PDA

View Full Version : Деленето на групи!!!



moni_ladyspears
10-20-2008, 18:31
Ами аз пуснах тази тема,защото в нашето у-ще или по-точно в нашия клас всички се делят на групи и предават другите!При вас така ли е?може би е тъпа тема,ама ме интересува.Tnks редварително! :-P

RottenFlesh
10-20-2008, 18:40
Да така е , и?

tweety11
10-20-2008, 18:44
аз съм от класа на fashion girl и наистина хората се делят на групи ! има няколкоо ЗУБЪРА (ralica SUX)I НЯКОИ ИДИОТИ КАТО ..... НЯМА ДА КАЗВАМ ИМЕНА И ТАКА


пишете??!! :-P

ThePowerOfLove
10-20-2008, 18:50
Да, разделени сме...Какво да се прави :?

LipSoFAnAnGel
10-20-2008, 18:52
Да и нашия клас се разделя на групички, не може да се харесваш на всички все пак

TinkyWinky
10-20-2008, 18:55
и нашия клас е на групички, и ? :D

PaChanGa_GiRl
10-20-2008, 18:59
Нашият клас пък е много задружен и няма такова делене. :grin:

Eeyore1
10-20-2008, 19:01
С бившия ми клас бяхме много задружни всички,постоянно си помагахме за всичко,излизахме заедно,бяхме не разделни...всички в даскалото и не само ни завиждаха,но от както съм в нов клас усетих какво е да си на лагери..всеки злорадства за другия ...това е отвратително,но такъв е живота :(

MostHated
10-20-2008, 19:07
момичетата в класа да... момчетата, ние сме само 8 човека горе долу се държим.

Nam3less3
10-20-2008, 19:08
Много ясно че е така. С някой съученици даже не съм приказвал близките 2 години :lol: (сериозно)
Нашта групичка сме като друг клас(останалите сякаш странят от тийнейджърския живот)

izka
10-20-2008, 19:27
еми..има няколко индивида, които се делят от класа, но и аз не ги понасям, така че няма проблеми за мене, дали с тях или без тях..повечето от класа сме си заедно и се водим за фр така че..може и без кукличките на класа.

BeBChEtu
10-20-2008, 19:31
Да на групи сме и това е тъпоооооооооо...Много ме дразнят тия деленета детско е :( :(

denuutu
10-20-2008, 19:42
Определено има делене на групи :? Делим се на:чалгарки,грозни,тъпи,кра сиви,умни.... и всекви ти ми простотийй.... момчетата са ни 4 :D абе все още не са започнали да се делят ама има време 8)

gree_girl
10-20-2008, 19:47
Ми в повечето класове има деление. Тва се получава от различните интереси. А ... от там идва и злобата, конкуренцията .. ние сме готини, др са тъпи :D и така. И при нас го има това деление.

GbSy
10-20-2008, 19:48
Принципно не бяхме задружни, но тази година станахме и сме си приятели всички, лигавим се заедно, подкрепяме се... Едно цяло сме. Пак има групички, не може да се движим всички заедно, но когато трябва, сме всички за един.

NaskoKaulitz
10-20-2008, 20:05
И нашия клас е разделен на групи :D :D

.. DeViL mAy CrY ..
10-20-2008, 20:41
Ние сме страшно задружни.Има разделение пак пак сме си по групички,но обшите неща винаги сме заедно.ОООО не мога да го обясня :D :D :D :D

srpsko_1988
10-20-2008, 20:56
ми май имаше групи ама не ме интересува. не съм бил към никой

MiMcHeToOo
10-20-2008, 21:17
Класа ми е задружен. Като цяло няма видни групички, но тайни хохо... Лицемерие...

Jumbie483
10-20-2008, 21:22
Ем момичета/момчета :lol:
момчетата са си една група, момичетата втора...въпреки, че в последно време забелязвам сериозни промени :smt119 Май сме станали задружен клас...групите взеха да се съединяват в една... :smt017

sweet_bunny
10-20-2008, 21:41
Ами в класа,в който съм аз няма някакво особено деление на групи.Това вече навсякаъде го има,така че за мен е нормално,макар е гадничко понякога ;-)

Armani_P
10-20-2008, 22:04
С бившия ми клас бяхме много задружни всички,постоянно си помагахме за всичко,излизахме заедно,бяхме не разделни...всички в даскалото и не само ни завиждаха,но от както съм в нов клас усетих какво е да си на лагери..всеки злорадства за другия ...това е отвратително,но такъв е живота :(

Същата работа.
+ момичетата не могат да проведат нормален разговор

Rebellion_Angel
10-21-2008, 04:00
Групи навсякъде. Добре, че за сега новия ми клас е горе-долу нормален, но не се изключва и разделяне за в бъдеще. В миналия ми клас бяхме разделени по този начин. Само момичета. Аз отказах да се приобщя към някоя от групите, защото по принцип няммам общи интереси с индивидите от класа. Но пък за това винаги се движех с моммчетата и получавах огромно внимание, което дразнеше другите и това свърши чак като се преместих. :) Зависи от това с какви хора ще те съберат. Кифли бол!

nymphetamine_g1rl
10-21-2008, 06:28
И в нашия клас има групи4ки , но като цяло сме задружен клас.Не може 23 човека да бъдат вси4ките приятели.

krisiiiiito
10-21-2008, 07:04
И в нашия клас има групи4ки , но като цяло сме задружен клас.Не може 23 човека да бъдат вси4ките приятели.

ами ние като сме 30 :lol:
естествено че има делене на групи .. няколко момчета с няколко момичета са едната .. няколко момичета другата и например още 4-5 момчета друга .. макар че сме на групи всички се правят че са ''приятели'' а в класа има само няколко истински хора .. всеки знае от коя група е но просто се прави че е приятел с всички :x
абее кофти ама така е.. наистина не може толкова много хора да са приятели
ама както се казва разни хора разни идеали 8)

TheOtherME
10-21-2008, 08:26
Има някакво деление, но само от гледна точка на това, че всеки в междучасията се мотае най-често с определени хора.Иначе не се предаваме и отношенията в класа като цяло са много гладки, за което се радвам.Но при нас проблемът е друг-някакси взаимоотношенията са доста изкуствени: правим се на близки, а през ваканциите с повечето хора направо се забравяме.

pOiSoN_kIsS_94
10-21-2008, 09:56
:razz: тази година съм с нов клас и вече отдавна се раделихме на групички,но не защото се мразим или нещо такова,просто с някои имаме повече общи интереси 8) ...нормално :) 8-)

NightGuardian
10-21-2008, 22:45
Нашият клас пък е много задружен и няма такова делене. :grin:

Явно не можеш да го забележиш.

ДЕЛЕНИЕТО!
Винаги и навсякъде е било така! 8)

NamelessRomantic
10-22-2008, 11:40
Нормално че има деление винаги е така...дори новия клас да са задружни през първата година след това инаги се делят - не може всеки на всеки да е приятен.Поне не публично...да кажем. 8-)

Pedigree
10-22-2008, 13:12
Ъх, ние сме зайци. Което ще рече, че сме заедно само от един месец. Не сме се опознали чак толкова много, но да, определено си има групички. Което всъщност си е напълно нормално, в повечето класове е така. При нас нещата стоят така: педераси - 2ма, вечно заедно, далеч от реалността, влюбени и щастливи; аз и хората от класа, с които се мъкна - 12; другите са отделни двойки, които не те ебаат изобщо, стоят си по цял ден самички в стаята. Та, те тва му викаме групички, с които обикновено си се събираме. Което обаче не означама онези лагерчета, които си намигат сладко, и си точят ножове зад гърбовете. Реално погледнато всеки ден общувам с абсолютно всеки един от класа, друг е въпросът, че не с всеки съм толкова близка, че да изляза с него навън, да пийнем бира, и да си се оплаквам как еди-си-кое не ми е наред. :)

sunchouz
10-22-2008, 13:17
Да на групи сме и това е тъпоооооооооо...Много ме дразнят тия деленета детско е :( :(
ДА ве наистина!
Б*хти идиотите!Аз дори да не харесвам някой от класа нали си излизам с него,обаче повечкото са си приятни.Та по темата:да разделени сме.И когато отида да говоря с някой от едната "групичка" другите се сърдят и обратното.Направо ми писна.Ей за тва днеска си изпокарах с десет човека..гати... :x

tItEufFf
10-22-2008, 16:12
Не..класът ми е задружен. Има само един аутсайдър, но момчето има проблеми, не е добре..

Dumb
10-22-2008, 17:52
Ами групички имаме да. Миналата година беше нещо ужасно - толкова много злоба беше събрана на едно място, че дори се усещаше напрежението във въздуха. Вече за втора година нещата седят по -различно. Поопознали сме се , общуваме повече. Групичките са: Срамежливи, Хора с огромно самучувствие (мислещи се за много лоши) ,всезнайковци(2), А готиния пич с подражателите му, ''кукли'' и Ние :D:D:D

RuMiTo0
10-22-2008, 17:59
Нашият клас е задружен и няма такова делене..............Засега... :(...Дано да греша! :-o

mishenceto92
10-22-2008, 18:24
Винаги е имало разделение и винаги ще има!
Може да не се забелязва, но 20 и повече хора не могат да харесват едни и същи неща и да са еднакви.
В нашия клас групичките са от около 2-4 човека. И момчетата..

voodoodoll1
10-22-2008, 18:40
Ами да.Това не ми харесва,защото стария ми клас бяхме много задружни и това ми липсва.Но в крайна сметка това е нормално.Все пак 26 човека не можем да имаме еднакви интереси и да се разбираме с всеки.

Slave4You
10-23-2008, 11:24
Според мен навсякъде има групички и не мисля, че като цяло е нещо лошо. Просто е нормално. Хората имат различни интереси, различни характери... Ясно, че ако на някой му се говори единствено за домашните, няма да си лафи цял ден с някой, който се интересува примерно от дрешки и такива. Или пък не може всички момичета в класа.. примерно 15, да седнат и да си говорят винаги за едно и също нещо. Иначе колко е задружен класа не зависи толкова от групичките. Винаги може да си помагат при нужда и т.н. и без да имат много общо. Абе с една дума групчиките не са нещо лошо, стига да не си говорят мн мн зад гърба и да не създават интриги. Оф мн се олях :D

Sensuality
10-23-2008, 11:28
Групичките не са нищо лошо,все пак там са се събрали хора,които имат сходни характери и интереси

Madn3s5
10-23-2008, 11:42
Мда има групички ноо не сме разделени по порода :D а по тва че с някой имаме повече общи интереси и по големи симпатий. Като цяло класа е задружен няма караници (което е странно за клас от 19 момичета :lol: ) но има 2 3 момичета с които буквално не съм си казала и 1 дума :D

Qnchety
10-23-2008, 11:43
И ние се делим. Даже изобщо не съм говорила с полвината си клас(не че се оплаквам.) :)

fire.online
10-23-2008, 16:23
Да, разделени сме. На мен така ми харесва. Всеки да си знае мястото.

ChoCohoLiC
10-23-2008, 18:04
Нашия клас естествено и раздробен и той на 5-6 групички :D ама не се оплаквам на мен така ми е идеално,от време на време правим няква връзка между групичките,така да се каже :D ,ама иначе има 3 човечета дето и дума не съм им казала :-P и се пак ми е добре 8-)

samsung_sgh950
10-23-2008, 18:05
оооо в нашия клас има делене и като при всеки клас почти се делим на момичета и момчета слаби ученици и умни ученици но има моменти и когато целия клас сме си заедно и се защитаваме лошото обаче е че нашия клас не е задружен...но когато става вапрос за всички или заради нещо за което всички сме виновни целия клас се защитатаваме...иначе делене на групи то във всеки клас има няма клас който 20-30 души и всички да са заедно просто има делене на групи това не означава да не си говорим напротив говорим си но не ходим заедно

Taraaa
10-23-2008, 18:19
Попринцип има разделение - излизаме си на групички в междучасията и абе да общо взето сме на групички в класа , но никой никога не е предавал никой друг от класа :) От тази гледна точка сме задружни и се подкрепяме - с отсъствия или се защитаваме каквото трябва там :)

verdjitO
10-23-2008, 19:04
mii tfa be6e s grupi4kite kat bqhme malki :D sega pak ima nqkoi koito sa ob6to 2 fr, nqkoi 5 ... ama mom4etata sa si otdelna grupi4ka i postoqnno sa draznat s poi4eto momi4eta :-x :D

Creed
10-23-2008, 19:27
В нашия клас момчетата не се делим.. като ги гледам.. момичетата са тези които правят конфликтите и спортовете :o

WastingLove
10-24-2008, 19:23
ми 5 и 6 клас се деляхме на шматки и простац и не беше чак толкова болезнено, сега в 7 клас не се делим и е ацкото!

BrainlessROCKBABY
10-24-2008, 19:26
ми 5 и 6 клас се деляхме на шматки и простац и не беше чак толкова болезнено, сега в 7 клас не се делим и е ацкото!

как да не се делим?!! ми неска беше типична изява на групи - Яаа...простаците със дебилните кончета...ние по коридорите =)) ама наистина пораснахме и сме по-умни :D :D

chocoleptic
10-24-2008, 19:54
И да има не съм забелязала.
Класа ми слабо ме интересува.
Но мисля,че няма..
Поне не се усеща някаква злоба или коментари,но има време.

__SuNshInE__
10-24-2008, 20:01
И ние се делим. Класа (или по точно момичетата) сме разделени на две групи. Не че не си говорим или нещо такова просто сме на здравей здрасти :)

fuckingwhore
10-28-2008, 12:49
о,да.
класа ни винаги е бил разделен на групи.

Sweet_Play_F
10-28-2008, 14:19
Да

HayDeN^^
10-28-2008, 16:01
Ем момичета/момчета :lol:
момчетата са си една група, момичетата втора...въпреки, че в последно време забелязвам сериозни промени :smt119 Май сме станали задружен клас...групите взеха да се съединяват в една... :smt017

botevistta
10-28-2008, 16:02
90 процента от класовете са разделени :( :o

OneGirl
10-29-2008, 10:47
Да и нашия клас се дели никога не сме единни все някой ще се изцепи.
Например решим да бягаме от някой час и все има такъв който няма да иска и имаме една зубърка която винаги се дели :o

glupacheE
10-29-2008, 11:38
Да и нашия клас се дели никога не сме единни все някой ще се изцепи.
Например решим да бягаме от някой час и все има такъв който няма да иска и имаме една зубърка която винаги се дели :o]
хубаво е да сте задружен клас,но това не значи да се следвате във всички глупости
явно момичето има по-различен начин на мислене и според нея е глупаво да се бяга!!!

BlackRevenger
10-29-2008, 11:52
ние имаме 3-4 човека дет дразнат вс ама не са голям проблем ...праим многоооо глупости и тем подобнио и за тва последните 2 години не одихме на екскурзия (да ги ЦЕНЗУРА в ЦЕНЗУРА ЦЕНЗУРА тея ...) и нащи кукли (момичетата..) и те се делят на 2 групички ама аз си имам там 5-6 доверени човека дет сме маса задружни и праим вс заедно 8-)

krisence
10-29-2008, 12:26
Ние също сме разделени, но не е много фрапиращо 8-)

deni15
10-31-2008, 20:25
От начало мислех половината си клас за надути курви и си мислех че ще си остана при задръстенячките въпреки че не бих се сравнавала с тях.От началото и мен не ме смятаха много но постепенно и аз се присъединих към тях щот се пак аз бях новата а те и от преди се познаваха.. Но даже и класа ми да е на групи аз не го деля на такива.И аз си имам групичка с която примерно излизам но не оставам настрани и останалите дебели,грозни,зубъри,задръ тени ... щото знам че е гадно да си сам

N0_feAR
11-01-2008, 18:49
дам и моя клас е на групички, кофти е, но това е положението

Honey:)
11-01-2008, 19:50
То навсякъде е така и това няма да се промени,защото на някой все не му изнася нещо

TheNewReligion
11-01-2008, 20:18
Ммм, да...до болка познато. И нашия клас се дели на групи, но това е съвсем нормално. Има: "зубъри"- 7(аз естествено съм отделена в тази група) , "кифли"- 6, "задръстенячки"- 4 и трима човека, чието присъствие не се забелязва. :-|

Seducti0n
11-01-2008, 22:12
Преди време бях против въпросните групички, но сега съм на принцира на древните римляни:
"Разделяй и врадей"... като се замисли човек, това е нещо напълно естествено.Търсим си себеподобни, което е по-добре отколкото да ставаме хейтъри.
Тааа, движете с когото ви е приятно, само недейте да злословите...супер грозно е, пък и мина модата на вражеските лагери... 8-)

OnlyIfYouWantIt
11-04-2008, 11:06
Хахаха моя клас е толкова лицемерен, че няма накъде! Така чеее... вече съм си сама и не ме ебе изобщо :grin:

OnlyIfYouWantIt
11-04-2008, 11:06
Хахаха моя клас е толкова лицемерен, че няма накъде! Така чеее... вече съм си сама и не ме ебе изобщо :grin:

PaTeToO
11-05-2008, 16:06
Нас тази година двата класа (а и б) ни събраха в един и първоначално не се разбирахме,но после вече стана по-добре.Самоче си остана деленето на групички при нас момичетата :( незнам защо така.

music_soul
11-05-2008, 17:10
еми нормално да се групират хората с еднакви интереси, какво очаквате - навсякъде е така. Да сте видели цял клас, тръгнал към лавката, защото едно от момичетата иска да си купи вафла ?! :D

babyvy
11-05-2008, 17:18
да и ние сме разделени още от втори клас :D :D :D

WaterLilly
11-05-2008, 17:46
Всички се делим на групи заради интересите, не е хубаво, но е нормално.

ImmortalForever
11-06-2008, 14:21
Не стига, че сме на групи, ми днеска ме сложиха в екип по философия точно с тия хора, които НЕ МОГА..Ама НАИСТИНА НЕ МОГА ДА ПОНАСЯЯЯМ!!! :-x :-x :o Нямам търпение да идва бала догодина и да се махааам! :-x

Cherry_f
11-08-2008, 16:51
xmx na k0lk0 si? Za6t0t0 t0va s grypi4kite sa detski istorii!nie v detskata gradina bqhme na grypi4ki!Predp0lagam 4e ste g0lemi ve4e za delene!Na6iq klas e mn zadryjen!m0mi4eta,m0m4eta vsi4ki sme zaedn0!0s0ben0 m0mi4etata! :)

DevilWish
11-08-2008, 16:57
Ние сме общо 10 човека в клас. По принцип няма някво огромно деление едно момиче и едно момче ,които ходят са постоянно заедно ,ама ако трябва да помогнат ще го направя.А има 2 момичета ,които са през всички междучасия с момичета от съседният клас и с тях изобщо нямам и контакт даже. :)

axlbaby
11-08-2008, 17:07
И ние сме на групи даве сме много надробени секи ходи с не повече от 3-ма души....мм доста тъпо,но какво да се прави? :)

verdjitO
11-23-2008, 17:37
ее лапешки истории :razz: ние бяхме така в 4 клас, вече не сме такива идиоти и идиотки :D

mihichkaaa
11-24-2008, 07:36
не не сме се делили никога яма так0ва нещ0 при нас винаги сме заедно и сме мн задружни...мн си се обичаме :grin: :grin:

someone_else_
11-24-2008, 08:14
Ами да .. делим се ..нормално е.. не може да си с всички .. А пък и при нас е изразена много силно конкуренцията,защото сме силен клас... и всеки се стреми да се открои и никой няма да ти помогне..защото той трябва да е с най-високата оценка..как така ще помага на някой друг.. Лично аз и малка част от класа не сме от този тип и го смятам за изключително тъпо,но все пак в днешни времена всеки гледа само себе си..

celuv4ica91
11-25-2008, 07:54
Ами момчетата в един клас са мн по задружни от момичетата(поне в моя клас)А за момичетата - наистина сме разделени, но не може да имаш еднакви интереси с всички все пак.Най-малкото трябва да се уважаваме като хора в колектив.Ест, че някой от едната групичка говори за друг от другата, но някакви по-сериозни конфликти няма.

Schneeflocke
11-25-2008, 11:24
Групичките са хубаво нещо - спестяваха ми задължението да познавам хора, които не харесвах. А в класа имаше доста идиоти. В 8. клас аз бях момичето, което винаги оставаше на рисуване. Защото, първия път като "бягахме", инициаторите се върнаха, а доверчивите глупаци получихме отсъствия. И после в 11. каса една гъска му създаде сериозни главоболия. Майка й се обади на наш'те, за да им каже, че съм издънила едно контролно... Събираха опълчение срещу учителя. Идиоти. Сега съм в университет. При близо 300 човека в залата групичките са задължителни. А в Kleingruppe-то сме що-годе задружни - поне се реанимираме взаимно, а не си точим ножовете...