PDA

View Full Version : Проблем с космите..



Pooky
10-20-2008, 20:00
Здравейте..имам проблем с космите.Значи махам си ги с епилатор по краката,но когато ги махна някак си..остават.В смилъл остават все едно има някакви малки черни точки и вътре има косъм!не се махат с корена..не мисля че проблема е в епилатора защото е сравнително нов,на няколко месеца.Дали е защото ги махам прекалено начесто,защото още като пораснат малко и започнат така леко да се усещат аз ги махам.А пък и като ги махна кожата ми е все едно е на някакви малки бабунки..Много е неприятно така че моля ви кажете ми какво да направя..

MiracleMaker
10-20-2008, 20:20
kola maska

girl91
10-20-2008, 20:27
Няма такова голямо значение дали е нов или стар епилаторът... Някои не могат да отскубват косъма от корена. Чувала съм, че епилаторите с дискове накъсвали косъма и не го изкоренявали... моят е такъв.. понякога ги маха с корена, понякога не.
Нормално е кожата ти да стои на "бабунки" след епилацията и да се зачерви. Би трябвало след няколко часа да се оправя. При мен така става.

remember_me
10-20-2008, 20:30
na 'babynki' az pak razbiram 4e ima6 vrasnali kosam4eta? ako e taka izpolzvai pri kapaneto sida bikarbonat,da si go natarkva6 na krakata za da izleze kosama... strani4niq efekt na tazi procedyra e 4e ti izsy6ava kojata.

Pooky
10-21-2008, 17:36
na 'babynki' az pak razbiram 4e ima6 vrasnali kosam4eta? ako e taka izpolzvai pri kapaneto sida bikarbonat,da si go natarkva6 na krakata za da izleze kosama... strani4niq efekt na tazi procedyra e 4e ti izsy6ava kojata.
Серизоно ли?? :shock: Това не го бях чувала..

Beb4e__to
10-21-2008, 18:51
na 'babynki' az pak razbiram 4e ima6 vrasnali kosam4eta? ako e taka izpolzvai pri kapaneto sida bikarbonat,da si go natarkva6 na krakata za da izleze kosama... strani4niq efekt na tazi procedyra e 4e ti izsy6ava kojata.
Серизоно ли?? :shock: Това не го бях чувала..
и аз имам съ6тия проблем..даже мислех да пускам и аз такава тема но видях твойта ии не пуснах :) та според мен е най добре както някой по горе спомена да ползва6 кола маска за6тото и ефекта е по траен ...а за тези''бабунки'' 6то не пита6 в някоя аптека за крем след епилация...би трябвало да те насо4ат към не6то ефикасно..явно ти е 4увствителна кожата и за това така става аз ли4но съм о съ6тия на4ин и мисля ве4е само кола маска..

mimsssssss
10-21-2008, 19:51
i na men mi stava6e taka-ili polzvaite eksofoliant vsqka ve4er kato si vizmate i intimniq dy6 ili prosto smenete na kola maska.
az procedirah kato 2 meseca hodih na kola maska za da mi se iz4istqt doly gore teq raboti kato prez tva vreme postoqnno sus eksfoliant se turkah i sled tva si po4nah da si polzvam pak epilatora i vsi4ko be6e ok.epilatora mi e na braun i problema ne idva ot nego.prosto az ne gi 4akah mn da izrasnat i pak gi skybeh i te se nakusvat taka.
p.p.gore6to preporu4vam eksfolianta(moje i s bodru4ni materiali-kafe,soda i podobni na granyli...).

kat4enceto
10-21-2008, 19:55
И от този ексфолиант искате да кажете ви се махат подкожмите косъмчета така ли ? :grin: ако е така започвам веднага :P а и ако може да препоръчате някакъв какъвто сте ползвали...?

mimsssssss
10-21-2008, 20:04
И от този ексфолиант искате да кажете ви се махат подкожмите косъмчета така ли ? :grin: ако е така започвам веднага :P а и ако може да препоръчате някакъв какъвто сте ползвали...?
na avon polzvam edin lilav kudeto e s nar miri6e mn hubavo i e golqm(ot lilavata seriq kudeto sa anticelylitni i podobni).su6ty moga da ti predloja i garnier 3v1 za6toto v nego su6ty ima mikrogranyli a e i antibakterialen protivovuzpalitelen i podobni i e dobur su6ty za kojata.
samo da ta posuvetvat kakvito i da polzva6 sled dy6 slagai krem 4e izsy6avat kojata puk i idva zima...

kat4enceto
10-21-2008, 20:45
А това става ли за триъгълника? Говоря за гарниера ?