PDA

View Full Version : halloween



maharbal
10-19-2008, 16:52
Здр. сестрами ще прави 18 на 31 октомври.за тези,които не знаят тогава е хелолин.Тя иска да напражи някаква по хелолинска украса, ама не може да измисли каква.Аз и викам да сложи посредата на масата една чиния със някаква салата там и да сипе посредата бели червеи от рибарския магазин (само в една чиния за ебавка). Ще прави и издълбана тиква... Дайте някви идеи?

didivid
10-19-2008, 17:07
Имам една мнооооого добра идея. Искаш ли да я чуеш?
















Научи се да пишеш!!! :-x

krisiiiiito
10-19-2008, 17:44
:lol:

kuklichka_bg
10-19-2008, 19:26
Имам една мнооооого добра идея. Искаш ли да я чуеш?
















Научи се да пишеш!!! :-x


И Аз имам една идея за теб.И хич не ме ебе дали искаш да я чуеш или не!


Престани да са правиш на много отворена и знаеща.

maharbal
10-20-2008, 05:35
Разпорете някоя котка и я закачете на входната врата.

може да се уреди :D под терасата едни лапета си играят с едни котета :D

Yancheto
10-20-2008, 05:51
Разпорете някоя котка и я закачете на входната врата.

може да се уреди :D под терасата едни лапета си играят с едни котета :D

Това е толкова брутално!!! :shock: Да не си посмял да го правиш! :-x
Можете да изрежете някакви прилепи от картон и да ги сложите из къщата...Проверете и в някои магазини за разни шегаджийски неща и така.Има страшно много възможности. :)

maharbal
10-20-2008, 13:50
не бих го направил. не обичам котките, но пък най-добрата ми фр ги убожава... така че не бих го направил само се майтапех

Yancheto
10-20-2008, 17:54
не бих го направил. не обичам котките, но пък най-добрата ми фр ги убожава... така че не бих го направил само се майтапех

И аз ги обожавам.И дори някой само да се шегува,че ще прави нещо лошо на котка,пак се ужасявам. :D

mon4eto
10-20-2008, 18:40
Koga 6te razberete 4e halloween ne e bg praznika we :? Ama 6tom iskate praznuvaite si go ... nai dobre otidete v Amerika i se pravete na amerikanci ta da vi stane po qk praznika ... are 4a0