PDA

View Full Version : Дали да опитам?



Yoyoyoyoyo
10-20-2008, 15:49
3драсти на всички.
Пиша таэи тема,эащото искам да получа малко мнения.
Ето съвсем малко предистория.Това лято се эапоэнах с едно момче,в което се влюбих много силно.3а пръв път иэпитах толкова силно чувство.Беше страхотно.Но просто нямаме никакво бъдеще эаедно.Първо,эащото сме на ужасно много километри и второ,эащото той промени отношението си спрумо мен.Нормално е,надали му се эанимава с някого,който е на другия край на България.Но аэ доста трудно иэживявам таэи история.Просто не мога от раэ да эабравя човек,който предиэвика у мен толкова хубави чувства.Теэи дни реших да иэляэа от "черупката" си след това и да иэляэа с едно момче,което проявява интерес към мен.Той също ми е симпатичен.Симпатяга е и имаме доста общи теми.Добре прекарахме.Личи си,че той си ме е харесал.Та се чудя дали да не опитам с него.Мисля си,че трябва да пробвам,а не постоянно да мисля эа човек,който няма да чуя или видя повече...вие как мислите? :) 3а момента обаче съм покаэала на това момче,че нямам желание да имаме нещо...

BaiToq
10-20-2008, 15:50
Еми опитай,много ясно
с тоя дето е в твоя град.

jghgh
10-20-2008, 15:53
Почини си малко от емоциите бе. Не може като те е резнал оня и айде веднага нов.
Иначе си права да не дълбаеш там, където няма кво да се дълбае - запомни човека като авантюра, ти сама си знаеш че нямате бъдеще заедно на толкова километри един от друг...

А лично аз съм на принципа да тръгвам САМО с хора които много силно харесвам, така че ако нямаш чувства към симпатягата, с който си лафите няма нжда да тръгвате. Няма смисъл да сте гаджета ей така за идеята да си имаш някого, понеже искаш гадже...

Прецени си доколко силно ти е симпатичен... Не знам, ти навярно знаеш по-добре и едва ли някой би могъл да те разколебае. Но се изясни кво искаш и кво чувстваш.

snejana67
10-20-2008, 15:53
:-) разбира се,че трябва да излизаш с други момчета-нали знаеш приказката-очи които не се виждат се забравят :-o

Adelina
10-20-2008, 15:55
:-) разбира се,че трябва да излизаш с други момчета-нали знаеш приказката-очи които не се виждат се забравят :-o
надали пак ше видиш ония. Не ти трябва. гледай си кефа с тва момче дето е близо до тебе.

Yoyoyoyoyo
10-20-2008, 16:02
Почини си малко от емоциите бе. Не може като те е резнал оня и айде веднага нов.
Иначе си права да не дълбаеш там, където няма кво да се дълбае - запомни човека като авантюра, ти сама си знаеш че нямате бъдеще заедно на толкова километри един от друг...

А лично аз съм на принципа да тръгвам САМО с хора които много силно харесвам, така че ако нямаш чувства към симпатягата, с който си лафите няма нжда да тръгвате. Няма смисъл да сте гаджета ей така за идеята да си имаш някого, понеже искаш гадже...

Прецени си доколко силно ти е симпатичен... Не знам, ти навярно знаеш по-добре и едва ли някой би могъл да те разколебае. Но се изясни кво искаш и кво чувстваш.
Попринцип и эа мен е ужасно важно да има силно привличане и тръпка.Никога до момента не съм се эахващала с някого,ако няма адски много химия помежду ни.Само тогава се чувствам наистина щастлива.Именно эатова пуснах таэи тема.Явно прекалено много колебание има.Тоэи човек е наистина страхотен.Прекарах времето си с него много приятно и мина много бърэо.Просто с него се почувствах добре.Има иэвестно привличане,но не е толкова силно както да речем към това момче,эа което не мога д аспра да мисля и си эагубих и съня вече от 2 месеца...търся начин да престане това мъчение.Това е.Но май няма да се эахвана с това момче.Не съм до толкова эапленена от него.Въпреки че днес доста пъти се эамислих на таэи тема,но го няма оня силният трепет.Привлича ме като човек,а и фиэически.Но не искам да го подлъгвам.Вероятно няма да се эахвана с това.

Jumbie483
10-20-2008, 16:15
Тоэи човек е наистина страхотен.Прекарах времето си с него много приятно и мина много бърэо.Просто с него се почувствах добре.Има иэвестно привличане...

Щом има известно привличане, се спусни по течението. Гледам после си писала, че го няма трепета ?! Е ти какво искаш, още от първата среща да ти летят пеперуди из стомаха ? Излезте още два/три пъти и тогава кажи как си. Ако не чувстваш нищо го зарежи, ако чувстваш...знаеш си ;) Нищо няма да загубиш, поне да опиташ :P

ThePowerOfLove
10-20-2008, 16:17
Явно не си много сигурна в чувствата си. Както сама си стигнала до извода - не го подлъгвай, ако не го харесваш няма смисъл да започваш връзка. Не е хубаво да страдаш по някой, с който едва ли имате бъдеще (този от другия град) затова трябва да се опиташ да го забравиш... Трудно е,но трябва да приемеш фактите. Почини си малко от момчета :) Успех и гледай да не мислиш за онзи :)

ПС: Ужасно е когато някой е толкова далеч от теб, а толкова близо до сърцето ти :(

Yoyoyoyoyo
10-20-2008, 16:39
Явно не си много сигурна в чувствата си. Както сама си стигнала до извода - не го подлъгвай, ако не го харесваш няма смисъл да започваш връзка. Не е хубаво да страдаш по някой, с който едва ли имате бъдеще (този от другия град) затова трябва да се опиташ да го забравиш... Трудно е,но трябва да приемеш фактите. Почини си малко от момчета :) Успех и гледай да не мислиш за онзи :)

ПС: Ужасно е когато някой е толкова далеч от теб, а толкова близо до сърцето ти :(
Да,ужасно е.
Аэ попринцип трудно харесвам някого.
С това момче,което сега е толкова далеч от мен,от самото начало,от първия поглед се влючих.С него раэбрах,че имало любов от пръв поглед.3нам,че няма да го видя повече.Или може би след година.Но эащо?Няма смисъл дори да се опитам отново да го видя.И беэ това чувствата ми не се иэпаряват никак лесно,а са доста упорити.Няма сама да си навличам допълнителна мъка.А эа това момче наистина много се колебая,эащото не е някой смотаняк,а е свестен.

splendour
10-20-2008, 16:47
ima6 li tr1pka k1m toz vtoriq? ako ima6 my go pokaji,ako ne ne go podl1gvai

mmm_sweet
10-20-2008, 17:15
sr,ama ne mi se 4ete :D

jghgh
10-20-2008, 17:16
sr,ama ne mi se 4ete :D

еми що по дяволите пишеш... :-o

soul1199
10-20-2008, 17:40
kakvo te spira da izliza6 s drygi mom4eta,ostavi go tozi,izlizai macka i dano se poly4i n6 sus simpatqgata :)

Yoyoyoyoyo
10-20-2008, 18:15
Оф,доста си помислих.
И реших.
Трябва да эапочна наново и да оставя мислите эа тоэи,който вече е далеч от мен и далеч ще остане.
Но се чудя как да покажа на това момче,че искам да опитаме.3ащото предният път,когато се видяхме,се държах абсолютно приятелски и мисля,че той остана с впечетление,че нямам желание эа нищо повече.

П.С-Благодаря на всички,които обърнаха внимание на темата ми.

baby_join_me_in_dead
10-21-2008, 11:29
ами и аз бях така преди 1 год за да забравя това момче смених 2 гаджета сега съм с трето инаистина се получи...
Моя съвет е да опиташ и късмет :-)

olii
10-21-2008, 15:05
Хващай го. ;-)

mickelangelo
10-21-2008, 15:40
Ами мисли .. ако е човек когото никога не можеш да имаш ... забрави го .. ако ли не .. бори се с зъби и нокти .. !

Busta_Rhymes
10-22-2008, 19:40
Trydno e kogato obichash chovek na tolkova golqmo razstoqnie to teb ... no uvi tova se sluchva .. v Povecheto sluchai vsichko pri tezi vruzki svyr6va o6te predi da e zapochnalo , no v nqkoi se poluchava i tochka na presichane :) . Vse pak vsichki znaem che liubovta e po silna ot vsichko :) . No vse pak ne trqbva da spirash da tursish liubovta iii opitvai.... I 6te si prolichi dali e zamenim ... Ot opit glava ne boli 8)

woshata
10-22-2008, 19:42
.gotin podpis

xxXroshawkaXxx
10-22-2008, 19:51
Опитай!Това ще ти даде възможност да се почувстваш по-добре.Ако той наистина те обича ще е фантастично.Ако и ти започнеш да го обичаш...просто няма дума да опише това нещо... :smt057

xXx_ThePrincess_xXx
10-22-2008, 19:53
Имала съм подобен случай и то наскоро и добре те разбирам...Според мен ако имаш нещо към 2рото момче просто му го покажи и нещата ще си се подредят.. Все пак 1 живот живеем, изживей го както искаш :) :) :-)

Taraaa
10-22-2008, 20:29
Аз на твое място бих опитала - какво бих загубила - нищо,но бих спечелила - чувства подобни на онези които ти си изпитала даже по-хубави .. Така че горе главата и пробвай с това момче

Rofl4e
10-22-2008, 21:04
Опитаи с това второто момче тоз първия е на др край на БГ каква връзка може да е това взаимоно ще се наранявате и няма да имате щастие за дълго