PDA

View Full Version : С КоЯТ0О Хо0ДИх



AnD14
10-19-2008, 21:07
Гледаите сега

Ходх с едно момиче на което можех да кажа че я обияам и то си е така но тя ме заряза защо то сам бил тап защото сам се дразнел защото нам правил проти това момиче каза че аз съм я загубил !!! кажете ми какво да правя как да постапя немога да симилирам нещата мн я очивам и сме в 1-дна компания не мога да седя и да я гледам кажете ми как да поступя към нея :o :o :o

MiMcHeToOo
10-20-2008, 02:22
Олеле, изкьоравях съвсем докато прочета и асимилирам това, което си написал. Малко по-грамотно бе, момче :? Ми кво да правиш, нищо не можеш да направиш. Тя ако не иска да е повече с тебе, тва е. Не и обръщай внимание на приказките, че ти си я загубил, ако смяташ, че не е така :)

Adelina
10-20-2008, 02:53
абе неква пикла ше ти каже, че си тъп и ти си я изгубил. аре като е отворена да духа супата! хвани си друга! ако пък толкова много я обичаш вземи поговори с нея да видиш каде кое точно я е издразнило. ама все си мисля за да те отреже така лесно тя не те обича. Ако те обичаше щеше да ти даде втори шанс... ти си знаеш, ама според мене няма смисъл. или си намери друга компания или нея махни от компанията т'ва е! ако не абстрахирай се от нея, много й здраве!

scoobydors
10-20-2008, 03:59
Олеле, изкьоравях съвсем докато прочета и асимилирам това, което си написал. Малко по-грамотно бе, момче :? Ми кво да правиш, нищо не можеш да направиш. Тя ако не иска да е повече с тебе, тва е. Не и обръщай внимание на приказките, че ти си я загубил, ако смяташ, че не е така :) :D :D :D

mynichka
10-20-2008, 05:17
Беше доста трудно ..докато разбера какво си написал :lol: и все пак забрави я...щом те е зарязала така лесно ..не изпитва нищо към теб :P

verdjitO
10-20-2008, 08:07
Ами тя ако те е обичала истински, според мене нямаше да те зареже заради тфа че си се дразнел и т.н. :)

Balmy_I
10-20-2008, 14:12
Ами щом те е зарязала значи няма смисъл да да се измъчваш и евентуално да се събирате.А че сте в една компания,ами или си останета просто приятели,апък ако това нестане просто някакси се абстрахирай от нея и най-добре я забрави и може отвреме на време да си говорите,поне да не сте врагове :) Нямаш голям избор,щото явно тя не те харесва,апък и неискаш да се отделиш от компанията си заради нея тъй чи незнам решавай си :D :P

slunchiceto0
10-20-2008, 14:18
Ох боже,това момиче не те заслужава,не се занимавай с нея,няма смисъл....вижда се че не иска да имате нищо общо

mickelangelo
10-20-2008, 14:54
мииии добре заучената фраза " шута в Г**а и следващата "

snejana67
10-20-2008, 15:50
:) ако я обичаш толкова много бори се за нея :-o

BaiToq
10-20-2008, 15:52
ПоССтААпиии КътУУу пУсиитЬиш
нЯкоуй Дургао Чаз ПО БулГарСкИ ЕзиКК.

Abbie_Broken
10-20-2008, 16:23
Олеле, изкьоравях съвсем докато прочета и асимилирам това, което си написал. Малко по-грамотно бе, момче :? Ми кво да правиш, нищо не можеш да направиш. Тя ако не иска да е повече с тебе, тва е. Не и обръщай внимание на приказките, че ти си я загубил, ако смяташ, че не е така :)

+1
Вярно, ае научи се да пишеш, а??? Кат искаш да ти четем темата поне я напиши така, че да не ослепеем после!

ThePowerOfLove
10-20-2008, 16:23
Или й кажи и говорете или се примири с положението...Ако те харесва сигурно ще се върне при теб :)

AFT
10-20-2008, 17:43
Ми, правилно те е зарязала, наистина си тъп.

soul1199
10-20-2008, 17:49
vaii,ako razbrah ne6o :shock: tvoq krasnopis me zaslepi :shock:

pet_14
10-20-2008, 17:58
Ох боже,това момиче не те заслужава,не се занимавай с нея,няма смисъл....вижда се че не иска да имате нищо общо
+16323