PDA

View Full Version : Облеклото ви за деня



LiO_sL
10-19-2008, 19:49
Та питам се ....Как се обличате всеки ден както решите или в за всеки ден от седмицата имате точно определено облекло...делите ли дрехите за кафета от дрехите за училище и т.н 8)

Jamalska
10-19-2008, 19:55
Хм...нося си всички дрехи без повод.Само като ходя да карам и задължително ходя с най-умрелите дрехи,които носят на късане,цапане и не ми е жал за тях.

kat4enceto
10-19-2008, 19:57
Нямам определено облекло за всеки ден, нося си почти всички дрехи и гледам да си ги редувам.Тожа е :)

girl91
10-19-2008, 19:58
Гледам всеки ден да съм облечена с различно, т.е. да не повтарям през седмицата някои дънки или блузка.
Има някои дрехи, които не ми е удобно да нося на училище, тях нося, когато излизам след/преди училище, през уикенда.

haterkata
10-19-2008, 20:04
за даскало всичките си дрехи нося,за скейт когат ходя да карам слагам едни изсулени джинси да ми е удобно и некоя блуза и суичър,пък иначе не си деля дрехите за даскало и тия с коит излизам оО тъпо е!

splendour
10-19-2008, 20:11
mi imam drexi za izlizane i drexi za v nas.a ina4e ne si delq drexite za daskalo i za iz grada.delq gi zamo ako sa prekaleno letni nqkvi i ne sa za daskalo......

fasta4e
10-19-2008, 20:18
не си деля дрехите нямам и много де :)

Jamalska
10-19-2008, 20:19
за даскало всичките си дрехи нося,за скейт когат ходя да карам слагам едни изсулени джинси да ми е удобно и некоя блуза и суичър,пък иначе не си деля дрехите за даскало и тия с коит излизам оО тъпо е!
а тъй.пък аз все се чудя как тия софийски скейтърки успяват изобщо да си движат краката в тия впити дънки...камо ли да карат

scoobydors
10-19-2008, 20:20
Нямам определено облекло за всеки ден, нося си почти всички дрехи и гледам да си ги редувам.Тожа е :)

alllyyy
10-19-2008, 20:20
имам си дрехи за вкъщи, за училище и такива които са за диско и излизане, но понякога ходя с някоя част от дрехите за излизане и диско и на училище, но мн. рядко щото не всички естествено стават ;)

Sunny_stz
10-19-2008, 20:27
Обличам се според настроението и мястото, което ще посетя.За даскало по прилично и делово 8)

haterkata
10-19-2008, 20:37
за даскало всичките си дрехи нося,за скейт когат ходя да карам слагам едни изсулени джинси да ми е удобно и некоя блуза и суичър,пък иначе не си деля дрехите за даскало и тия с коит излизам оО тъпо е!
а тъй.пък аз все се чудя как тия софийски скейтърки успяват изобщо да си движат краката в тия впити дънки...камо ли да карат

хаха и аз много им се чудя,ама и тука има такива.даже най добрия ни скейтър носи само впити дънки оО ама аз си предпочитам удобните изсулени джинси щото ми е по удобно за каране

TheOtherME
10-19-2008, 20:38
Ами за даскало внимавам само да не е нещо много разголено, иначе не ги деля.

sweet_bunny
10-19-2008, 20:48
Ами аз си деля дрехите на за вкъщи,за навън и за официални поводи.А,иначе на училище си комбинирам дрехите.И гледам всеки ден да съм различно облечена :)

miloto_girl_4e
10-19-2008, 20:53
Дрехите, които имам са за всякакви поводи..
Всеки ден гледам да съм с различни дрешки, да разнообразявам :)
Имам си дрехи за навън и за вкъщи :)

mihichkaaa
10-19-2008, 20:57
Ами аз си деля дрехите на за вкъщи,за навън и за официални поводи.А,иначе на училище си комбинирам дрехите.И гледам всеки ден да съм различно облечена :)
+1

Jaffs
10-19-2008, 20:58
Определено с дрехите за работа не мога да изляза някъде, защото са по-официални. :)
Деля си дрехите определено :)

mimsssssss
10-19-2008, 21:35
нося дрехи който са ми удобни-без значение дали съм у нс,до магазина,на кафе или в даскало.не си деля дрехите 8)

krisiiiiito
10-20-2008, 17:53
вкъщи седя с дрехи с които не излизам ... избирам си ги по-удобни и си се премятам с тях вкъщи :D предимно с тенискаа нещо като анцугово горнище и панталон или анцуг .. разбира се няколко за да мога да си ги сменям дори и да съм си вкъщи 8-)
за навън .. хм избирам си пак удобни неща .. ходя спортно маратонки.. предимно дънки а панталони рядко макар че имам няколко и спортна блузка :)
определено си деля дрехите - дрехи за вкъщи и дрехи за излизане :)
старая се да не съм няколко поредни дни с едни и същи дрехи..гледам да разнообразявам, но разбира се няма нищо лошо например ако вчера и днес си бил с едни и същи дрехи важното е да са чисти ;]

Seducti0n
10-20-2008, 20:44
Нямам някакъв определен критерий сплямо който да си разделям дрехите.
На училище в повечето случаи съм елегантна, по-рядко ходя със суичери, маратонки и т.н. (:

sladka__droga
10-22-2008, 05:32
Аз не си деля дрехите ... с тези които съм на даскало ,, съм и навън ,, дори и само до магазина да ходя :)) ... официялни поводи ~ пак моите си дрешки :D ,, *

nixx
10-22-2008, 07:20
за даскало всичките си дрехи нося,за скейт когат ходя да карам слагам едни изсулени джинси да ми е удобно и некоя блуза и суичър,пък иначе не си деля дрехите за даскало и тия с коит излизам оО тъпо е!
а тъй.пък аз все се чудя как тия софийски скейтърки успяват изобщо да си движат краката в тия впити дънки...камо ли да карат

Ми на мен пък примерно ми е по-удобно с тесни дънки или панталони. В началото си мислех че с по-свободни ще ми е по-добре докато един ден не ми се наложи с тесни... И доста по-добре си усещам движенията :)

По темата- Не си деля дрехите за училище, излизане и т.н. И все пак има някои дрехи, с които не бих отишла на училище...

Pliok0019
10-22-2008, 11:12
Всичките ми дрехи са удобни..това е най-важното. На училище и навън се обличам всеки ден различно. Имам и дрехи за вкъщи - анцузи, тениски... Понякога ги използвам като спортен екип за физическо или си нося тенисните... Имам и малко по-официални дрехи, ако се наложи. Тях не нося всеки ден, защото не са особено удобни.

IvJonas
10-22-2008, 12:31
обличам се според настроенията ми.

Jamalska
10-22-2008, 12:44
за даскало всичките си дрехи нося,за скейт когат ходя да карам слагам едни изсулени джинси да ми е удобно и некоя блуза и суичър,пък иначе не си деля дрехите за даскало и тия с коит излизам оО тъпо е!
а тъй.пък аз все се чудя как тия софийски скейтърки успяват изобщо да си движат краката в тия впити дънки...камо ли да карат

Ми на мен пък примерно ми е по-удобно с тесни дънки или панталони. В началото си мислех че с по-свободни ще ми е по-добре докато един ден не ми се наложи с тесни... И доста по-добре си усещам движенията :)

По темата- Не си деля дрехите за училище, излизане и т.н. И все пак има някои дрехи, с които не бих отишла на училище...
Ам зависи от дънките.Има и широки,които пак ми се виждат твърде тесни за ходене,камо ли за каране.Иначе само на байкърите опрощавам имовските гащи:)

dorsichh
11-03-2008, 19:20
нося дрехи който са ми удобни-без значение дали съм у нс,до магазина,на кафе или в даскало.не си деля дрехите 8)

+1

dorsichh
11-03-2008, 19:21
нося дрехи който са ми удобни-без значение дали съм у нс,до магазина,на кафе или в даскало.не си деля дрехите 8)

+1

mArMaLaDkA
11-03-2008, 19:47
Ами,да,може да се каже,че си деля дрехите.Вкъщи ходя с блузки,които са някакви развлачени,смотани,с анцузи...В квартала излизам с дрехи,с които не ходя много много на училище.Официални дрехи нямам.Гледам,когато си купувам някаква дреха,било то панталон или блузка/ризка за някое по-важно събитие(например 15 септември,когато трябва да сме по-официални)после да мога да нося тази дреха и в ежедневието си.Не да я облека 2-3 пъти в годината и да хваща паяжини на някоя закачалка.И ...това е общо-взето. :)

tonitoo
11-04-2008, 12:21
Обличам се според настроението и мястото, което ще посетя.За даскало по прилично и делово 8)

И аз съм така :)

lifelesscorpse
11-04-2008, 14:33
деля ги само на 2 типа:за вкъщи и за навън.за вкъщи са ми анцузи или някакви панталонки и тениски,а за навън...всичко останало :-D

Blab
11-04-2008, 14:47
Спазвам малко шантав навик:
понеделник - зелено, бяло
вторник - червено
сряда - жълто, оранжево, шарено
четвъртък - синьо
петък, събота, неделя - розово, лилаво

Всъщност, почти всеки ден ходя шарена, раздърпана, весела... , но гледам да имам цвета на деня по себе си.
Вкъщи обичам да се разхождам по бельо, дебели чорапи и някой по-дълъг блузон.

snejana67
11-04-2008, 15:33
:? нищо не деля -и как като нямам много дрехи,ама дето ги имам са ми хубави и удобни :grin:

YourFavoriteDrug
11-04-2008, 16:04
iwinqwam se predwaritelno za shantawoto pisane,ama kompa mi se e bygnal neshto i ne moga da si smenq ezika :cry:
a inache po temata - az si hoda na daskalo kakto si mi e udobno - dynki,nqkwa sharena bluzka i suitcher 8-)
nawynka si izlizam po syshtiq nachin 8-)
prez sedmicata si smenqm dwa chifta dynki,i bluzite,pyk ako sluchaino ne me domyrzi,ako imame fizichesko si oblicham ekip 8-)

gLoRiOuS_aNGeL
11-05-2008, 18:47
Нося си всички дрешки и за даскало,и за излизане...Нито уча в манастир,нито излизам по стриптийз барове...

Neprikosnovena
11-05-2008, 18:53
ам деля ги на дрехи за вкъщи и дрехи за навън
а за даскало се обличам според настроението ми 8) :P :D

Kras4eto_lp
11-05-2008, 20:14
Ходя с каквото ми падне,само гледам да съчетавам хубаво дрехите и да не се повтарят повече от 1-2 пъти седмично. Иначе има дрехи, които гледам да не нося в даскало, защото не са подходящи!! :)

NeJnO_UhAniE
11-05-2008, 20:46
razli4no se obli4am,ako ima povod se kontq pove4ko,haresvam visokite obuvki,no ne gi nosq vseki den..
sportno-elegantno se obli4am :)

ShadowsPrincess
11-06-2008, 09:41
Сутрин като стана за даскало толкова ми се спи, че изобщо не гледам какво обличам.. За събота и неделя е по-различно, тогава преценявам добре какво да облека, зависимост от случая (:

therichbitch
11-08-2008, 21:25
az nikoga ne si delq drehite za daskalo i za navunka i gledam da ne gi povtarqm pone v razstoqnie na 10tina dena