PDA

View Full Version : Дали ми кръшка..



make_you_mine
10-19-2008, 17:40
Моята история не е особено интересна,но ще ви я разкажа,защото се чудя за определени неща,а понякога отстрани се преценява по-лесно,макар че не ни познавате,ама все пак..преди месец се залюбихме с едно момче..хах..така де..ходихме преди на курсове по английски заедно..излизахме..точно 2 пъти..и на 3тата среща се целунахме..стана спонтанно...уж...всичко си вървеше по вода..то и сега върви,ама донякъде.. виждаме се по принцип през ден, предната седмица нямахме възможност и се видяхме само веднъж...в петък последно се видяхме ,вчера пропуснахме и днес исках да се видим пак..казах му за намеренията си..но той се оправдава с някакви ангажименти..по принцип не ми отказва срещи,но днес...не го знам..доста често съботата и неделята се скатава..само предния уикенд се видяхме и събота,и неделя...и някак си се чудя..дали не ми кръшка...имал е сериозна връзка ,преди да е с мене и това е..и не знам дали примерно не си разпределя времето 50/50....половината да е с нея..половината да е с мен..това ми изниква като идея..или дали просто няма някоя друга,освен мене...не знам,много ме озадачава,защото даже не ми се обади,да каже,че няма да може,..той видя снощи,че имам желание да се видим..преди се обаждаше...често..вече и това не прави даже...не се сеща както преди...или просто не ме харесва...не знам,но не ми изглеждат нещата както трябва..както преди..може би се вживявам прекалено много,но нещо в цялата работа не ми харесва..взе много да си прави сметката и въобще...не знам...дали има бъдеще в тая наша връзка..и дали да не го скъсам.. (на 18 сме и 2мата) ..

Balmy_I
10-19-2008, 17:47
Ами на момчетата (някои) мерака им е докато не забият мацката,после понеже вече си им на разположиние си правят техни си планове и каквото на тях им скимне :o Щом имаш съмнения повярвай ми едва ли са напразни и аз щом имам някакви съмнения почти винаги съм права,някаси го усещаме незнам.Поинтересувай се,попитай го,но ако продължава така ще е по-добре да спрете,защото постоянно ще се ревнувате ии някакси няма да ви е комфортно в тази несериозна връзка.Но все пак има и друг вариант,може и да се опитва да ти направи някаква изненада или просто да обръщаш прекалено много внимание за нищо...но все пак има толкова много причини...няма от къде да си сигурна най-малко ние :)

BaiToq
10-19-2008, 17:48
Остани спокойна,
най-добре поговори с него.

sh3_1s_7h3_0n3
10-19-2008, 17:48
Много мразя, като не ми се обадят, и ме поставят в такива чуденки. :o

Прати му "Хванати в изневяра". Всичко ще лъсне там. 8-)

blood_dodo
10-19-2008, 17:51
Ако прилича на мен значи значи не му се занимава. Т.е има определени периоди от време (моите са петък - неделя), когато изобщо с нищо не ми се занимава ;)

jambo_bs
10-19-2008, 18:01
Ако прилича на мен значи значи не му се занимава. Т.е има определени периоди от време (моите са петък - неделя), когато изобщо с нищо не ми се занимава ;)

Мхм ... и аз съм тай.
Понеделник: секс
Вторник: срещи
Сряда: квото дойде
Четвъртък: секс
Петък: .... ммм .. секс
Събота: пред компа
Неделя: почивка

Работно Време : 00:00/24:00
Почивен Ден : Неделя
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Маняк много си зле чесно

Adelina
10-20-2008, 00:40
Много мразя, като не ми се обадят, и ме поставят в такива чуденки. :o

Прати му "Хванати в изневяра". Всичко ще лъсне там. 8-)
хаххахах добра идея!
поговори с него кажи му това дето тука написа, относно съмненията ала бала... не го късай просто ей ака поговори с него! тва е решението.

MiMcHeToOo
10-20-2008, 02:11
Кво да ти кажа... Мисля, че след сериозна връзка никой не може да се съвземе лесно... Нищо чудно да е изгубил интерес или да ти кръшка :?