PDA

View Full Version : nail art конкурс



indecent
10-20-2008, 16:09
хайде да си направим конкурс за декоративен маникюр!Да гласуваме за тема и след като изберем тема на декорациите всички желаещи да пратят снимки на ел. ми поща,ще определим краен срок за пращане на снимките и след това аз ще ги постна и вие ще гласувате за декорацията,която ви харесва :)

Dian4ety
10-20-2008, 16:19
Съгласна..казвайте темата..

П.П. По добре форума да си направим една обща регистрация примерно в снимка.бг и всички да знаеме акаунта и направо там да ги качваме..

nencuHka
10-20-2008, 16:22
И аз съм съгласна,макар че нямам дълги нокти :-#

indecent
10-20-2008, 16:26
ами предложете теми тук а след това ще направим анкета коя тема да е първа

nencuHka
10-20-2008, 16:32
indecent ти даде идеята за конкурса,ти определи правилата - дали върху естествени или изкуствен нокът може,какъв да е срока за декорацията,кой да се записва предварително или не , да определяш време за : даване на темата/време за декорация/край на състезанието/излагане на резултати ..
и т.н. 8-)

П.П естествено,ако не искаш и ти да участваш :shock: Тогава предай на някой друг по сериозен,който няма да участва :wink:

indecent
10-20-2008, 16:35
така...няма значение какви са ноктите-важна е декорацията!нека в тази тема се предложат теми за декорациите а след това ще направим анкета коя ще е първата тема за декорациите..след това ще определим краен срок за пращане на снимките...а след това ще постна снимките и ще определя краен срок за гласуване за определена декорация.....

аз предлагам тема за декорация - емотикони

:)

предлагайте и вие

sweetsunshine
10-20-2008, 16:55
Аз съм съгласна за емотикони :)

indecent
10-20-2008, 16:58
давам срок до сряда да предлагате теми за декорация :)

аз предлагам и - декорация само с бял и розов лак / като се включват всички нюански на бялото и розовото..но да не се използват други цветове/

indecent
10-21-2008, 10:53
няма ли други предложения?

indecent
10-21-2008, 16:12
хайде бе нали бяхте съгласни за конкурса...предлагайте теми ... утре ще направя анкетата