PDA

View Full Version : Баналности



MissBianka
10-19-2008, 13:15
Коя е най-изтърканата глупост,която сте чули от момче(момиче),изречена независимо по какъв повод...
Пример "Аз не съм човекът за теб,повярвай ми..." бла бла бла :smt021

ImmortalForever
10-19-2008, 13:17
Обичам те!- че кфа по-голяма глупост и баналност от това...ама беше отдавна..

MissBianka
10-19-2008, 13:19
съгласна съм!!! :D

mmm_sweet
10-19-2008, 13:24
"Vinagi 6te sum do teb" :D Na taq glupost nai-ve4e ne trqq da se vruzvate 8-)

Crissy [*]
10-19-2008, 13:30
'Не бих те излъгал' и после?Лъжа след лъжа ;dd

s3xy
10-19-2008, 13:42
харесвам те но искам да сме само приятели :D

kat4enceto
10-19-2008, 13:57
ела в нас само за по биричка и нищо няма да ти правя.... :D:D:D:D

Balmy_I
10-19-2008, 14:07
"Аз мисля,че не само момичетата са курви,когато сменят като носни кърпички момчетата,защото и момчетата са същите.Аз никога не бих направил така" :o След като го зарязах,понеже не беше за мен( аз така го чувствах)2 дена след това даже май нямаше и толкова тръгна с едно момиче,което почти не познаваше!!!

Magi4eska_Kiss
10-19-2008, 14:19
"Аз мисля,че не само момичетата са курви,когато сменят като носни кърпички момчетата,защото и момчетата са същите.Аз никога не бих направил така" :o След като го зарязах,понеже не беше за мен( аз така го чувствах)2 дена след това даже май нямаше и толкова тръгна с едно момиче,което почти не познаваше!!!
Много неприятно.
По темата:"Не, мило, не ти се сърдя!"

MoonAngel
10-19-2008, 14:25
"Никога не бих те наранил" - Това е най-голямата лъжа за мен.

splendour
10-19-2008, 14:29
ne s1m kato drygite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: daje ne se izqsnqva koi sa "teq drygite" :razz: :razz: :razz:

MissBianka
10-19-2008, 14:44
ne s1m kato drygite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: daje ne se izqsnqva koi sa "teq drygite" :razz: :razz: :razz:


абсолютно :D :D

MissBianka
10-19-2008, 14:47
или пък: за мен секса не е най важното...!!!! след 3 дена: кога ще правим секс????????
:-D

Balmy_I
10-19-2008, 14:48
или пък: за мен секса не е най важното...!!!! след 3 дена: кога ще правим секс????????
:-D
:D Поука:Не се води по първите впечатления,които създават,в повечето случаи винаги преувеличават!!!

snejana67
10-19-2008, 14:54
8) обичам те и след два дена го казва на друга :lol:

Deni4kaa
10-19-2008, 15:00
ne s1m kato drygite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: daje ne se izqsnqva koi sa "teq drygite" :razz: :razz: :razz:
+1 :lol:

ThePowerOfLove
10-19-2008, 15:27
"не изневерявам" :?

Abbie_Broken
10-19-2008, 15:33
"Никога не бих те наранил" - Това е най-голямата лъжа за мен.

+1

ImmortalForever
10-19-2008, 16:38
ne s1m kato drygite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: daje ne se izqsnqva koi sa "teq drygite" :razz: :razz: :razz:
+1 :lol:


Нещо наистина вярно!Браво!
+1000000000

sextazy_baby
10-19-2008, 16:45
ела в нас само за по биричка и нищо няма да ти правя.... :D:D:D:D
Да,това е определено най-голямата простотия и лъжа 8-)

babity
10-19-2008, 17:19
Аз преди много се дразнех, че като не се навия да си лягам с някой и минава на редовното: Аз супер много се привързах, обичам те... и прочие такива, само и само да стане работата. Но, внимавайте! Толкова дълго се оплаквах от това, че сега всички ми казват едно и също: искам да спя с теб, поне не те лъжа, че искам повече. :-x :-x :-x

HardlyAwakened
10-19-2008, 17:23
харесвам те но искам да сме само приятели :D

ahaha +1 :D

nicolepcd
10-19-2008, 17:28
"Обещавам ти, че бла-бла-бла" :lol:

Miss_Pitt
10-19-2008, 17:37
-Няма да позволя някой да ни разделе / да те изгубя
-Обичам те повече от всичко
-Никога не бих те излъгал


Толкова много простотии....

MartyParty
10-19-2008, 17:38
"Обещавам,вече ще ти имам доверие."
"Няма да ти се сърдя вече за такива глупости"
"Аз кога съм те лъгал?"

SiNiStEr
10-19-2008, 17:57
''Никога няма да те нараня''
и след два дена рева като луда,защо съм му повярвала :lol:

krisiiiiito
10-19-2008, 17:58
,,Ще те обичам завинаги!'' :razz:

MissBianka
10-19-2008, 18:00
''Никога няма да те нараня''
и след два дена рева като луда,защо съм му повярвала :lol:
аз съм същата...

никаква вяра на глупостите им!!!! :o :o :o :o

Balmy_I
10-19-2008, 18:00
,,Ще те обичам завинаги!'' :razz:

Да това е толкова истъркано :D В някои моменти чак се чудя как съм издържала да слушам такива простотии :razz: :razz: :razz:

jghgh
10-19-2008, 18:28
Обичам те!- че кфа по-голяма глупост и баналност от това...ама беше отдавна..

що зе правиш на много тежка, бе, маце?
разбирам, че пак са ти строшили сърцето (наистина разбирам) и че е нормална реакция да почнеш да се надсмиваш над любовните си принципи и всичко в което си вярвала, ама чак пък..

Иначе банално.. я да видим, и аз повече няма да вярвам, ето кво ми казаха..

"Не искам да ти е никога гадно"
"Ти си моето момиче и аз съм твоето момче"


И въпреки че иммортал много се прави, по-изгодно е да не вярваш в шибаните добри думички, банални и гадни са и всички ги изричат адски безотговорно. Лайнари прости.
Както и да е ^^


никаква вяра на глупостите им!!!! :o :o :o :o

fasta4e
10-19-2008, 18:44
Аз не съм като другите.

gangstata
10-19-2008, 19:27
Топ 3:
1.Знаеш,че те обичам(откъде па мога да го знам..)
2.Не ме интересуват други момичета(Далии..?!)
3.За теб бих умрял

KpucuTo0o92
10-19-2008, 19:30
най голямата глупост която са ми кавали е 'Обичам те' :D :D :D ами то е мн лесно да го кажеш ,но там е работата че не го доказа тоя човек :D :D :D :D :D

MissBianka
10-19-2008, 19:35
Топ 3:
1.Знаеш,че те обичам(откъде па мога да го знам..)
2.Не ме интересуват други момичета(Далии..?!)
3.За теб бих умрял

:grin: Много яко :grin:

pIsaNkaTa_sTz
10-19-2008, 19:42
"Щом те видях разбрах че ти си момичето за мен" .... добре бе Къци... #-o :o

Balmy_I
10-19-2008, 19:45
Случвало се е да ме намери някое момче в скайпа и още не ме познава и почва "милоо" "сладкоо" бла,бла,бла :D :o

SunShinePearl
10-19-2008, 20:28
Обичам те!- че кфа по-голяма глупост и баналност от това
mhm a da и ти си единственото момиче за мен,ти си ми всичко,ти си перфектното момиче,немога без теб и мн мн мн

Whyniser
10-19-2008, 20:33
Ти си единствена. Ти си най-красивата.Очите ти са по-ярки от луната :D

Shushu11
10-19-2008, 21:35
Lipsvash mi i tova nqma da e poslednata ni sreshta....Obi4am te,iskam si te...ala bala :D

PolLy_BaBy
10-19-2008, 21:39
"не изневерявам" :?
++++++++ !!
"наистина държа на теб" - без коментар :o

gia_sena_mono
10-20-2008, 10:57
или пък: за мен секса не е най важното...!!!! след 3 дена: кога ще правим секс????????
:-D

100% ИСТИНА!!! Но с 1 поправка: не след 3 дена,а след 1 час :?

Niakoitam
10-20-2008, 11:26
или пък: за мен секса не е най важното...!!!! след 3 дена: кога ще правим секс????????
:-D

100% ИСТИНА!!! Но с 1 поправка: не след 3 дена,а след 1 час :?

Явно нещо днеска съм настроен за спорове.
Има ги такива мъже/момчета,защото явно това се визира.Не мога да разбера защо слагате всички под общ знаменател.

Я погледнете тази извадка от пост(не го цитирах целият,защото е много дълъг:



Доста време след това се запознах с друго невероятно момиче, което също изглеждаше, че споделя моите принципи. След известно време се събрахме. Тя беше девствена и сподели, че до сега не е имала много дълга или сериозна връзка, защото всички с които е била са искали да правят секс, а тя все още не е искала и за това са се разделяли. Аз и казах, че аз не искам да съм с нея само заради секс, ами заради нея самата (което наистина беше така) и няма да я притискам по никакъв начин да правим секс и ще го направим само ако и когато тя поиска. Тя много се зарадва от този факт и каза, че с точно такъв човек искала да бъде. Много и допадна моето отношение, моите принципи и начина по който се отнасях с нея. Ние с нея само се натискахме, петинг, орална любов и по този начин ни беше много приятно и на двамата. Един път като се бяхме разгорещили доста, тя каза (ще се опитам да цитирам): “леле, колко ти е твърд, усещам как едвам издържаш, сигурно много искаш да си го набуташ яко в мен и да ме чукаш като животно”. Това не беше далеч от истината, но понеже не исках да си помисли, че я притискам и и казах, че не е точно така, и че не е чак толкова силно желанието ми и да не се притеснява, и че ще правим секс, когато тя поиска. Тя каза, че се радва, че го казвам, обаче физиономията и се промени по някакъв негативен начин. Около седмица по-късно тя каза, че иска да се разделим (бяхме около 5 месеца заедно). Тя обясни, че причината била в това, че не се чувствала истински желана жена. Обясни ми и какво има предвид – даде ми пример със ситуацията, която описах по-горе. Каза, че одобрява това, което съм казал, но от друга страна се е почувствала нежелана. Каза, че, според нея, един мъж в такава разгорещена ситуация трябва да е като диво животно. Щяла да се почувства по-добре ако съм бил казал, че искам да я изчукам като животно. Аз я попитах дали пък не искала да ми намекне нещо, но тя каза, че не е искала и не мисли, че е готова за секс още, но тогава била искала да чуе, че я желая неустоимо. После каза, че и липсвало пощипванията по дупето и опипванията във всякакви ситуации. Тя каза, че предпочита партньора и да я опипва почти винаги, което било показвало, че е желана. Аз принципно не мисля, че е нормално това да се прави постоянно и навсякъде, но и от друга страна се въздържах, за да не си помисли, че я притискам да правим секс. Друго нещо било, че винаги тя започвала и била инициатора, когато сме се натискали. Това беше така, но аз се въздържах аз да започвам по същата причина – не исках да си помисли, че я притискам нещо. После пак чух подобно нещо като при първата ми раздяла – бил съм много свестен, времето изкарано с мен било много приятно, бил съм добър в леглото (в случая с ръцете и езика), но не съм можел да я накарам да се почувства желана. След като се разделихме тя се събра с един от бившите и кандидати и е правила секс с него една седмица след това. Два месеца по-късно той я е зарязал като директно и казал, че не му е интересна. Тази раздяла, като ли че я приех по-леко от предишната, но все пак ми беше много трудно да повярвам това, което стана.

Това е мнение просто на един потребител тук.
Та, я сега кажете според вас това баналност казана от абселютно всеки ли е.Да, има много такива,които може да ти кажат всичко каквото искаш да чуеш само да влязат в леглото ти.Но това абсолютно не значи че някой който го казва не го мисли.По скоро остава неразбран като човека,който съм цитирал.Ама това е няма угодия.В единият случай бил лош,защото искал да се възполва,а в другият пък,защото я бил пренебрегвал. :-D

Dyckaa
10-20-2008, 11:27
" Не съм като другите .. много по-различен съм" .. "как смееш да ме наричаш лъжец:booooomb: " и след малко ми казва " траа ти кажа ,че те излъгах за Йо" :razz: .. Има още много изцепки ,ноо да не прекалявам :-D

Alderis
10-20-2008, 11:37
"Даже не съм си помислял/а за друг/а" :razz:

MissBianka
10-20-2008, 11:39
или пък: за мен секса не е най важното...!!!! след 3 дена: кога ще правим секс????????
:-D

100% ИСТИНА!!! Но с 1 поправка: не след 3 дена,а след 1 час :?

Явно нещо днеска съм настроен за спорове.
Има ги такива мъже/момчета,защото явно това се визира.Не мога да разбера защо слагате всички под общ знаменател.

Я погледнете тази извадка от пост(не го цитирах целият,защото е много дълъг:



Доста време след това се запознах с друго невероятно момиче, което също изглеждаше, че споделя моите принципи. След известно време се събрахме. Тя беше девствена и сподели, че до сега не е имала много дълга или сериозна връзка, защото всички с които е била са искали да правят секс, а тя все още не е искала и за това са се разделяли. Аз и казах, че аз не искам да съм с нея само заради секс, ами заради нея самата (което наистина беше така) и няма да я притискам по никакъв начин да правим секс и ще го направим само ако и когато тя поиска. Тя много се зарадва от този факт и каза, че с точно такъв човек искала да бъде. Много и допадна моето отношение, моите принципи и начина по който се отнасях с нея. Ние с нея само се натискахме, петинг, орална любов и по този начин ни беше много приятно и на двамата. Един път като се бяхме разгорещили доста, тя каза (ще се опитам да цитирам): “леле, колко ти е твърд, усещам как едвам издържаш, сигурно много искаш да си го набуташ яко в мен и да ме чукаш като животно”. Това не беше далеч от истината, но понеже не исках да си помисли, че я притискам и и казах, че не е точно така, и че не е чак толкова силно желанието ми и да не се притеснява, и че ще правим секс, когато тя поиска. Тя каза, че се радва, че го казвам, обаче физиономията и се промени по някакъв негативен начин. Около седмица по-късно тя каза, че иска да се разделим (бяхме около 5 месеца заедно). Тя обясни, че причината била в това, че не се чувствала истински желана жена. Обясни ми и какво има предвид – даде ми пример със ситуацията, която описах по-горе. Каза, че одобрява това, което съм казал, но от друга страна се е почувствала нежелана. Каза, че, според нея, един мъж в такава разгорещена ситуация трябва да е като диво животно. Щяла да се почувства по-добре ако съм бил казал, че искам да я изчукам като животно. Аз я попитах дали пък не искала да ми намекне нещо, но тя каза, че не е искала и не мисли, че е готова за секс още, но тогава била искала да чуе, че я желая неустоимо. После каза, че и липсвало пощипванията по дупето и опипванията във всякакви ситуации. Тя каза, че предпочита партньора и да я опипва почти винаги, което било показвало, че е желана. Аз принципно не мисля, че е нормално това да се прави постоянно и навсякъде, но и от друга страна се въздържах, за да не си помисли, че я притискам да правим секс. Друго нещо било, че винаги тя започвала и била инициатора, когато сме се натискали. Това беше така, но аз се въздържах аз да започвам по същата причина – не исках да си помисли, че я притискам нещо. После пак чух подобно нещо като при първата ми раздяла – бил съм много свестен, времето изкарано с мен било много приятно, бил съм добър в леглото (в случая с ръцете и езика), но не съм можел да я накарам да се почувства желана. След като се разделихме тя се събра с един от бившите и кандидати и е правила секс с него една седмица след това. Два месеца по-късно той я е зарязал като директно и казал, че не му е интересна. Тази раздяла, като ли че я приех по-леко от предишната, но все пак ми беше много трудно да повярвам това, което стана.

Това е мнение просто на един потребител тук.
Та, я сега кажете според вас това баналност казана от абселютно всеки ли е.Да, има много такива,които може да ти кажат всичко каквото искаш да чуеш само да влязат в леглото ти.Но това абсолютно не значи че някой който го казва не го мисли.По скоро остава неразбран като човека,който съм цитирал.Ама това е няма угодия.В единият случай бил лош,защото искал да се възполва,а в другият пък,защото я бил пренебрегвал. :-D



Идеята на темата е не да се поставят всички момчета(мъже) под общ знаменател (нещо което никой не прави).просто споделяме ситуации,в които нещата които сме чули от определени индивиди НАИСТИНА са били просто баналности без стойност,защото не са били изречени искрено. не казваме че всички момчета говорят пълни глупости(силно се надявам наистина да не е така), а даваме примери само за случеи на лъжи,просто защото темата е такава :)

manichka_14
10-20-2008, 11:52
"Ти не си първата но ще си ми последната".... и след като спах с него на другия ден ме заряза ;) к'во да кажа момчета... :(

MissBianka
10-20-2008, 12:12
Случвало се е да ме намери някое момче в скайпа и още не ме познава и почва "милоо" "сладкоо" бла,бла,бла :D :o

:smt023

много е забавно като ти каже "обичам те" а никога дори не те е виждал :shock: или "ти си всичко за мен"... а сте си писали точно 2 пъти.. :-D :-D :-D

NaNa_SladuRana
10-20-2008, 12:25
nai-golqmata i banalna glupost,koqto sa mi kazvali: "za men e po-vajno ti da si dobre"
Nai-golqmata luja,koqto sum kazvala "dobre sum,nishto mi nqma"

jghgh
10-20-2008, 13:08
nai-golqmata i banalna glupost,koqto sa mi kazvali: "za men e po-vajno ti da si dobre"

А, баш. ;)

olii
10-20-2008, 15:08
"И все пак искам да си останем приятели." :lol: :lol: :lol:

baby_face
10-20-2008, 15:12
Веднъж се запознах с едно момче в Скаип и на следващия ден ми казва "Обичам те" :shock:


П.П. - Не сме се виждали, даже и не сме говорили, но сещай се той вече ме обича :-D

girls_aloud_
10-20-2008, 15:39
Обичам те обаче и най-добрия ми приятел те обича и те ставям на него :D :D :D

MissBianka
10-20-2008, 16:25
май трябва да си направим някаква класация :-D доста разнообразни и забавни бисери събрахме :D :D :-D

darla
10-20-2008, 16:48
"vinagi 6te sum do teb"

rusoto_baby_f
10-20-2008, 17:41
,,Повярвай ми...,че аз не съм искал да стане така.."...,,Повярвай ми..аз те обичам.."...,,Повярвай ми ти си всичко за мен.." ...,,Повярвай ми...тва дето са ти казали не е вярно.." ....Да , бе вярвам ти и още как... :o :o :o

soul1199
10-20-2008, 17:45
`iskam da si ostanem samo fr.,ne se surdi` :lol: :lol:

soul1199
10-20-2008, 17:47
Веднъж се запознах с едно момче в Скаип и на следващия ден ми казва "Обичам те" :shock:


П.П. - Не сме се виждали, даже и не сме говорили, но сещай се той вече ме обича :-D :lol: a puk na mene o6e na 5-tata min samo razbra mi godinite,dori ne mi znae imeto i ne sme si pra6ali snimki i me obi4al nz si,ko i az go bloknah :lol: :lol:

sladka__droga
10-20-2008, 19:06
"Винаги ще сме заедно ... независимо какво стане" ии сега кво ?!?! ,, * Не виждам да е до мене ... :?

ThePowerOfLove
10-20-2008, 19:30
"нищо и никой не може да ни раздели" - много ме дразни това

kuklichka_bg
10-20-2008, 20:26
"Винаги ще сме заедно ... независимо какво стане" ии сега кво ?!?! ,, * Не виждам да е до мене ... :?


Винаги ще сме заедно ... независимо какво стане

:-D също и "ти си най-хубавото нещо в живота ми" tova mi go be6e kazala "най-добрата ми приятелка а сега.......... не я зням жива ли е мъртва ли е дет се вика

BlindedAngel
10-21-2008, 06:59
"Ти си най - хубавото нещо което ми се е случвало" :razz:

mynichka
10-21-2008, 07:15
"Аз не съм с теб само заради секса " ..хяхяхя ..да..да :P
или пък "Ще те направя най-щастлива "

insanity_666
10-21-2008, 07:24
мисля, че сега е момента да събера бившите и да ги черпя по бира :razz:
мога да се похваля, че никога не са ме баламосвали с такива глупости ... може би с изключение на едно "Обещай ми, че винаги ще сме заедно!" (добре, че не казах "обещавам", защото сигурно и аз сега щях да бъда хранена някъде по форумите 8-) )

Wrathchild
10-21-2008, 08:18
Най-най-най-най-голямата глупост чух от едно време мой приятел. Смешното е, че разговора наистина беше сериозен.
Той: Баща ти сигурно е терорист, защото ти си бомба.
Аз: Айде стига вече, банален си.
Той: Ако ти кажа моите лафове ще те целуна докато стигнем ееей там.
:razz: Е, да ме извинявате, ама ви бия всичките по получени идиотски реплики :razz:
А няма да забравя, преди 3 години на един купон се забих с един. На следващия ден решихме все пак да се срещнем, пък каквото излезе. Е на тази среща ми изтърси, че ме бил обичал. Ама разбира се, аз и аз така си помислих.

partychild
10-21-2008, 08:39
" Не съм искал да те нараня " ?! "Та за какво ми се мръщиш пак..аз нищо не съм направил..кажи ????????" :?

darla
10-21-2008, 08:50
haha,sega se setih ne6to,koeto nastoq6tiq mi saprug mi be6e kazal ...govorim si po tel i toi me pita "ba6ta ti da ne e kradec?'"
az-"ne,za6to.kakvo e stanalo"
toi -"otkradnal e vsi4ki zvezdi ot nebeto i gi e slojil v o4ite ti" :shock:
edi dr puk mi be6e kazal 4e ba6ta mi trqbva da e hudojnik,za da me e izrisuval tolkova prekrasna! :P a toi ba6ta mi miliq....prosto si e advokat 4oveka!

ImmortalForever
10-21-2008, 17:48
Обичам те!- че кфа по-голяма глупост и баналност от това...ама беше отдавна..

що зе правиш на много тежка, бе, маце?
разбирам, че пак са ти строшили сърцето (наистина разбирам) и че е нормална реакция да почнеш да се надсмиваш над любовните си принципи и всичко в което си вярвала, ама чак пък..

Иначе банално.. я да видим, и аз повече няма да вярвам, ето кво ми казаха..

"Не искам да ти е никога гадно"
"Ти си моето момиче и аз съм твоето момче"


И въпреки че иммортал много се прави, по-изгодно е да не вярваш в шибаните добри думички, банални и гадни са и всички ги изричат адски безотговорно. Лайнари прости.
Както и да е ^^


никаква вяра на глупостите им!!!! :o :o :o :o


О, повярвай ми не разбираш..Принципите ми са така изградени и ще се радвам да останат такива и да не се променят и аз просто отговорих на темата...За мен това е глупост..И не не ми е по изгодно да НЕ вярвам ти като искаш вярвай..въпроса е в различните гледни точки...Мен по върбите не може да ме мятат.. ;)

scoobydors
10-21-2008, 17:50
харесвам те но искам да сме само приятели :D
Никой не ми го е казвал, но съм го използвала мнооого пъти 8-) 8-) 8-)

scoobydors
10-21-2008, 17:54
Сетих се още едно :lol:
След първата ни среща с един много бивш, в 4 сутринта получавал смс "Липсваш ми любов моя" :razz: :razz: :razz: :lol: Напиках се от смях..... а едва бяхме тръгнали от 1 ден 8-)

sexita
10-21-2008, 18:17
Не може да се видим сега,защото съм преял :D

Claire1
10-21-2008, 19:16
Ами за мен "Трябва да се разделим, но аз много те ценя и искам да останем приятели" :lol: ми се струва адски тъпо и банално..

NaNa_SladuRana
10-22-2008, 13:18
i oshte edna "dokato sme zaedno vsichko shte bude na red" ,"bih napravil vsichko za teb","ako zavisi ot men nikoga nqma da te ostavq" :(

xXx_ThePrincess_xXx
10-22-2008, 20:39
"Аз не съм като другите!"
"Едва ли ще намериш по-добър от мен...'' :grin: :grin: :lol:
"Май тръгна с мен за да накараш бившия си да ревнува..." а дори му казах 1ва че го хар. :lol:

Nam3less3
10-22-2008, 21:11
Може някой изрази да са банални и изтъркани, но когато са влюбени хората имат нужда да ги казват, и тогава не са банални.

rusoto_baby_f
10-22-2008, 21:25
"Аз не съм като другите!"
"Едва ли ще намериш по-добър от мен...'' :grin: :grin: :lol:
"Май тръгна с мен за да накараш бившия си да ревнува..." а дори му казах 1ва че го хар. :lol:

++++++1 :-P