PDA

View Full Version : Деца израстнали с един родител?



LONSDALE
10-19-2008, 21:35
ма ли тука себеподобни :cry:

schranz
10-19-2008, 23:19
в последно време това е доста срещано.повече от половината ми приятели и познати са израстнали с 1 родител,включително и аз....

scoobydors
10-20-2008, 04:02
За щастие аз си имам и 2ма родители :)
Но наистина би трябвало да е много кофти ако си нямаш татко или майка :(

Serseri91
10-20-2008, 04:45
Хах .. не се притеснявай не си 1ви/ва нито пък ще си последен/а
И аз съм израстнал с 1 родител, така де приятеля на майка ми през цялото време се грижете за мен повече от баща ми който беше алкохолик и ни заряза :lol:

ПП : Исках да кажа, че има ги всякакви надявам се при твоите родители да е само неразбирателство, а не някакви сериозни проблеми като при мен и някои други. ;)

splendour
10-20-2008, 05:59
За щастие аз си имам и 2ма родители :)
Но наистина би трябвало да е много кофти ако си нямаш татко или майка :( mi to i az imam dvama roditeli,ne sa razvedeni ili ne6to takova..... samo 4e ba6ta mi ot okolo 7 godini raboti v ispaniq i ............

Wrathchild
10-20-2008, 08:35
Аз съм от себеподобните ти. Не е чак такава трагедия.

darla
10-20-2008, 10:48
az izrastnah samo s maika mi i kaka.nikoga ni6to ne mi e lipsvalo-nito obi4,nito finansi,nito materialni ne6ta,nito vuzpitanie.gordeq se s maika si,kakto i s cqloto mi semeistvo-vui4o,baba,dqdo,lelq.zadrujno i sploteno semeistvo,za koeto sum blagodarna.vinagi sa me podkrepqli i obi4ali.za kakvo mi e ba6ta pri takova ZZLATNO semeistvo?!?!?!

VampireGirl666
10-20-2008, 11:19
Хах .. не се притеснявай не си 1ви/ва нито пък ще си последен/а
И аз съм израстнал с 1 родител, така де приятеля на майка ми през цялото време се грижете за мен повече от баща ми който беше алкохолик и ни заряза :lol:

ПП : Исках да кажа, че има ги всякакви надявам се при твоите родители да е само неразбирателство, а не някакви сериозни проблеми като при мен и някои други. ;)


+1

sobieskiboystz
10-20-2008, 11:47
Аз съм от себеподобните ти. Не е чак такава трагедия.
зависи от много неща...
кога са се развели, защо са се развели, дали говорят глупости на сина/дащеря си един за друг
и аз сам от партията на самотните родители...и не е мн приятно :-#

Pliok0019
10-20-2008, 11:49
Аз съм израснала главно при баба ми и дядо ми. В момента жвея с майка ми, с баща ми се виждаме рядко.. Никога нищо не ми е липсвало. Ако мога да определя детството си с една дума, тя би би била - щастливо.

Madn3s5
10-20-2008, 12:21
има доста себеподобни..

аз съм израстнала с баща ми от 7 до 13 годишна възраст
сега съм при майка ми
като бях по малка завиждах на другите деца които си имат семейство и техните не са разведени
сега ми е все едно,защото разбрах че е по добре да
са разделени отколкото да не се траят и да има скандали всеки божи ден.. :)

NamelessRomantic
10-20-2008, 14:47
И аз съм така-нашите са разведени а сега не мога дори да видя баща си вече....В Испания е с другата си жена.Ужасното е че когато родителите се разведат обикновено е по вина на единия родител но и двамата постъпват егоистично.Освен това при такива случаи почти винаги настъпва една ужасна бедност която е дългогоишно мъчение поради липсата на еидния родител. :? :? :?

LONSDALE
10-20-2008, 16:12
Аз съм единствения човек от койте фр-,които е с един родител и не съм виждал майка си никога,но не защото е починала,просто не интересува от мен........
Та беше ми интересно,че повечето младежи израстнали с един родител,са доста силни характери и борбени натури,не случайно много от великите личности израстват само с един родител!
Дано поне това да ни е някаква утеха ;)

tItEufFf
10-20-2008, 18:22
Родителите ми се разделиха, още когато бях много малка. Дори и преди да се разделят, виждах баща ми рядко .. Да, израстнала съм с един родител, баща ми съм го виждала един път годишно ..

Blab
10-20-2008, 20:12
Аз съм единствения човек от койте фр-,които е с един родител и не съм виждал майка си никога,но не защото е починала,просто не интересува от мен........
И аз никога не съм виждала "баща" си. Не мога да кажа, че ми е липсвал, обаче, имам най-прекрасният татко на света.

Sigrina
10-21-2008, 08:49
Дам, нашите се разведоха, когато бях на 10, но преди това не виждах баща ми мн мн често...
Кво ти пука :)
Не можеш да го промениш => преживей го

Miimiinka
10-23-2008, 13:44
Аз съм израснала с двамата ми родители,както аз така и по-голямата ми сестра.Но,когато аз бях на 10 години а сестрами на 12 майка ни ни изостави и от тогава сме с баща ни само. :(

mishenceto92
10-24-2008, 18:33
Бях на 7, може би 8 години, когато си спомням да съм видяла баща си. Тогава течеше бракоразводното дело. Той винаги е бил в чужбина. Сега е в Канада и по последни данни с новото си семейство. Не съм го чувала от година и отгоре(всъщност от миналото лято). Праща ми дрънкулки(фотоапарат,iPod...) не се оплаквам. Не ми и трябва. Сега с майка ми живеем с един човек и него го чувствам повече като баща, от колкото биологичният ми. Зная, че не съм първото, няма и да съм последното дете, израснало с единия си родител. Повечето ми познати са в същото положение. Винаги съм завиждала на децата, които имат сабилни семейства, докато не получих и аз едно такова..сега съм си добре. :)

monichka_
10-28-2008, 08:24
i az sum taka... predi 1 mesec nqkade maika mi si subra bagaja i se iznese sega jiveq samo s bashta mi :( kofti amaaa.. :(

Pliok0019
10-28-2008, 11:05
Аз съм единствения човек от койте фр-,които е с един родител и не съм виждал майка си никога,но не защото е починала,просто не интересува от мен........
Та беше ми интересно,че повечето младежи израстнали с един родител,са доста силни характери и борбени натури,не случайно много от великите личности израстват само с един родител!
Дано поне това да ни е някаква утеха ;)
Родителите ми са се разделили, когато бях на 3...някоко месеца по-късно баща ми замина и не съм го виждала 10 години. През това време не съм поддържала и особен контакт с майка си. Виждали сме за 1-2 пъти в седмицата за по няколко часа.


Сега е малко по-различно. Виждам баща си 2 пъти в месеца, живея с майка ми...но определено с баба ми и дядо ми ми беше по-добре.

re1n
10-28-2008, 22:30
И аз съм с един родител.От една страна е яко за теб щото мама(така е при мен) трябва да ходи на работа и имаш свободно време.От друга страна е гадно шот сички грижи падат на родителя който е отчаян,но успява да се оправи.

krisence
10-29-2008, 13:31
Когато бях на 10г родителите ми се разведоха. Трудно го понесох, но вече се примирих. Много обичам и майка ми и баща си! :-) Вярно че виждам тати доста рядко и адски много ми липсва, но знам че не съм единстената и има още деца при които дори може и да е по-лошо положението. :)

smile2
11-06-2008, 12:48
mnogo obi4am maika mi :) za6toto tq sama se e grijila za men a taka nare4eniqt mi "ba6ta" nikoga ne se e interesuval ot nas dori kak sme... :(

akinom
11-06-2008, 13:05
Аз! Но въобще не чувствам липсата на другия :smt069

Wrathchild
11-06-2008, 15:06
Аз съм от себеподобните ти. Не е чак такава трагедия.
зависи от много неща...
кога са се развели, защо са се развели, дали говорят глупости на сина/дащеря си един за друг
и аз сам от партията на самотните родители...и не е мн приятно :-#Виж сега, аз баща си почти не го познавам, а единственият път, когато се срещнахме по мое желание (даже беше формално, заради документи, заради които ми трябваше той), след това повече не пожелах да го видя. Имаше наглостта да говори против майка ми, жената, която му е родила единственото дете, което сам си е виновен, че е загубил. И мога да кажа, че щях да имам ужасно детство ако бяха останали и двамата.

verdjitO
11-13-2008, 15:06
Наще се разведоха като бях на 7 :?

Byyyy
11-13-2008, 19:20
И аааз съм от твойте ;d Хич не ми пука, че баща ми ни заряза, само дето в началото имахме проблеми с парите. Сега си имам втори татко, абе направо първи, другия не го броя :D

ValzZi
11-13-2008, 19:47
аз израснах с баща ми след като майка ми ни остави и тръгна с друг мъж и сега живея при нея..е да виждате логиката някъде..чесно казано предпочитам да не живея с никой от тях.. :cry:

Spunky
11-13-2008, 20:27
Баща ми почина когато бях на 6 :( Отгледан съм от майка ми и мога да се похваля, че никога нищо неми е липсвало и съм и безкрайно благодарен за това!

pOiSoN_kIsS_94
11-13-2008, 20:45
Нашите са се развели,когато съм била на 3 години...живея при мама 8) ,до 4клас ходех редовно при татко,но вече не :) .. 4-5 години станаха,не съм му виждала лицето ...
Но пък никога нищо не ми е липсвало...радвам се ,че имам такава майка :)

kotenceto_bonbon
11-25-2008, 11:52
ima malko kofti e..... :(

kotenceto_bonbon
11-25-2008, 11:58
maika mi ne nie li6ila ot no6o (men i brat mitva ne ozna4ava 4e sme ligavi ) i sam sig 4e s bart mi sme po vaspitani ot pove4eto deca s 2ma roditeli

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-27-2008, 00:36
aзз... напоследък мн плачкам за това ама ... :( какво да правя .. такъв е живота.. :(