PDA

View Full Version : Търсим бг тийн рок група за Halloween



EvilBrunette
10-19-2008, 16:27
Здравейте! СОУ "Свети Климент Охридски" гр. Ракитово, организира Halloween парти. Трябва ни рок групичка, която е навита да свири за вечерта. Поемаме пътни, дневни и нощувка. Ако има желаещи да ми пишат на private. :]

gree_girl
10-19-2008, 19:39
Здравейте, може ли малко повече информациа? Примерно някой групи или песни по-специално и колко горе доло трябва да са?

Nefarian
10-19-2008, 19:43
Кажете какъв стил трябва да се изпълнява и предполагам, че имате апаратура ?

EvilBrunette
10-19-2008, 22:16
Амиии, тъй като ще е парти за Хелоуийн... мислим да са рок парчета... cover-и на класически банди или всъщност каквото изпълнява групичката. Стига да се отъждествява като рок група (няма голямо значение за конкретната насока... имам предвид дали ще е метал, поп-рок, old classics, gothoc... и Вие сте по-навътре.)
Що се отнася до апаратурата... Хм... да мисля, че разполагаме с нужната апаратура. Знам, че е глупаво, но можете ли да ми изброите какво точно ще е нужно евентуално за изпълнението Ви, за да предвидим и да уточним дали разполагаме точно с тази апаратура.
thx отново. Приемам и още предложения. Btw за неинформираните - Ракитово е градче до Велинград (ако има значение на какво разстояние ще пътувате). :)

EvilBrunette
10-26-2008, 19:29
Ехоо... търсим още ентусиасти!!!

oTPoBHa
10-28-2008, 20:56
чакай да видим .... сет барабани, смесителни пунктове (стъпала и т.н), предусилватели, поне 80 вата говорители, помещение, пододящо за свирене (сиреч да не оттеква).. ?

И имате всичко това? Баси, ние цял живот търсиме такова място и още не сме намерили ;D

и го давате викаш за без пари? ;D

Nefarian
10-29-2008, 07:15
Инструментите евентуално могат да се донесат, ама другата апаратура трябва да я осигурите 8-)