PDA

View Full Version : lqlq



zelenooko_kote
10-21-2008, 11:11
blqblq

jghgh
10-21-2008, 11:17
Сигурно има шанс, но щом ходи с нея отскоро... значи помисли си, познава теб преди да тръгне с нея, но явно не те харесва толкова, щом си си е хванал гадженце.. може би е добре да не се бъркаш.. може би той ви възприема отношенията по-приятелски, отколкото ти си мислиш.. кой знае, може да не представляваш за него обект, с който може да ходи.. (щях да напиша сексуален обект, ама нещо нямаше да се връзва) 8-)

zelenooko_kote
10-21-2008, 11:18
Сигурно има шанс, но щом ходи с нея отскоро... значи помисли си, познава теб преди да тръгне с нея, но явно не те харесва толкова, щом си си е хванал гадженце.. може би е добре да не се бъркаш.. може би той ви възприема отношенията по-приятелски, отколкото ти си мислиш.. кой знае, може да не представляваш за него обект, с който може да ходи.. (щях да напиша сексуален обект, ама нещо нямаше да се връзва) 8-)

Той се познава с нея преди да се запознае с мене

jghgh
10-21-2008, 11:23
Както си решиш, ама явно той си харесва и нея.

Hadescho
10-21-2008, 11:35
Той се познава с нея преди да се запознае с мене

Значи,аз съм момче.Според мен при момчетата е найстина голяма рядкост да те харесат от първият път (става само когато искат да си легнат с момиче , но щом сте толкова близки значи ,не е за това)при нас трябва малко ,всъщност много време [ е поне при мен].Аз познавам едно момиче от градината ,но чак сега разбирах ,че я харесвам (за ши* тя няма никакви други чуства освен приятелските към мен,но това са си мойте проблеми).Бих ти препоръчал да седиш мирно и спокойно ,така или иначе те някога ще скъсат ,и тогава отиваш при най- близкия си приятел/ка .Ще го отешаваш малко и след това ще му разкажеш всичко.

Това е мое мнения (а нямам голям опит в тези неща.Всъщност нямам никакъв 8-) ) Чудя се защо ли писах толкова много като съм nooB в любовните игри и просто никой не трябва да слуша съветите ми :D :-D

yoyo125
10-21-2008, 11:38
Той може да изпитва към теб нещо като привличане , но е влюбен в нея :( .. след като скъсат той може да помисли върху това , което изпитва към теб .. дано да се получи

MiMcHeToOo
10-21-2008, 11:44
Има шанс, не спирай да се бориш ! ;)

ThePowerOfLove
10-21-2008, 12:34
Може би имаш шансове и трябва да опиташ,Но след като скъсат :)

Armani_P
10-21-2008, 12:55
Може би имаш шансове и трябва да опиташ,Но след като скъсат :)

Абсолютно ! Ако го харесваш много,не съсипвай чувствата му,дори и да е с друго момиче :)

zelenooko_kote
10-21-2008, 13:10
:)

zelenooko_kote
10-21-2008, 13:13
[quote=ThePowerOfLove]Може би имаш шансове и трябва да опиташ,Но след като скъсат :)

Абсолютно ! Ако го харесваш много,не съсипвай чувствата му,дори и да е с друго момиче :)

Абе хора не мем нападайте.Под ,,по-настъпателна" нямах предвид да правя мръсни номерца или курвенски изпълнения.Просто ще му покажа каква съм всъщност и ще разбера кое би предпочел,защото сегашното му гадже е от типа ,,глезените куклички" ,тоест моята пълна противоположност.Ще продължавам да се държа с него както досега и ще покажа най-доброто от себе си за да видя кое предпочита - лиглата или по -сериозното момиче (колкото и нескромно да звучи)...макар че чесно казано едва ли би избрал мене,те момчетат не си падат точно по тоя тип момичета,но все пак ще се опитам,пък квото стане

Armani_P
10-21-2008, 13:20
Напротив,повечето момчета си падат по сериозните момичета,но явно не знаят какво да правят :) Докато със кифлите е лесно,затова им се хвърлят на врата.Не се тревожи,продължавай да поддържаш приятелството си с него толкова близко,и в крайна сметка той ще осъзнае,че ти си по-добрата :) Ако не,не се отчайвай - просто не си случила,ще имаш още много шансове :-D

jghgh
10-21-2008, 13:29
em che to w kurwenskite nomerca nqma chak tolkowa losho.. wse pak ne si i priqtelka i nishto ne i dyljish :]

prosto az ne bih go prawila shtoto ne bih se chustwala komfortno, boja krawichka sum, kwo da se naprawi.. :]

Slave4You
10-21-2008, 13:30
Е това, че са гаджета не означава, че са женени :D Според мен си поддържай отношенията с него, но не се опитвай да ги скараш и разделиш.. Времето ще покаже;) Иначе така както обясняваш ти нещата, определено имаш шанс.

hooliganka89
10-21-2008, 13:30
Mi tva che ste tiolkova blizki e golqm +,no pak i hodi s neq...
Mislq,che trqbva da opitash da si s nego,nqma koi znae kakvo da gubish.Uspeh.

zelenooko_kote
10-21-2008, 14:38
mda..az se nadqvah nqkak si s vremeto da useti 4e ima ne6to pove4e ot priqtelstvo mejdu nas (p1k i nali uj nqmalo priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e :lol: ).4ak se 4udq kak e s tazi toi e tolkova seriozno i dobro mom4e..ma to nali znaete hubavite mom4eta vse sa zaeti :(

ImmortalForever
10-21-2008, 16:31
Ако питаш мен вкарай стратегията.Даваме го умно.Сближи се с нея, ама гледай той да не научава чв сте близки и за кратко се време се опитай да стане кучката на твоя страна.. В същото време вкрай малко женска злоба..На него му говори така мило... вкарвай някой друг лаф от сорта: Абе...Не че ме питаш, ама не е много подходяща за теб.. и с малко повече ум, чар и мръсни номера ще станат нещата.. ;)

zelenooko_kote
10-21-2008, 17:18
Ако питаш мен вкарай стратегията.Даваме го умно.Сближи се с нея, ама гледай той да не научава чв сте близки и за кратко се време се опитай да стане кучката на твоя страна.. В същото време вкрай малко женска злоба..На него му говори така мило... вкарвай някой друг лаф от сорта: Абе...Не че ме питаш, ама не е много подходяща за теб.. и с малко повече ум, чар и мръсни номера ще станат нещата.. ;)

ideqta e dobra,no nie ne se poznavame dobre vijdala sam q samo 1 p1t i se poznavame sasvem beglo o6te pove4e 4e nqma 6ans da se vijdame 4esto

zelenooko_kote
10-24-2008, 16:35
sajalqvam 4e podnovqvam temata nooo....molitvite mi se sbadbaha.Tiq dvamata skasaha :-P :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

snejana67
10-24-2008, 17:03
:grin: според мен имаш шанс опитай :grin:

zelenooko_kote
10-24-2008, 17:10
:grin: според мен имаш шанс опитай :grin:

zadaljitelno :-P

Neftochimic
10-24-2008, 18:42
дай пик и ще ти кажем дали ще успееш :P

ChoCohoLiC
10-24-2008, 18:42
Повечето момчета които са много близки с някое момиче си падат по нея :)

sasha_90
10-24-2008, 18:47
За сега си останете само приятели.

zelenooko_kote
10-24-2008, 18:58
:)

zelenooko_kote
10-24-2008, 18:58
Повечето момчета които са много близки с някое момиче си падат по нея :)

a dano :-D

zelenooko_kote
10-24-2008, 19:15
www.izity94.aha.bg <~~ Ei vi snimki :lol:

samoubiika
10-24-2008, 19:23
и при мен имаше нещо такова...харесах си го още в мига,в който го видях...доста време ни отне,докато станахме истински приятели...споделяхме си всичко,шегувахме се,говорехме постоянно...по едно време дойде момента на признаването,че и двамата сме се харесвали някога...само че ме беше срам да кажа,че още го харесвам...страх ме беше,че може да ме отхвърли и въобще да загубя единствения си за тогава бес френд(момче)...никога между мен и някое друго момче не е имало толкова силна връзка...
сега продължаваме да сме приятели...шегите и съобщенията са доста по-малко...вече не си говорим често...рядко се виждаме,ако го направим е на здравей,здрасти...отново си споделяме,но рядко и ако се случи,то ще е за това 'коя си е харесал' или 'с коя е гадже' или 'с коя бил спал'...незнам дали се е опитвал да ме накара да ревнувам,но е успявал...дали от ревност или от загриженост винаги съм се интересувала от хората,с които дружи ;д;д но не да ги разпитвам или да ги следя...просто искам да го предпазя може би...но любовта,която изпитвах преди години,сега е просто приятелска...това е гадното...

ако не предприемеш нещо,просто ще го изгубиш...може да те обича и да се опита да провокира ревност в теб...за да разбере дали ти го обичаш...или просто наистина да си му най-добрата приятелка,но нищо повече...
така или иначе когато хората загубят нещо или някой,осъзнават колко важно и ценно е било за тях,но е вече късно.ако той не е осъзнал какъв чудесен човек си,то ще го осъзнае,но ти вече ще си загубила онази любов...

zelenooko_kote
10-24-2008, 19:37
и при мен имаше нещо такова...харесах си го още в мига,в който го видях...доста време ни отне,докато станахме истински приятели...споделяхме си всичко,шегувахме се,говорехме постоянно...по едно време дойде момента на признаването,че и двамата сме се харесвали някога...само че ме беше срам да кажа,че още го харесвам...страх ме беше,че може да ме отхвърли и въобще да загубя единствения си за тогава бес френд(момче)...никога между мен и някое друго момче не е имало толкова силна връзка...
сега продължаваме да сме приятели...шегите и съобщенията са доста по-малко...вече не си говорим често...рядко се виждаме,ако го направим е на здравей,здрасти...отново си споделяме,но рядко и ако се случи,то ще е за това 'коя си е харесал' или 'с коя е гадже' или 'с коя бил спал'...незнам дали се е опитвал да ме накара да ревнувам,но е успявал...дали от ревност или от загриженост винаги съм се интересувала от хората,с които дружи ;д;д но не да ги разпитвам или да ги следя...просто искам да го предпазя може би...но любовта,която изпитвах преди години,сега е просто приятелска...това е гадното...

ако не предприемеш нещо,просто ще го изгубиш...може да те обича и да се опита да провокира ревност в теб...за да разбере дали ти го обичаш...или просто наистина да си му най-добрата приятелка,но нищо повече...
така или иначе когато хората загубят нещо или някой,осъзнават колко важно и ценно е било за тях,но е вече късно.ако той не е осъзнал какъв чудесен човек си,то ще го осъзнае,но ти вече ще си загубила онази любов...

браво това беше най-трогателното и иистинското постче досега. :-)

AFT
10-24-2008, 19:42
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if she's ugly then
So are you

;]

Колкото и грозна, тъпа, неподходяща за него да ти се струва, тя Е с него и да задаваш въпроси тип "Аз или тая?" само показват колко са злобни хората и в частност момичетата. Ся видях, че са скъсали. Еми, честито, официално си в 'играта'. Сигурно ще е твой скоро. ;]

samoubiika
10-24-2008, 19:42
мерси :smt006 ше те черпиме една бира :D

zelenooko_kote
10-24-2008, 19:43
мерси :smt006 ше те черпиме една бира :D


aaa dobre :-D (ariana ako moje) :-D :D

Rofl4e
10-24-2008, 21:44
Имате шансссссссссс УСПЕХЧЕНЦАА

BePoHuKa
10-24-2008, 22:25
Сигурно има шанс, но щом ходи с нея отскоро... значи помисли си, познава теб преди да тръгне с нея, но явно не те харесва толкова, щом си си е хванал гадженце.. може би е добре да не се бъркаш.. може би той ви възприема отношенията по-приятелски, отколкото ти си мислиш.. кой знае, може да не представляваш за него обект, с който може да ходи..
+1 Но не се знае..надеждата умира последна ;)

zelenooko_kote
10-25-2008, 16:40
ms na vs mn sladki i vi blagodarq 4e me obandejdvate za6toto ako ne bqhte vieee.....nz

dqvolski_angel
10-25-2008, 21:19
само недей да се опитваш да го разделиш с приятелката му, щото директно изкопаваш гроба на хипотетичната ви бъдеща връзка
лелеее, кога започнах да звуча толкова философски!!! :?