PDA

View Full Version : има.ли.смисъл



cinderella_gugutka
10-20-2008, 18:42
ако.сте.влубени.в.1.мом4е.кое то.мн.пъти.ви.е.казвало.4е.ви .харесва-доказвало.го.е.и.4рез.действ ия.но.и.няколко.пъти.е.постъ пвал.мн.гадно.с.вас.и.на.ваш .приятелка.е.казвал.4е.нико а.не.ва.е.харесвал.щяхте.ли. да.продължите.да.се.надяват е.или.бихте.го.оставили?има. ли.смисъл.да.продължавам.с. его-единствената.при4ина.е,4е.на истина.мн.го.оби4ам.но...не.и кам.да.си.остана.само.с.над ждите :(

soul1199
10-20-2008, 18:51
bih go ostavila,nqma smisal

summerlove66
10-20-2008, 19:43
xA .. нямаше да му тичам по дупето .. той не те заслужава.. освави го .. все пак има други мъже.. :P

sextazy_baby
10-20-2008, 19:46
И аз бих го оставила,защото едно от нещата,които не понасям,е да ме лъжат в очите...но като обичаш е много по-сложно

gree_girl
10-20-2008, 19:49
И все пак бих му дала последен шанс, за да направя опит да спася любовта, ако се изложи ... вече край!

Whyniser
10-20-2008, 19:55
Има смисъл да си земеш нова клавиатура :-D

Няма смисъл за мене, си развалите след това отношенията и после не се знае как ще се гледате/

invisible_
10-20-2008, 20:01
Хора, зачитайте го малко тоя правопис, за нищо го нямате :(

Няма смисъл, естествено. И как по-точно го е показвал чрез действия, щом е постъпвал гадно? Честно казано, от това, което си казала, не мога да си извадя мнение. Какво толкова гадно е правил? Как го е показал чрез действия?
Трябва първо да си наясно със себе си дали го обичаш или го харесваш... и докъде си готова да стигнеш за него. Ако ти дава зелени сигнали пък после се прави на дръж ми шапката и обяснява на приятелката ти, че не те харесва... ми той направо те унижава. Помисли си дали не ти е под достойнството да го търпиш...
Ако наистина го обичаш обаче, тва едва ли има значение..

Sigrina
10-20-2008, 20:14
Бих го забравила.
А ти се научи къде е ентъра!!!!!!!!!!!! :-x

Lysit0
10-20-2008, 20:20
И аз мисля,че няма смисъл.

cinderella_gugutka
10-21-2008, 06:41
Хора, зачитайте го малко тоя правопис, за нищо го нямате :(

Няма смисъл, естествено. И как по-точно го е показвал чрез действия, щом е постъпвал гадно? Честно казано, от това, което си казала, не мога да си извадя мнение. Какво толкова гадно е правил? Как го е показал чрез действия?
Трябва първо да си наясно със себе си дали го обичаш или го харесваш... и докъде си готова да стигнеш за него. Ако ти дава зелени сигнали пък после се прави на дръж ми шапката и обяснява на приятелката ти, че не те харесва... ми той направо те унижава. Помисли си дали не ти е под достойнството да го търпиш...
Ако наистина го обичаш обаче, тва едва ли има значение..

показвал чрез действия-помагал.ми.е.в.мн.трудни.мом енти,бил.е.страшно.мил.и...за грижен :-) :-)
постъпвал гадно-беше.се.натискал.с.някви.мо и4ета(ама.си.е.останало.сам .с.натискането)и.ме.е.наран вал(казвал.ми.е.някои.гадни .неща.които.са.вярни.но.все. ак.мн.ме.нарани-каза.ми.ги.въпреки.4е.знаеше .колко.ще.ме.нарани.и.не.му.п укаше)

mynichka
10-21-2008, 06:46
няма смисъл

varnen4e
10-21-2008, 07:22
Опитай се да си намериш някой друг. Дори и в момента да ти се струва, че той е единствен и никога няма да го забравиш и че ще обичаш само него- това не е така. Ще го забравиш и след време няма да го помниш дори, но колкото по- рано толкова по- добре. За това се опитай да си намерш друг, за да не страдаш ти самата.

Wrathchild
10-21-2008, 08:12
Не знам дали има смисъл, като нема значение, ама спри да пишеш с тия точки. Има си интервал. Ако не знаеш къде е - намира се най-отдолу на клавиатурата и е едно дъъъъълго копче.

varnen4e
10-21-2008, 08:17
Да, това с точките наистина е много дразнещо.

yoyo125
10-21-2008, 11:44
ти сама трябва да прецениш дали има смисъл , но след като обмислиш какво чувстваш към него

mickelangelo
10-21-2008, 15:48
Прочети подписа ми .. и помисли над фразата ... мисля че сама ще стигнеш до извода ;)

co0L_gIrL
10-21-2008, 15:51
Ако бях аз, щях да спра да го търся. За какъв се има? Казал ти е, че те харесва, а на твоя приятелка е казал че Не те харесва.. Ми.. Ако той се срамува от чувствата си, или те е излъгал.. не те заслужава :)

GiraffesAreCool
10-21-2008, 15:58
cinderella_gugutka :lol: :lol: :lol: