PDA

View Full Version : Да се правя на шут или женски номера?Плс дайте мнение!



just_my_luck
10-20-2008, 12:26
Здр:)Моят проблем е следният влюбена съм в едно момче от няколко години,но не сме ходили.. миналат седмица имах рд и бяхме на вила там прекарахме вечерта заедно не сме правили секс въпреки че той мн искаше,но аз не му пуснах след това се правише че нищо не е станало.. тая събота бяхме у тях цялата компания и цялата вечер нищо след това се засякохме до тоалетната само двамата и той ме награби и пак се повтори същата история като на вилата.. пак не му пуснах само орален секс сме правили .. от тук нататъка направо нз какво да правя хем искам да сме заедно,но той не иска гадже а от друга страна искам по някакъв начин да му стана интересна ..ясно ми е че не трябва да му пускам,защото още повече ще си изгуби интереса.. моля ви дайте ми съвет!аз съм като болна супер вглабена и омаяна съм от него..

s3xy
10-20-2008, 12:42
не сме правили секс въпреки че той мн искаше,но аз не му пуснах след това се правише че нищо не е станало. :? според мен колкото и да си влюбена той иска само секс... изчакай малко и ако той дойде ( не заради секс) вероятно те харесва :) айде успех

jghgh
10-20-2008, 13:06
хехе, мухъла не се интересува от тебе.. :/

мисля че квото и да правиш, няма как да му промениш светогледа - той не само няма в тебе да се влюби, ами и скоро едва ли ще се влюби... заеби я тая изгубена кауза и не се излагай...

Niakoitam
10-20-2008, 13:26
Опитай се да го забравиш.Знам че не е лесно ако наистина си влюбена.Вижда се че е олигофрен,на който изобщо не му пука за теб.Просто иска да топне чушлето.Да му привлечеш вниманието ли.Ще му го привлечеш непременно ако правиш секс с него.След това вариянтите са два взависимост от акъла му.Или да му станеш проститука на повикване или да те наебе и след това да те заебе.

sLaDkA_GrEsHkA
10-20-2008, 13:36
ne znam zashto izobshto se zanimavash s toq...

sladur4etyYy
10-20-2008, 13:39
само орален секс сме правили .. искам по някакъв начин да му стана интересна ....

вече е невъзможно...

BaiToq
10-20-2008, 15:54
пак не му пуснах само орален секс сме правили ...
Густо,майна.

И аз искам така да не ми пускат.