PDA

View Full Version : Момичетата



go71n
10-20-2008, 16:26
Значи вчера ми се случи следното нещо то не е кои знае какво, но ме учуди ... вървим си с приятели по града и гледаме една мадама 2-3 години по голяма от нас, ама с страхотни форми ... и моита първа реакция беше " гледаи тая ква цица вади " обаче момичето ме чу ... таи като ми е кака реших, че ще се прави на голяма и ше ми каже пикльо микльо :Д нищо подобно, момичето ме погледна ф очите погледна надоло и пак ме погледна ф очите, осмихна се и се завъртя, ф смисал не надоло да ме огледа, а ф земята погледна за секунда .... харесва ли ви момичета непознати момчета да изтакват по толкова явен начин вашите качества ... лично на мен би ми станало неловко ако някоя каже ето тоя кав голям ... има :shock: а и вие чували ли сте такива подхвърляния м/у момчета за вас и вашите приятелки ...

bebok
10-20-2008, 16:36
neka sme 4esni vs momi4e obi4a da 4yva 4e ima ne6to pove4e ot dr :) po-gol gurdi po-hybavo dype :D vajno e oba4e kak 6te go kaje6 ... stiga da ne e vylgarno da haresva ni a i ako e nai mn da ti ydari 6amar ili gadjeto i da te spyka ot boi na dr den :D a za dali sum 4yvala takiva ne6ta da milioni puti a i za6to mislite 4e momi4etata negovorim taka i za vas ;)

DeepWithin
10-20-2008, 16:39
Т'ва е ебати просташкото.
Ако някой така ми каже значи е най-големия селянин.


Виж на някои им харесва, защото се смятат за забелязвани и харесвани и т.н.

А примерно както каза, ако бях на нейно място нямаше да ми стане хубаво, защото въобще го казваш.

jghgh
10-20-2008, 16:42
Галя си егото, да, но нямам хубаво мнение за младежа, изрекъл нещо подобно 8-)

PeopleAlwaysLeave
10-20-2008, 16:47
Невъзпитано е ама наистина ако трябва да съм честна - ще ми хареса обаче едва ли го бих показала. По-скоро показвам обратното - или среден пръст или го нахранвам стабилно 8-)

тъжен веселяк
10-20-2008, 16:51
Невъзпитано е ама наистина ако трябва да съм честна - ще ми хареса обаче едва ли го бих показала. По-скоро показвам обратното - или среден пръст или го нахранвам стабилно 8-) А ако ти похвали косата пак ли ще реагираш така или просто ще го изгледаш надуто(нали си надута фукличка)

inka_
10-20-2008, 16:56
като ходя на даскало всеки ден ми се случва да чуя нещо от сорта и вече натрупах опит не се обръщам :? някой път ако ти е сдухано настроението може да ти стане приятно от някой по-така "невинен" коментар,ама в повечето случай изпращача са олива направо,прекалява и аз лично се дразня :oops:

mir4eto93
10-20-2008, 17:08
Ох, външно показвам, че много ме дразнят такива коментари и подсвирквания, ама иначе ми става някак хубаво... Разбира се има и значение човека, който го казва 8-)

summer_mo0n
10-20-2008, 17:13
Супер невъзпитано е и просташко, особенно да не е от момче, а от някой зрял мъж.Случвало ми се е и не см била особенно полъскана.

Biskfitka
10-20-2008, 17:57
Галя си егото, да, но нямам хубаво мнение за младежа, изрекъл нещо подобно 8-)+1

и тфа пак е по-добрее.........аа на мене един деннн на улицата няквиии МЪЖЕ (на 14 съм) ме питаха дали са истински или имам силикон :shock: азз само се обърнах и напраих няква физиономия 8-) иии си продължих ......не знаех кво да кажа 8-) ужС....

go71n
10-20-2008, 18:13
Супер невъзпитано е и просташко, особенно да не е от момче, а от някой зрял мъж.Случвало ми се е и не см била особенно полъскана.

аз съм момче на 15 съм бях почерпен стабилно както някои знаят Моя любим отбор МИНЬОР ПЕРНИК след 0-2 срещу локо направиха 2:2 + това беше ден на града бях се напил кат куче просташко ?! мнемисля ние момчетата така си говорим помежду си това че тя го чу не е като да отида и ф очите да и кажа " ква цица вадиш " това да просташко е и ТЕТАКА :Д

insanity_666
10-20-2008, 18:20
Невъзпитано е ама наистина ако трябва да съм честна - ще ми хареса обаче едва ли го бих показала. По-скоро показвам обратното - или среден пръст или го нахранвам стабилно 8-) А ако ти похвали косата пак ли ще реагираш така или просто ще го изгледаш надуто(нали си надута фукличка)

ако съумее да ми похвали косата по толкова вулгарен начин, да, и аз бих го нахранила!
не е въпроса в комплимента (ако наистина е просто комплимент дори бих благодарила). но никой, ама абсолютно никой непознат и не близък човек няма правото да оглежда и/или коментира гърдите, задника или краката ми! още по-малко по този начин :?

Abigoria
10-20-2008, 18:28
Супер невъзпитано е и просташко, особенно да не е от момче, а от някой зрял мъж.Случвало ми се е и не см била особенно полъскана. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Nancy_
10-20-2008, 20:35
Ако случайно чуя някакви момчета да ме обсъждат, да, бих се поласкала, защо не, няма нищо просташко в това момчета да обсъждат на някое момиче дупето, циците или нещо друго. И ако това момиче съм аз - да, би ми харесало. Нооо не и онези подвиквания като на мангалите от строежите.. :?

GameMaster
10-20-2008, 20:39
Ami lichno na men ne bi mi haresalo taka da se izkajat za gurdite mi.V smis iskam da ti kaja che tova e mn grub podhod i ako go promenish razbira se che na vsqko momiche shte mu haresva.

summerlove66
10-21-2008, 08:58
В първия момент бих казала "просташко" .. ам да не се лъжем .. на всяка една ще и хареса да и се направи комплимент .. ам не по този начин де ;)

CattleProd
10-21-2008, 09:02
Не ставайте смешни , естествено че ви харесва ... Ако се подвикна по някоя с изрудска простотия (което не е ставало от 5-6 години , незнайно защо явно пораснах ) се кефите като цигане на вафличка ..


п.п Нямам намерение да се карам с никой и да го убеждавам в обратното, просто изразявам мнение ... чрез наблюдение :D (как прозвуча само)

Rebirthing
10-21-2008, 09:16
Галя си егото, да, но нямам хубаво мнение за младежа, изрекъл нещо подобно 8-)

Подкрепям :) .

PeopleAlwaysLeave
10-21-2008, 11:39
Невъзпитано е ама наистина ако трябва да съм честна - ще ми хареса обаче едва ли го бих показала. По-скоро показвам обратното - или среден пръст или го нахранвам стабилно 8-) А ако ти похвали косата пак ли ще реагираш така или просто ще го изгледаш надуто(нали си надута фукличка)

Не, съгласна съм с insanity_666 - едно е да ти направят комплимент по елегантен начин, друго е да се изцепят супер вулгарно.

ПП - И не съм надутаа :D

Armani_P
10-21-2008, 11:45
На селянките им харесват каруцарски подвиквания,а интелигентните момичета се възмущават - прави си извода коя заслужава внимание.

val_man
10-21-2008, 12:00
Пич вързалоти е , че не ти е зашлевила един. :o

GerYy
10-21-2008, 12:18
Т'ва е ебати просташкото.
Ако някой така ми каже значи е най-големия селянин.


Виж на някои им харесва, защото се смятат за забелязвани и харесвани и т.н.

А примерно както каза, ако бях на нейно място нямаше да ми стане хубаво, защото въобще го казваш.

+1

foreverr
10-21-2008, 12:50
neka sme 4esni vs momi4e obi4a da 4yva 4e ima ne6to pove4e ot dr :) po-gol gurdi po-hybavo dype :D vajno e oba4e kak 6te go kaje6 ... stiga da ne e vylgarno da haresva ni a i ako e nai mn da ti ydari 6amar ili gadjeto i da te spyka ot boi na dr den :D a za dali sum 4yvala takiva ne6ta da milioni puti a i za6to mislite 4e momi4etata negovorim taka i za vas ;)+1 ония ден едно момче ми каза "кви меки и хубави гърди имаш" и мн ясно че ми стана приятно тва кат ми го каза :) :grin:

Velan
10-21-2008, 14:35
На селянките им харесват каруцарски подвиквания,а интелигентните момичета се възмущават - прави си извода коя заслужава внимание.


A kak ще разбереш дали не е от онези лицемерните,които се правят на възмутени,а всъщност умират от кеф вътрешно

Armani_P
10-21-2008, 16:11
^ Много лесно - като говоря с нея.За секунди можеш да разбереш дали и сече пипето .