем като твоя и няколко месеца е кара така сс някви такива като ципа/жиле/ ии после и се оправи.Изчакай да видиш другия месец дали ще е така и ако е така отиди на лекар!

stanimirka_94
10-20-2008, 17:39
Ама какво и е било :shock:

foreverr
10-20-2008, 17:42
Ама какво и е било :shock:Ми на нея и дойде за 1 път и първите 2-3месеца и теча такова кат жиле червено и после и се оправи и не е ходила на лекар нз кво и е било!Аз даже бях видяла беше ми показала кво и тече :smt119

stanimirka_94
10-20-2008, 18:37
Ama ne be ne men ne mi e do6lo sega za parvi pat men za parvi pat mi doide 5 klas a sega sam 8 prosto kazvam za6to takova mi te4e kakto go opisah sled kato tolkova vreme za parvi pat mi se poqvqvat takiva ne6ta ;( :? :? :? Govorih s g-jata po biologiq i q pitah,zashto taka stava ii i opisah i tq kaza mi moje da ima eritrociti,ili nqkakva infekciq ii me pita dali sega dokato sma o6te vav menstrualen cikal dali zabelqzvam takiva i az i kazah ne i tq mi kaza ami akot svar6i mi kaji pak dali ima ne6to i az i kazax dobre ,no me e sram da i kaja 4e sam spala s mom4e 6toto se pak sam na 14 iii 9 klas sam :S ii mn me e strah i vika ako prodaji 6te trqbva da s eotide na lekar a mnogo iskam da q pitam dali moje toi da me e razbolql :( :( :( Kaji kvo da pravq :S:S:S

nekaf
10-20-2008, 18:51
Ama ne be ne men ne mi e do6lo sega za parvi pat men za parvi pat mi doide 5 klas a sega sam 8 prosto kazvam za6to takova mi te4e kakto go opisah sled kato tolkova vreme za parvi pat mi se poqvqvat takiva ne6ta ;( :? :? :? Govorih s g-jata po biologiq i q pitah,zashto taka stava ii i opisah i tq kaza mi moje da ima eritrociti,ili nqkakva infekciq ii me pita dali sega dokato sma o6te vav menstrualen cikal dali zabelqzvam takiva i az i kazah ne i tq mi kaza ami akot svar6i mi kaji pak dali ima ne6to i az i kazax dobre ,no me e sram da i kaja 4e sam spala s mom4e 6toto se pak sam na 14 iii 9 klas sam :S ii mn me e strah i vika ako prodaji 6te trqbva da s eotide na lekar a mnogo iskam da q pitam dali moje toi da me e razbolql :( :( :( Kaji kvo da pravq :S:S:S

0/\/\FG!!!

чеки да видим дъл съм разбрал както требе...
начи...
казала си всичко еи така на госпожете си по биология, без никакво притеснение, обяснила си и в детайли всичко що ти е там долу в бездната НО те е СРАМ да и кажеш че си спала с момче?!?!

holy shizz...

foreverr
10-20-2008, 18:51
Ama ne be ne men ne mi e do6lo sega za parvi pat men za parvi pat mi doide 5 klas a sega sam 8 prosto kazvam za6to takova mi te4e kakto go opisah sled kato tolkova vreme za parvi pat mi se poqvqvat takiva ne6ta ;( :? :? :? Govorih s g-jata po biologiq i q pitah,zashto taka stava ii i opisah i tq kaza mi moje da ima eritrociti,ili nqkakva infekciq ii me pita dali sega dokato sma o6te vav menstrualen cikal dali zabelqzvam takiva i az i kazah ne i tq mi kaza ami akot svar6i mi kaji pak dali ima ne6to i az i kazax dobre ,no me e sram da i kaja 4e sam spala s mom4e 6toto se pak sam na 14 iii 9 klas sam :S ii mn me e strah i vika ako prodaji 6te trqbva da s eotide na lekar a mnogo iskam da q pitam dali moje toi da me e razbolql :( :( :( Kaji kvo da pravq :S:S:SНай-добре не дей да споделяш с госпожата ти, че си спала с момче, защото може да си развали мнението за теб!Просто иди сама на гинеколог като ти свърши или ако толкова мн те е страх от гинеколог изчакай да ти дойде другия път и ако другия път е така другия път като ти свърши отивай на гинеколог!

chocoleptic
10-20-2008, 18:52
Тая още не може да пише,а секс правила ..
Боже.. на къде отива света ..


:-o

stanimirka_94
10-20-2008, 19:33
Ама ей ,я се погледни пък ти ма .... не можела съм да пиша да бе да ч ДГД :booooomb: Много ме дразнят такива като тебе :razz: Аз питам серизоно пък ти ми се смееш :-x Само един прост човек би казал ,а ''тя не може да пише ,пък секс правила'' :booooomb: :-x :-x :-x Смешна си :razz: Скрий се!!!! :razz: :razz: :razz: И моля те.. не пиши тъпи коментари :D :-D :-) :lol: :lol: :lol:

GbSy
10-20-2008, 19:43
Ама ей ,я се погледни пък ти ма .... не можела съм да пиша да бе да ч ДГД :booooomb: Много ме дразнят такива като тебе :razz: Аз питам серизоно пък ти ми се смееш :-x Само един прост човек би казал ,а ''тя не може да пише ,пък секс правила'' :booooomb: :-x :-x :-x Смешна си :razz: Скрий се!!!! :razz: :razz: :razz: И моля те.. не пиши тъпи коментари :D :-D :-) :lol: :lol: :lol:

Елементарна сексуална култура нямаш, както и езикова, така че не се излагай допълнително. Набор 94... И секс си правила, викаш... Ами много хубаво, на четиринайсет /може и да нямаш още/, секс... Супер, само така, да знаеш, много е правилно...

la4ezara
10-21-2008, 05:54
Ама ей ,я се погледни пък ти ма .... не можела съм да пиша да бе да ч ДГД :booooomb: Много ме дразнят такива като тебе :razz: Аз питам серизоно пък ти ми се смееш :-x Само един прост човек би казал ,а ''тя не може да пише ,пък секс правила'' :booooomb: :-x :-x :-x Смешна си :razz: Скрий се!!!! :razz: :razz: :razz: И моля те.. не пиши тъпи коментари :D :-D :-) :lol: :lol: :lol:

Елементарна сексуална култура нямаш, както и езикова, така че не се излагай допълнително. Набор 94... И секс си правила, викаш... Ами много хубаво, на четиринайсет /може и да нямаш още/, секс... Супер, само така, да знаеш, много е правилно...



+1!!! Вземи се научи първо да пишеш и говориш, пък после прави секс... "Гъзаркааа"... :? :lol:

LizZz
10-21-2008, 07:18
Ама ей ,я се погледни пък ти ма .... не можела съм да пиша да бе да ч ДГД :booooomb: Много ме дразнят такива като тебе :razz: Аз питам серизоно пък ти ми се смееш :-x Само един прост човек би казал ,а ''тя не може да пише ,пък секс правила'' :booooomb: :-x :-x :-x Смешна си :razz: Скрий се!!!! :razz: :razz: :razz: И моля те.. не пиши тъпи коментари :D :-D :-) :lol: :lol: :lol:

Ебре,тука ще изобретите нова азбука съставена само от емоушънки.
Хъммм,я познай какво ти казвам : " :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :lol: :smt098 :smt098 :smt117 " :lol: :razz:

soni4kaa
10-21-2008, 07:20
Отивай на лекар...

Sigrina
10-21-2008, 08:20
Паднал ти е химена :D

ProstoAz
10-21-2008, 08:25
2, 7 и 11 точка от правилника!