PDA

View Full Version : Здравословни храни за напълняване?И въпрос за гъзеца



Liar
10-20-2008, 17:28
Можете ли да ми предложите такива?Нещо не ме блазни идеята да се тъпча цял ден в МакДоналдс...Четох че трябва да ям сусамов тахан и ленено семе.Бях си купила преди време ама те така горчат отвратителни са а тъй като искам да поддържам определени килограми ми е нужна храна която да ям продължителен период от време.Чух за мед и орехи-вярно ли е някой да е пробал?А и сусама и с мед го ядях но пак беше гаден...По принцип винаги съм била слаба но по едно време бях започнала да ям по супер много от каквото ми падне и напълнях така че имам тази възможност.А и задникът нещо ми се е стопил 8-) Можете ли да ми препоръчате някакви упражнения?

MostHated
10-20-2008, 17:56
яж всичко... с мярка ест.

Inlofee
10-20-2008, 18:04
Можете ли да ми предложите такива?Нещо не ме блазни идеята да се тъпча цял ден в МакДоналдс...Четох че трябва да ям сусамов тахан и ленено семе.Бях си купила преди време ама те така горчат отвратителни са а тъй като искам да поддържам определени килограми ми е нужна храна която да ям продължителен период от време.Чух за мед и орехи-вярно ли е някой да е пробал?А и сусама и с мед го ядях но пак беше гаден...По принцип винаги съм била слаба но по едно време бях започнала да ям по супер много от каквото ми падне и напълнях така че имам тази възможност.А и задникът нещо ми се е стопил 8-) Можете ли да ми препоръчате някакви упражнения?

ии аз съм такааа :cry: :cry: :cry: няя спирка братче 8-)

Liar
10-20-2008, 18:09
яж всичко... с мярка ест.
Ми не става само с обиковени манджи,трябва ми и нещо по-калорично...А и от училище се прибирам около 4 часа и през това време карам на Бейк ролс и сухари от тоя тип...Нищо хранително в крайна сметка.Затова искам като съм си вкъщи да компенсирам с нещо по-калорично.

Sensuality
10-20-2008, 18:14
Знам,че не е полезно да се тъпчеш,но аз ако бях като тебе и трудно напълнявах щях да се пръсна да ям шоколадец и тостери 8-) Знам,че не е най-умният съвет,но аз ако бях щях тва да правя :D