PDA

View Full Version : Скарах се с една приятелка



spine
10-21-2008, 09:05
Вчера ми се беше насъбрало доста. И идва едно момче от моя клас и ми вика " Кво си приятел с тая двуличница?". И преди едно момиче от нейния клас /на тая дето се скарах с нея/ ми беше казвало подобни неща. И бяхме една голяма компания в едно близко магазинче и тя без да иска ме бутна, на мен ми кипна и я напсувах много гадно. После разбрах, че тия неща дето ги говорят за нея са лъжи. Писах и няколко смс-а след училище, а тя ми каза, че неще и да чува. Как да и се извиня моля предложете.

Благодарско!

SchumacherTheBest
10-21-2008, 10:53
Вчера ми се беше насъбрало доста. И идва едно момче от моя клас и ми вика " Кво си приятел с тая двуличница?". И преди едно момиче от нейния клас /на тая дето се скарах с нея/ ми беше казвало подобни неща. И бяхме една голяма компания в едно близко магазинче и тя без да иска ме бутна, на мен ми кипна и я напсувах много гадно. После разбрах, че тия неща дето ги говорят за нея са лъжи. Писах и няколко смс-а след училище, а тя ми каза, че неще и да чува. Как да и се извиня моля предложете.

Благодарско!
1. ИМА СИ ВЪПРОСИТЕЛНИ ЗНАЦИ!
2. КОЙ КЛАС СИ МИЛА, ЗА ДА НЕ ЗНАЕШ КАК ДА СЕ ИЗВИНИШ?! :lol: :lol: :lol:

TheOtherME
10-21-2008, 10:58
Еми продулжи с още няколко смс- а, ако не най-добер отиди да се видите и наистина направи така, че от сърце да и се извиниш с най-мили думи, защото съм сигурна, че и е дощло твърде много.Успех!

s3xy
10-21-2008, 11:05
кажи й че уж "приятелката" от класа й и някакъв твои приятел са ти наговорили незнам-си-кфи-неща ии й кажи, че ти е било кипнало... тост кажи й истината и ако ти прости значи държи на теб :)

thefreak
10-21-2008, 11:51
Нищо не разбрах, ама нищо.

sunset_light
10-21-2008, 12:07
Ми като й нямаш доверие,така ще бъде.
Извини й се в очите,а не с СМС-и или по скайп,изкуствено е.

WithLove
10-21-2008, 14:52
3арежи смс-ите.Нали сте в едно училище?Просто отиди при нея и говори с нея.Кажи й каквото искаш да й кажеш,пък оттам нататък эависи от нея дали ще има мир.И эанапред си направи някакъв иэвод.Например да не вярваш на всичко,което се каэва по адрес на някого и да не си предубедена към хора,които не са те эасегнали ЛИЧНО.

olii
10-21-2008, 14:52
Трябвало е да ти лепне един шамар.

sunchouz
10-21-2008, 15:23
Айде бе!В едно училище и вече тръгнала смс-и да пише и плюс тва,не можеш ли да се сетиш как да се извиниш,и това,че ти се е насъбрало много не ти дава абсолютно никакво право да я псуваш иии тем подобни! :-x

OnlyIfYouWantIt
10-21-2008, 22:28
Като не иска да чува - да си *** майката ( с извинение ) :D Ем така си е, да няма да й се молиш я! Пробвала си един път - не ще... Ем ако щеее! :? :-x :razz:

soul1199
10-22-2008, 07:21
otidi pri neq i i kaji vsi4ko v o4ite,kaji i 4e sujelqva6 i t.n.

Rofl4e
10-22-2008, 21:50
Отиваш у тях казваш и ваичко което мислиш обясняваш и че ти се е насабрало доста че вече съжаляваш за стореното и също какво са ти говорили за нея

TheCookie
10-22-2008, 21:57
Еми да не беше псувала :D :D :D

ChoCohoLiC
10-23-2008, 17:31
Ем..виж ся ако ти е добра приятелка,като и обясниш как стоят нещата и й го кажеш в очите, а не със смс, ще те разбере..няма как да не се караш с някой толкова близък човек.Аз лично се карам с мойта дружка много често,ама и двете знаем че ще ни мине бързо и че каквото и да сме си казали е било щото сме под напрежение и не го мислим :)