PDA

View Full Version : цикъл...



soni4kaa
10-21-2008, 08:16
Здравейте, нова съм в форума :) .Искам да попитам нещо относно цикъла ми:Значи проблема е следният:
Юли месец си предизвиках цикъла с чай от обелките на лук и ми дойде! /имам цикъл от година и половина, но си го предизвиках, защото се налагаше за морето/.След това август месец въобще не ми дойде и чак на 1 септември ми дойде.Обаче, сега сме 21 октомври и трябваше да ми дойде на 1ви октомври!!!Закъснява ми с 20дни - възможно ли е заради тва предизвикване да закъснява???Бях на лекар и той каза, че е нормално да ми закъснява щом като имам цикъл от скоро, но не му казах за предизвикването...

Jo_Ni_To
10-21-2008, 08:47
Ем мисля че е нормално пък и щом си го предизвикала да ти доиде по-рано естествено ще бъде така докато отново се регулира и аз бях тъй ама сега си ми идва навреме... :)

foreverr
10-21-2008, 13:58
Напълно възможно е заради предизвикването сега да ти закъснява!Спокойно се ще ти дойде :) и на мен ми закъснява, но знам, че ще ми дойде :) :)

sssladuranka
10-21-2008, 15:52
предизвикване с чай от обелки на лук ли :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

foreverr
10-21-2008, 18:30
предизвикване с чай от обелки на лук ли :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:Да, струва ти се невероятно, но и аз преди време така си бях предизвикала цикъла!!!

soni4kaa
10-21-2008, 18:34
предизвикване с чай от обелки на лук ли :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:Дам ,защо реагораш така???Не си ли чувала за бабини рецепти :D

soni4kaa
10-22-2008, 07:12
предизвикване с чай от обелки на лук ли :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:Да, струва ти се невероятно, но и аз преди време така си бях предизвикала цикъла!!!А преди време като си го предизвика прескочи ли ти другия месец??? :-o

foreverr
10-22-2008, 07:15
предизвикване с чай от обелки на лук ли :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:Да, струва ти се невероятно, но и аз преди време така си бях предизвикала цикъла!!!А преди време като си го предизвика прескочи ли ти другия месец??? :-oМи ся си погледнах календарчето и видях, че съм го предизвикала юли месец, а август не ми е дошло, септември ми е дошло и ся нещо май и този месец не ми идва.Но според мен не ми е било дошло, не защото съм го била предизвикала, а , защото просто по принцип цикъла ми е нередовен!

soni4kaa
10-22-2008, 07:51
предизвикване с чай от обелки на лук ли :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:Да, струва ти се невероятно, но и аз преди време така си бях предизвикала цикъла!!!А преди време като си го предизвика прескочи ли ти другия месец??? :-oМи ся си погледнах календарчето и видях, че съм го предизвикала юли месец, а август не ми е дошло, септември ми е дошло и ся нещо май и този месец не ми идва.Но според мен не ми е било дошло, не защото съм го била предизвикала, а , защото просто по принцип цикъла ми е нередовен!Мерси за отговорчетата :) темата може да е заключена, защото се обсъди :)

alkobalko
10-22-2008, 08:00
Мерси за отговорчетата :) темата може да е заключена, защото се обсъди :)

Заключвам!