PDA

View Full Version : Не винаги става...



bim_15
10-20-2008, 14:03
Така... когато с приятелката ми сме се натискали на някое тайно място ( :oops: ) и всичко е супер нали... пипам си навсякъде, обаче се случва и да не ми стане :( А тогава ми е адски тъпо, щото тя като пипне и като усети, че си стои малък и е просто тъпо :? Не мога да си обясня защо често си мисля за тези моменти и ми е кеф, пък когато дойдат и нещо става.. :x Някакви съвети?

ПП На 17 съм и съм девствен.

PeopleAlwaysLeave
10-20-2008, 14:06
Еднотипното омръзва - ако правиш едно нещо 3-4-5 пъти спира да ти действа. Опитайте нещо ново - ти си знаеш най-добре какво те възбужда, сподели го с нея и така :)

anonimnaa
10-20-2008, 14:08
Ами може да се случи на всеки.Ако си болен от срес от всичко.И най-важното не мисли за това дали ще ти стане в момента на играта,защото често нестава това което искаме.Успех :)

bebok
10-20-2008, 16:59
Еднотипното омръзва - ако правиш едно нещо 3-4-5 пъти спира да ти действа. Опитайте нещо ново - ти си знаеш най-добре какво те възбужда, сподели го с нея и така :)

taka e :)

jambo_bs
10-20-2008, 17:02
И ти не си добре ама не си като един приятел дето е девствен и като тръгне да се целува с приятелката си и свършва :D :D

Sigrina
10-20-2008, 20:09
...Ако си болен от срес от всичко.


:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

middle_of_noWhere
10-20-2008, 20:11
мрън та мрън ...

OtherDimension
10-20-2008, 20:13
Еднотипното омръзва - ако правиш едно нещо 3-4-5 пъти спира да ти действа. Опитайте нещо ново - ти си знаеш най-добре какво те възбужда, сподели го с нея и така :)
пълна глупост, ама пъъълна!
това значи никой да не прави секс по света
мислете, преди да напишете някаква тъпотия

PeopleAlwaysLeave
10-20-2008, 22:09
Еднотипното омръзва - ако правиш едно нещо 3-4-5 пъти спира да ти действа. Опитайте нещо ново - ти си знаеш най-добре какво те възбужда, сподели го с нея и така :)
пълна глупост, ама пъъълна!
това значи никой да не прави секс по света
мислете, преди да напишете някаква тъпотия

Никой не говори за секс. Аз говоря конкретно за случая на момчето. А и плюс това сексът е най-висшата форма за доставяне на удоволствие. Ако всеки ден опипваш приятелката си това ще ти действа до определен момент, в който ще ти се иска нещо повече от опипване, нали ?

Armani_P
10-20-2008, 22:14
Единственото решение е психически да си готов,да знаеш че няма да има проблем.Ако си го навиваш на главата - няма да стане скоро.

marina star
10-21-2008, 03:59
Еднотипното омръзва - ако правиш едно нещо 3-4-5 пъти спира да ти действа. Опитайте нещо ново - ти си знаеш най-добре какво те възбужда, сподели го с нея и така :)


ne e vqrno..ili dfo opredelena stepen,no ako tova ne6to e 4oveka,koito obojava6 ,obi4a6 pove4e ot vs te vazbujda vs negi pogled i dokosdvane VSEKI PAT!!!!

cvEto
10-21-2008, 09:15
Според мен или приятелката ти има мустак по-голям от твоя или си ГЕЙ... :D :D :D :D :D :D :D :D

Rebirthing
10-21-2008, 09:18
Нормално е.

minimal
10-21-2008, 19:22
И ти не си добре ама не си като един приятел дето е девствен и като тръгне да се целува с приятелката си и свършва :D :D :D кофти :D :lol:

Bellatrix
10-21-2008, 19:25
Споко, нормално е. Разнообразете се малко и нещата ще си дойдат по местата.

bim_15
10-22-2008, 19:56
Ами има ли някакво значение дали по-рано същия ден съм мастурбирал :oops:

miShle
10-22-2008, 20:23
Не мога да ти помогна за последния въпрос,защото не съм момче .. обаче както казаха повечето преди мен ..Трябва да кажеш на приятелката си какво ти харесва и какво не. Щотот само пипането тука там омръзва и на мене в началото това не ми доставяше кой знае какво удоволствие ... Проблема не е в теб .. споко .. Просто оговорете и всичко ще си дойде на мястото :)

bim_15
10-25-2008, 14:27
Не мога да ти помогна за последния въпрос,защото не съм момче .. обаче както казаха повечето преди мен ..Трябва да кажеш на приятелката си какво ти харесва и какво не. Щотот само пипането тука там омръзва и на мене в началото това не ми доставяше кой знае какво удоволствие ... Проблема не е в теб .. споко .. Просто оговорете и всичко ще си дойде на мястото :) оки, благодаря ви :)

Ai4ka
10-26-2008, 15:42
...Ако си болен от срес от всичко.


:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: