PDA

View Full Version : redica problemi,help !!!



fire_magic
10-20-2008, 15:38
taka zna4i kato natisna alt+del+ctr mi pokazva "the task maneger has been disabled by your administrator" i kato iskam da vlqza v redegit nastroikite mi pokazva pak "regisrty editing has been disabled by your administrator" zaradi tva predi preinstalirah windowsa ama nese opravq i e ne6to kato virus i nz kak da go mahna postepenno mi ru6i programite i mi trie sistemni failove ot system 32 kajete mi ima li nqkakav na4in da otkriq toq fail i dago iztriq ili trebva da formatiram vsi4kite diskove.
sry za latinicata ama nqmam bg phonetic :-o

Swingswing
10-20-2008, 16:37
Spybot Search & Destroy 1.6.0(http://www.safer-networking.org/en/index.html) + Avira Antivirus PE (www.free-av.com) + Mozzila Firefox(www.downloadmozzila.com) и няма да имаш проблеми. Аз откакто съм минал на тази комбина, да чукна на дърво, 1 вирус/троянец и т.н. не ми е влизал в компютъра.[/url]

п.с. Вируса ти 100% е на дял от хард диска различен от този на, който ти е уиндоуса щом и след преинсталация се е появил.

bonbon4e1
10-20-2008, 17:00
Трябва да заредиш системен диск и да влезеш в Recovery console трябва да се логнеш като администратор и да изтриеш файла който ти прай проблеми.Успех!! :)

fire_magic
10-20-2008, 18:17
Трябва да заредиш системен диск и да влезеш в Recovery console трябва да се логнеш като администратор и да изтриеш файла който ти прай проблеми.Успех!! :)
a nqkakvi idei kak da namerq toq fail s problemite?

jambo_bs
10-23-2008, 17:56
Ми виж кой файл има такива команди в себе си.А и ми се струва че вируса е на диска ти с Windows