PDA

View Full Version : по-нисък е от мен



bloodyF
10-19-2008, 15:53
значи това лято бях на море и се запознах с едно момче от новото ми училище.Бяхме приятели , но преди 1 седмица някъде тръгнахме .Проблема е че аз съм малко по висока от него (2-3 см) и винаги като сме заедно се притеснявам че изглеждам по висока.Да го зарежа ли (попринцип не искам да го зарязвам защото като изключим факта че е малко по нисък нищо му няма и го харесвам) или просто да се абстрахирам от това :? :( :(

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

manichka_14
10-19-2008, 15:58
ако го харесваш мн не мисля че 2 3 см в височината ще ти поппречат да си с него апак и какво ти пука кво мислят другте важното е дали ти се чувстваш добре :)

sasha_90
10-19-2008, 15:58
Глупаво ще е ако го зарежеш,само защото е по-нисък.

sh3_1s_7h3_0n3
10-19-2008, 16:01
Ти сега ли видя, че е поо-нисък от теб?! http://forum.ue-varna.info/images/smilies/hmm.gif

Разбирам да кажеш за някоя черта от характера му, че не ти допада, но че бил по-нисък от теб. Та то това се забелязва отдалеч. http://forum.ue-varna.info/images/smilies/hmm.gif

Ако те е срам от този негов 'недостатък' и не можеш да го превъзмогнеш, по-добре скъсайте, защото не е нормално да си с някого, до когото не се чувстваш добре.

ByByy
10-19-2008, 16:02
мм не мисля че трябва да го режеш момчето за това че е малко по нисък..това няма значение според мен.. :) ..пък ако си търсиш причина да го зарежеш това е друг въпрос.. 8)

RoCkSpOt
10-19-2008, 16:02
омг омг омг :razz: :razz: :razz: Ако го зарежеш,защото е по-нисък значи си толкова проста,че няма на къде.... :-x :x

mrssmith
10-19-2008, 16:13
е, ако наистина са 2-3 см не е страшно.
понякога това изобщо не се забелязва, само ти си внушаваш, че всички това гледат. на някои двойки това им е чарът. ;)
ама ако наистина не можеш да го превъзмогнеш и за теб е по-важно някой какво си бил помислил, тогава го зарежи.
но мисля, че наистина ще бъде глупаво.

Crissy [*]
10-19-2008, 16:19
2-3 см не личат спокойно ;) ии ще бъде супер тъпо да му кажеш ' късаме ' защото е по-нисък от тебе ;)

thefreak
10-19-2008, 16:29
Зарязвай го няма какво да го мислиш.

<Alexa>
10-19-2008, 16:31
Щом го харесваш какво значение има, че си малко по висока от него :shock:

ImmortalForever
10-19-2008, 16:35
Кажи му да слага токчетата..Шик му е майката :-|

sextazy_baby
10-19-2008, 16:40
Ако момчето си струва ще е малко тъпичко да го зарежеш само заради това

Balmy_I
10-19-2008, 17:25
Щом са се появили съмнения от сега "Какво казват хората",значи може би няма смисъл.И наистина той ще се почувства много пр****но,ако го зарежеш само заради няколко санта разлика :( :-D

nicolepcd
10-19-2008, 17:26
Ти пък :lol: Значи толкова и ти дреме за него, щом искаш да го зарежеш само заради височината... :?

AnIcHkAtA
10-19-2008, 17:29
Ако си струва момчето-недей, обаче ако не си мн хлътнала го късай.

Jaffs
10-19-2008, 21:38
Щом ти хрумва дори идеята значи това те притеснява и не държиш на него чак толкова. Малко късно обаче си се усетила, че е по-нисък.
2-3 см не са такъв проблем, даже са незабележими. :)

Аз не бих ходила с момче по-ниско от мен. И доста трудно ще намеря с моите скромни размери, а и винаги съм харесвала високи мъже :)

bloodyF
10-19-2008, 21:48
10х за отговорите и след като ги прочетох вече съм сигурна в думите на приятелките ми че си отиваме :) :) дано да останем по дълго време заедно :-) :-)

Niakoitam
10-19-2008, 22:24
Някой не биха погледнали момче,защото е по-ниско от тях.Други се чудят дали да зарязват момчетата,защото са по-ниски.Според мен тъпо,но както и да е.От мненията на момичета съм стигнал до извода,защо обичат по-високи, едри или и двете.Явно трябва да е както в природата.Мъжкарят да е по-големият.Сигурно и аз ако бях момиче щях да мисля така,знае ли човек.Пък и общественото мнение си е голяма тежест все пак.
Но момичета нали знаете и в природата доста мъжки каква роля изпълняват.Порят,пускат семето и най-често си отиват.Все пак се водиме по интелигентни от другите животни. :)

sexita
10-19-2008, 22:50
Виж ся...аз съм 173... винаги съм била с високи момчета,докато сега Анастасиос е колкото мен. Когато се запознахме и застанахме лице в лице ми изглеждаше по-нисък,защото всъщност е колкото мен и не съм свикнала...
Малко ми беше неудобно,но една приятелка като се заговорихме каза,че никак не изглеждаме смешни защото сме еднакви...

И...после се премерихме и даже се оказа,че е по-висок от мен с 1 см :-D

Вече въобще не се притеснявам защото свикнах :-)

MiMcHeToOo
10-20-2008, 02:19
Аз въобще не знам как си тръгнала с някой по-нисък от тебе :? Твоя си работа...

Adelina
10-20-2008, 03:06
малееееееее ц ц ц аман от такива прости мисли еййй!!!!
чуди се дали да го зарязва, щото бил с 2-3 см по нисък... ми ай като си толкова умна зарежи го и си хвани некой стълб. какви са тия тъпи разсъждения и въпроси! толкова и го харесваш значи щом се чудиш за такава глупост. ОБРЕЧЕНИ СТЕ!

BePoHuKa
10-20-2008, 03:12
малееееееее ц ц ц аман о такива прости мисли еййй!!!!
чуди се дали да го зарязва, щото бил с 2-3 см по нисък... ми ай като си толкова умна зарежи го и си хвани некой стълб. какви са тия тъпи разсъждения и въпроси! толкова и го харесваш значи щом се чудиш за такава глупост. ОБРЕЧЕНИ СТЕ!
+1 според мен само си търсиш защо да скъсаш с него...иначе и 20 см не биха били проблем ;) Каква ви е възрастовата разлика?

mynichka
10-20-2008, 05:22
хахаххаха :D той може да е по- нисък ..пък ти нямаш собствено мнение ..да го зарежела щот бил по- нисък :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

verdjitO
10-20-2008, 07:57
тфа е мн кофти, защото преди време харесвах едно момче ама и то беше с 10 см по-ниско :razz: Абстрахирай се от това ! Ако наистина го обичаш и харесваш няма и да си помислиш да го зарежеш заради някакви си 2-3 см !! :)

Niakoitam
10-20-2008, 10:25
Аз въобще не знам как си тръгнала с някой по-нисък от тебе :? Твоя си работа...

охххххх вече ще взема да стана повърхностен и да не се съобразявам какво мислят другите.От такива мнения направо ми идва да си строша клавиатурата.Силно се надявам че си го казала с ирония.Значи може да харесва много някой,но не може да тръгне с него само заради ръста,защото еди кой си ще каже:"Яяя колко сте смешни той е по нисък от теб,а на някакъв стълб ще му се хвърлиш на врата,защото бил висок пък бил той и много по прост от другият.
Добре,това приемам горе долу с голяма незадоволство,защото въпреки всичко не съм съгласен.А това пък примерно ако са еднакви и момичето казва:"Ти си нисък за мен" е това вече пък ми се вижда адски смешно.Ааа да забравих,лафа беше:"Като си обуя токчета и ще изглежда по нисък от мен".Ясноооо,как иначе.
Радвам се че тук в темата има със сигурност поне едно момиче,което е разбрало че в любовта не е важно колко си дълъг.Нарочно казвам дълъг,а не висок,защото малко се получава все едно търсите някакъв продукт по дължина,а не по качества.
А за момичето,което казах че е разбрало че любовта е по-важна от ръстта на двама човека ясно визирам sexita. :)

Dyckaa
10-20-2008, 11:31
Изобщо да не те притеснява факта ,че е по-нисък :)

jghgh
10-20-2008, 13:03
Ти пък :lol: Значи толкова и ти дреме за него, щом искаш да го зарежеш само заради височината... :?

точно.. егаси дилемата... че и тема прави... боже, боже, толкова ли не намираш причини да бъдеш с него, че се чудиш дали да ходиш с него заради единия ръст... Много зле работата... :?

Neftochimic
10-20-2008, 13:22
Зарязвай го няма какво да го мислиш.
обитак....

pepita87
10-20-2008, 13:47
2-3 sm.,ha-ha,ti znae6 li kolko sa 2-3 sm.,be?Razlikata e po4ti nezabelejima!Az poznavam dvoika,koqto imat su6tiq problem,razlikata suvsem ne se koreni vuv vuprosnite 2-3 sm.,a e mn po-golqma,ot koeto mom4eto ima izvestni pritesneniq i kompleksi,no s vremeto se nadqvam da gi preodolee,za6toto za momi4eto te vuob6te ne sa PROBLEM!!!
P.P.Vuprosnata dvoika sa ve4e 2 godini zaedno!!!

mickelangelo
10-20-2008, 15:01
е к'во като си по висока .. по на високо ли се хващаш ? ако ти го харесваш така и той теб няма значение .. ако ще да е гърбав куц и сакат ... :)

baby_face
10-20-2008, 15:05
Не случайно хората са казали "Любовта е сляпа". Плюс това реално 2 или 3см не са много. А ако те интересува повече какво ще си мислят хората или нещо друго - искрено те съжалявам.

anonimka15
10-20-2008, 15:44
омг омг омг :razz: :razz: :razz: Ако го зарежеш,защото е по-нисък значи си толкова проста,че няма на къде.... :-x :x
+111
abe kat pochnete i vie s tiq tupi vuprosi...emi kat si go haresvash kakvo znchenie sa 2-3 sm...te daje ne se zabelqzvat,a ti si vnushavash.I v kraina smetka kakvo ti puka za drugite...puk ii shte porasne oshte momcheto a i ti,ako si 5 metra nikoga ne se kachvai na tokcheta...mn e grozno :x
uspeh sus "slojnoto" reshenie!

Yoyoyoyoyo
10-20-2008, 15:54
Все си мисля,че ако харесваше наистина тоэи човек,нямаше да питаш в някакъв форум дали "да го эарежеш",эащото е с 2 см по-нисък.Ясна работата.3арежи го,эа да му спестиш такъв човек до него.

Rofl4e
10-20-2008, 16:55
Ако наистина имаш някакви чуства към него едва ли ще го зарежеш само заради ръста

HardlyAwakened
10-20-2008, 18:14
Защо винаги се влияете от мнението на другите хора..важно е на теб да ти е хубаво ... :?

6emet4e
10-20-2008, 20:18
Всичко друго е наред,но той е по нисък от теб.Дали да го зарежеш заради това?! Ако го зарежеш само заради това,от сега мога да кажа,без дори да те познавам че си АДСКИ повърхностна. Съжалявам такива хора.

.. DeViL mAy CrY ..
10-20-2008, 20:21
Любовта е сляпа-няма смилъл да го зарежеш.Ще съжаляваш според мен

jjjjjj6363
10-20-2008, 21:14
naistina shte e glupavo ako go zarejesh zaredi tova, no fakt e 4e trqbva da si s nego ako se 4ustvash dobre s nego a ti ne se 4ustvash v negovata kompaniq zashtoto e nisak tak4ae mislq 4e tova shte dede golqmo otrajenie na vruskatavi

pinky_shine
10-25-2008, 15:35
Една иска да си зареже гаджето понеже не учи, друга, понеже е по-ниско от нея - угодия няма :lol:

SlaDky_BeBi
10-25-2008, 17:18
Виж сега аз ходя с едно момче което е с няколко месеца по голямо от мен, но е с 4-5 сантиметра по ниско. Понеже преди ходих с момче с 4 години по-голямо от мен приятелките ми мислят, че тои не е за мен, обаче на мен неми пука и знаеш ли защо, защото 4-5 сантиметра или понякога глупавите думи на приятелките ми няма да попречат на нашата голяма любов.

Обзалагам се, че момчето те обича истински и ако скъсаш с него като му кажеш, че причината е в ръста, ще се почуства страшно гадно и и и... Просто незнам как да опиша състоянието в което ще бъде.Никога не бих зарязала МОЕТО момче заради ръста!

NeverBackdown
10-25-2008, 17:32
Ако наистина чувстваше нещо към него,дори нямаше да обмисляш дали да го зарежеш.Какво са 2-3-4 сантиметра в крайна сметка :? Познавам двойка,в която момичето е с 7-10 сантиметра по-високо(нз колко точно,не съм тръгнала да ги меря :lol: :lol: ) и това не им е проблем.

angellove
10-25-2008, 18:59
Ей тва вече е мноооого глупаво... :D
Заради някакви си 2-3 сантиметра височина...
Не ставайте смешни ве, хора. Има далеееееч по-важни неща от няколкото сантимерта разлика в полза на момичето...

FrOzEn_HeAr7
10-29-2008, 19:15
И аз когато тръгнах с бившето ми гадже който беше с 5см може би по- нисък, мислех да скъсам с него, не скъсах и не съжалявам.. но винаги има едно но, беше ми неудобно когато ходехме и ограничавах разходките до минимум.... иначе яко си беше :) дръж си пича и да не те инт щом на теб ти е якоо кфо му мислиш 8)

Punisherrr
10-29-2008, 19:25
Ми и при мен има някви 1-2 см. но ми е абсурдно това да е причина да разваля нещо толкова хубаво,което имам. Замисли се ;) Никакво значение няма това. Освен ако целта на връзката ти е да изглеждате добре като ходите по улицата,а не какви са ви отношенията ;)

simoons
10-30-2008, 21:34
Стига бе - супер тъпа ще ти е постъпката. Но щом вече си помислила заа "късане" няма връщане назад. По-добре ако се колебаеш погледни вътре във себе си и реши кое ще е по-доброто за теб .. :shock:

4Pac
10-30-2008, 22:18
геврек...

blq_blq
10-31-2008, 05:35
Купи си ниски обувки.

The_Devil_Girl
10-31-2008, 11:45
еми аз съм висока за възраста си и сичките ми гаджета до сега са били по ниски от мен (даже с пове4е от 2-3 см ) мисля че не трябва да го късаш за такава глупост и ако си се харесвате къв ви е проблема .. айде успех и да не ти пука

cherry_lady
10-31-2008, 11:57
Според мен е много глупово да отрежеш някой заради височината му ... Любовта няма градици нито височина , години това няма значение важното е да го харесваш .. Моят съвет е да не го оставяш , ако го харесваш както казваш .. ако не го харесваш няма снмсъл да се задалбочаване и да се наранявате взаимно

*[...straWberry]...*
11-01-2008, 07:28
е щом е с 2-3 см няма проблем ...аз това лято имах някво измислино гадже с 10 см по-нисак от мен ...не е дребен просто аз съм си доста висока 8) на всички им бяхме много интерестни и се ни зяпаха ...карах го да си слага селитра в обувките и да яде повечко нескуик... обаче без резултат... все си е същия... абе друго си е когато е едно глава над теб (при мен това е невъзможно като се има в предвид ръзтта ми :-D ) просто някак си се чустваш по сигорна :)

mortal96
11-01-2008, 22:50
6o 6e go zaryazva6.viso4inata li e nai-vajnoto v jivota

Agent_009
11-02-2008, 02:28
...*]просто някак си се чустваш по сигорна :)Да, имай си ти едно лъжливо чувство за "сигорност" с някой висок путьо, и ще си изядете боя и двамата в някоя тъмна уличка.

Само ще кажа, че един от най-добрите боксьори в тежка категория на всички времена - Rocky Marciano е бил висок 1.78 м. Или пък Mike Tyson, който е 1.82 м, което си е малко за тежка категория, но не му е попречило да нокаутира брутално доста по-високи опоненти. Правете си изводите.

vikitu
11-04-2008, 16:25
нях нях :) ето го и предимството на нас ниските момичета..такива проблеми с височината на момчетата няма ме :-) колкото до твоя не го зарязвай ако наистина държиш на него :)

krisiiiiito
11-04-2008, 16:29
еми аз съм висока за възраста си и сичките ми гаджета до сега са били по ниски от мен (даже с пове4е от 2-3 см ) мисля че не трябва да го късаш за такава глупост и ако си се харесвате къв ви е проблема .. айде успех и да не ти пука
абсолютно точно!
бившия ми беше по-нисък от мен .. даже с повече от 2-3 сантиметра :oops: :razz:

pilenagril
11-04-2008, 16:43
:razz: :razz: :razz: не е истина просто...остави го момчето...не заслужава такава патица до себе си :booooomb:

candy_girl4e
11-04-2008, 16:48
Глупостии .. кфо ти пука че е по нисък и моито момченце е по ниско от мен с 2-3 см ма не ми пука :P :P

joooint
11-04-2008, 16:54
абе стига глупости!!!
имам двама приятели, които са гаджета и той е по-нисък от нея.
по-хубава двойка досега не съм виждала чстно :) :) :) [/b]

zaribena
11-04-2008, 17:35
Абе моммиче ти да не си луда....Бившото ми гадже беше една глава по нисък от мен но не го зарязах заради това давам ти приемр че не е важен ръстът или годините важното е какво има вътре стой си с него докато не се получи обрат на събититята

Claire1
11-04-2008, 19:03
Ти пък :lol: Значи толкова и ти дреме за него, щом искаш да го зарежеш само заради височината... :?
+1 :?

EarthShaker
11-04-2008, 19:58
проста си като лопата!

malka_diva4ka
11-05-2008, 10:34
за кво ше зарезваш момчето.. :o
само заради ръста.. :?
ако наистина мн го харесваш няма да те интересува това че е по нисък от теб или такива подобни.. :-D
Ммм..
а и говориме за 2-3см... :)
за не повече..




П.П.-мойто първо гадже..
беше по нисък от мен..
но не с 2-3см..
а повечко..
щом ми стигаше до гърдите някъде.. :shock: :D :D :D :D :D
не го зарязах за това..
имаше си др пречина.. :(

trayana
11-05-2008, 10:40
проста си като лопата!