PDA

View Full Version : Споделете или дайте разни идейки ....



Lacey_66
10-20-2008, 10:41
:grin: И такаа... :D нещо детското в мене взе да ми липсва... така ми липсват онези безгрижни годинкии през които нямаше правила... даскало ... пробелеми и глупости ... и имаше само забавления ... номераа и кво ли още не .... :D Интересно ми е ... сега когато сме вече по големи и сме лишени от всички онези дивотий които сме правили като по малки ... липсват ли ви ... поне за един ден бихте ли искали да изживеете нещо подобно ... един ден без правила.. :D и сега когато сте вече по големи как се забавлявате .... тук можете да споделите и някоя стара историйка ... или дивотия която сте правили като по малки .... или да дадете някоя идейка :D :-P Айде вие сте :-) :-) :-)

Blab
10-20-2008, 10:47
Какво те спира да се държиш, както пожелаеш?
Мен - нищо, понеже.
А може би не разбрах темата ти...

Bombshell
10-20-2008, 11:37
Независимо дали е лято и дали съм на работа или училище, съм заобиколена от такива хора, че просто няма шанс да се чувствам ограничена от страна на забавления.. Не ми е било скучно от месеци..
Защото дори едно просто пиене на чай с ром в някой час с приятелката ми, докато си записвам урока ме забавлява...
А напоследък ходим за по един ден или вечер в разни градове... Просто си седим и пием кафе и си избираме града- отиваме, сторим колкото стоим и на сутринта вече сме се върнали и съм на училище..И ми е страшно яко, защото съм пътувала 3-4-5 часа и не съм се наспала, пия кафета цял ден в училище и се радвам на това как някак си спонтанно съм отишла някъде..
Доколкото разбрах идеята на темата, не, ходенето на училище по никакъв начин не прави живота ми по-неприятен и изобщо не ми ограничава свободата да правя интересните неща, от които имам нужда..
Определено ходенето на училище не трябва да се възприема като нещо лошо, скучно, гадно..както е при повечето деца.

PeopleAlwaysLeave
10-20-2008, 12:11
Ооо естествено, че ми липсва детството :( Имая една песничка на Бате Пешо и Тина - My friends, като я чуя и винаги си сдухвам :-# :smt089 Липсва ми безгрижието. Сега като завърших и училище и вече съм студентка някак си започвам да навлизам в истинския живот и да осъзнавам колко по-трудно ще ми става занапред. Обмислям си бъдещето, докато в ученическите години единственото, което обмислях е в кое кафе ще се забием след даскало или откъде да си намеря извинителна бележка 8-) Не че сега не се забавлявам, напротив - дори повече от преди, но нищо не може да замени детството :)

exclusif
10-20-2008, 12:13
da lipsvat mi ne za den a za poveche ot den iskam da si izjiveq detsvoto otnovo zashtoto ne se naigraih :D lipsvat mi letnite dni kogato se obirahme ot blokcheto i vscihki deca utivahme na magazina da si kupim sladoled s malkoto stotinki koito ni ostavaha roditelite ni togava ili pbk kogato igraehme na krishka mishka... :-D zimnite dni v koito se sabirahme v nqkoi 'za da si napishem domashnite' a vsashnost pravihme kakvi li ne shturotii kak hodih iz centara s prqtelite mi i se kachvahme na avtobusa s falshivi biletcheta a konduktorkata ne zabelqzvashe :D lipsvat mi da...

IvJonas
10-20-2008, 12:59
никога не ми е трябвало да правя нещо лудо. кротка съм.

AutumnTears
10-20-2008, 13:10
kato bqh malka se zabavlqh po stranen na4in spored drugite deca
no dori i na 17god produljavam da si pravq 4aini partita na terasata
s1s sve6tnik i 4eren 4adur :lol:

cherinka
10-20-2008, 13:32
Тъпото е, че всички ме гледат супер очудено като им кажа "Айде да играем на народна топка", или се възмущават като им изкарам куклите ми барби. :(
......

machoka
10-20-2008, 15:42
А напоследък ходим за по един ден или вечер в разни градове... Просто си седим и пием кафе и си избираме града- отиваме, сторим колкото стоим и на сутринта вече сме се върнали

Между впрочем аз правя абсолютно същото с приятели, така че това е един добър вариант на развлечение, емоции и като цяло повод за добро настроение )

LINKNOT
10-20-2008, 15:54
Когато бяхме деца,имахме много приятели или поне така мислехме. Разбиранията ни бяха елементарни,а живота приключенски. Забавленията не ни липсваха. Сега е различно. Осъзнати сме,пораснали,мислим по-зряло. Честно казано не мога да си се представя отново като дете,имайки в предвид психиката ми тогава и тази в момента. Просто никога няма да мога да се почувствам отново по същия начин. Миналото - минало. Остават само хубавите спомени. :)

hottie
10-20-2008, 16:50
Липсват ми детските години, когато се събирахме целия квартал и играехме на народна топка или на волей бол и др. игри. Излизах сутрин и чааак до вечерта. Тогава всичко беше страхотно, бях истински щастлива и не мислих за никакви проблеми.
Сега и да искам да избягам от проблемите ми е невъзможно, колкото и да се старая :) но такъв си е живота. Сега гледам да мисля за бъдещето си.

s1NNer
10-20-2008, 18:04
Обожавам да ходя на училище :grin: Супер забавно ми е ... и след даскало пак ми е забавно! Не ми липсва детството `щото все още си правя същите простотии като тея които съм правима на 12-13-14 8-)

Seducti0n
10-20-2008, 18:38
Когато нещо ми липсва, намирам начин да се сдобия с него.
Училището по никакъв начин не ми пречи като изключим това, че отнема голяма част от деня ми.И все пак, за всяко нещо можеш да намериш време, колкото и зает да си.

:) :)

val_man
10-20-2008, 20:21
То е нормално в днешно време на повечето 16,17 годишни да им липсва детството.Та нали сички бързат да пораснат?Аз не мога да си представя как ще отида на училище и няма да ме заведат поне 1път при директора.Запазете детското колкото се може по дъгло,защото после ще ви липсва. :) :) :) :) :) :grin: :grin: Дивейте бе хора :grin: :grin:

Rowdy
10-20-2008, 22:23
ми извинявай, ама баща ми на 17 е заминал в казарма