PDA

View Full Version : ПОМОщ!!!!!!!!!!!!!!!!Педофиииил



fireprincess
10-21-2008, 14:08
Значи влизам си аз в импулса и имам лично съоб6тение в което некъв 25 годишен(аз сам на 12) ми пи6е "мн. си сладка и секси"аз викам "да ама съм 13 години по-малка от теб"тои:"и какво ни пречи да си разменим голи снимки по skype,нали няма да се е''м" :shock: :shock: :shock: и сега писах там във нару6енията за тоя и т.н.Мале хора изкарала съм си акъла!!А вас искам да ви питам тоя какво мoже да ми направи при условие че го блокирах и си изтрих снимките(само една оставих)??? :shock: :shock: :shock: :( :( :( :-# :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry: :-k :-k :-k :-k

kPuCkA
10-21-2008, 14:17
Момчето е на 25...верно може да не е психически наред,но чак пък педофил...успокой се малко,все още физически не е възможно да си пъхне ръката в монитора и тя да излезе от твоята ръка и да те сграбчи,така че не виждам от какво се плашиш толкова.

OtherDimension
10-21-2008, 14:19
като си толкова тъпа и страхлива, какво изобщо дириш в такъв сайт?
ама не, трябва да си яка и да се правиш на "мацка", макар и да си лапе на 12

Mbp3eJlaH
10-21-2008, 14:19
4oveka na 25
a ti na 12 i v saitove za zapoznanstva a
tarsi6 de4urligata ot qslata li :booooomb:

Pliok0019
10-21-2008, 14:21
Офф нищо ти няма.

IvJonas
10-21-2008, 14:21
кво се впрягаш?

MostHated
10-21-2008, 14:26
дай линк към профила му

OtherDimension
10-21-2008, 14:27
дай линк към профила му
негър-педал .. бляя

skaty
10-21-2008, 14:33
човееек мене са ми писали (не в импулс де) разни на по 30 и са ми викали мн си сладка искаш ли да се видим дъра-дъра абеее викаш им мне намери си някоя, не ме интересъваш имам си приятел и такива. Няма нужда да се тревожиш чак толкова, просто ФЪК ОФ и бай-бай :)

jghgh
10-21-2008, 14:37
кво се впрягаш?

Омг, а ти би ли споменала какви ти бяха снимките?


А тоя едва ли ще те убие че си го блокнала и че си си изтрила снимките - все пак тва си е твое решение. На мен са ми писали 276745 такива ама не съм се разстройвала чак пък толко'. 8-)
Нищо няма ти направи, темата ти малко ми изглежда все едно се правиш на интересна, не се обиждай.
И повече на такива въобще не отговаряй бе.. кво се занимаваш...

fireprincess
10-21-2008, 14:50
кво се впрягаш?

Омг, а ти би ли споменала какви ти бяха снимките?


А тоя едва ли ще те убие че си го блокнала и че си си изтрила снимките - все пак тва си е твое решение. На мен са ми писали 276745 такива ама не съм се разстройвала чак пък толко'. 8-)
Нищо няма ти направи, темата ти малко ми изглежда все едно се правиш на интересна, не се обиждай.
И повече на такива въобще не отговаряй бе.. кво се занимаваш...snimkite mi bqha nqkyde 7-8 i to samo v lice,ne sym se praela nq nqkakvo super macka ili maloletna kurvetina

fireprincess
10-21-2008, 14:53
като си толкова тъпа и страхлива, какво изобщо дириш в такъв сайт?
ама не, трябва да си яка и да се правиш на "мацка", макар и да си лапе на 12ne se pravq na nikva macka prosto vsi4kite mi fr. sa registrirani i az za da ne ostana po-nazad 8-) 8-) 8-) :-D :-D

yozito
10-21-2008, 14:55
като си толкова тъпа и страхлива, какво изобщо дириш в такъв сайт?
ама не, трябва да си яка и да се правиш на "мацка", макар и да си лапе на 12

+1

Mbp3eJlaH
10-21-2008, 14:58
като си толкова тъпа и страхлива, какво изобщо дириш в такъв сайт?
ама не, трябва да си яка и да се правиш на "мацка", макар и да си лапе на 12ne se pravq na nikva macka prosto vsi4kite mi fr. sa registrirani i az za da ne ostana po-nazad 8-) 8-) 8-) :-D :-D

tvoite priatelki sa mi pravili svir**
ela mi napravi i ti da ne ostane6 po nazad 8-)

AutumnTears
10-21-2008, 15:00
spored men e mnogo protivno momi4enca kato teb da imat registracii v takiva saitove :?

Sensuality
10-21-2008, 15:16
в импулса е пълно с такиа,няма причина да те е страх и на мен много такива са ми писали просто ги игнорирай :) :)

Lucho
10-21-2008, 15:25
Ама вие сте ебати хората...момчето може да е решило да се пошегува...а като си на 12 що лъжеш,що си в импулс кат' те е страх ? :x Такива като тебе ме дразните много...бил педофил,ми ако просто те кефи и нищо повече...мислиш ли че 25 годишно момче ще иска да е*е някаква си пикла ? :x Като му се е е*ало,каточели няма к*рви в импулс....там поне са БОЛ ! :x

--------
Сори за мръсните думи ! :o налагше се

LONSDALE
10-21-2008, 15:58
Какво прави 12г лапе в сайт за запознанства?
На 12г не трябва ли да залягаш над уроците,а не да се вихриш по интернет?

Pedigree
10-21-2008, 16:00
:lol:

TellMeYourName
10-21-2008, 16:09
навярно знае къде живееш :-o ПАЗИ СЕ!

ItsMeAgain
10-21-2008, 16:41
ot mn malki neshta se spichash haha

mn si naivna qvno ; )

Riot
10-21-2008, 16:48
ujas
samo kato go prochetoh i az si izkarah akyla
trqbva da Ovedumish vlastite za tova narushenie !

ScionOfStorm
10-21-2008, 17:10
като си толкова тъпа и страхлива, какво изобщо дириш в такъв сайт?
ама не, трябва да си яка и да се правиш на "мацка", макар и да си лапе на 12

+1

ходи си играй с кукли, после скачай на импулса.

Seducti0n
10-21-2008, 17:52
Мацко, успокой се малко и помисли над това какво реално искаш да постигнеш ти с регистрация в подобен сайт и какво търсят разни батковци на по двайсет и няколко годинки.(:
Може би не си очаквала подобно нещо, но добре дошла в клуба.Радвай се, че до този момент неприличните предложения ти ги отправят само в нета.
Иначе, тоз господин ти е направил достатъчно, демек яко те е стреснал, да се надяваме, че не е някъв психар.Не се филмирай, има ги сякви. :wink:

lams
10-21-2008, 17:53
като си толкова тъпа и страхлива, какво изобщо дириш в такъв сайт?
ама не, трябва да си яка и да се правиш на "мацка", макар и да си лапе на 12ne se pravq na nikva macka prosto vsi4kite mi fr. sa registrirani i az za da ne ostana po-nazad 8-) 8-) 8-) :-D :-D


Боже бъдете различни! Стига розови клонинги! Аре като твойте приятелки имат, може поне ти да не си поредната.......................
За чий ти е тоя импулс, малка си! :o

vivteen
10-21-2008, 17:57
абе тези сайтове са за запознанства а не за 12 годишни пикли :o

gbemXVII
10-21-2008, 18:02
Сера ви на проблемите !

TheNewReligion
10-21-2008, 18:31
Не знам, ама изглеждаш доста тъпичка... :-D Не се обиждай, ама хем си се регистрирала, хем те е страх... :-D Изтрий си регистрацията и си обуй гащите, ако са били събути на някоя снимка... :wink:

machoka
10-21-2008, 18:35
Като се регваш в подобни сайтове какво очакваш, някой да похвали хубавите ти зелени очи и да те покани на среща .... за да обсъдите световната икономическа криза?!?

Като не ти харесва - изтрий си акаунта. Ако ли не - ще търпиш подобни боклуци да ти пишат ;)

PilaZaNokti
10-21-2008, 18:39
http://www.teenproblem.net/s/1628.html

Seducti0n
10-21-2008, 18:55
Като се регваш в подобни сайтове какво очакваш, някой да похвали хубавите ти зелени очи и да те покани на среща .... за да обсъдите световната икономическа криза?!?

Като не ти харесва - изтрий си акаунта. Ако ли не - ще търпиш подобни боклуци да ти пишат ;)

Зелена е още, страхува се...

Към авторката-твоите дружки не получават ли такива писамца?

Abbie_Broken
10-21-2008, 19:01
Офф... Без коментар.
Ама врено първо не ти траа рег в такива сайтове освен ако наистина не търсиш някой, с който да излезеш и си мн закъсала.
Второ, кфо ти пука. Не вярвам да си прави труда той да прави кфото и да било.
Да ти кажа е мн тъпо тфа, че имаш рег там, за да не останеш по назад, не ти ли се ще да бъдеш различна от другите?? Пф...

the_black_heart
10-21-2008, 19:17
Може и да е педофил, ама какво може да ти направи през интернета? Е, освен ако не се срещнете, ама нали не сте все пак :-D Айде по-спокойно, аз се оправям с много по-извратени и то очи в очи :-P

Dumb
10-21-2008, 19:22
Хах

Thoughtless
10-21-2008, 19:23
Не разбирам как очакваш да ти помогнем. Да ти махнем снимките вместо теб ли?

Lysit0
10-21-2008, 21:53
Като неискаш да ти пишат ''педофили'',които са за теб,си пиши с момчета на твоята възраст.Макар,че да е нормално момчето, (мъжът) да си иска sex, все пак е на 25.То момчетата,на по 13-15 искат,пък какво остава за един мъж или голямо момче.И е напълно нормално да ти иска гола снимка,в днешно време ,ако не си забелязала,момичетата на твоята възраст дундуркат вече бебета.Не,че те подстрекавам,да не си помислиш,нищо подобно,но казвам реалните факти,такива ,каквито са в наше време. :)

fifenceto
10-21-2008, 22:45
Като си толкова отворена, че да ползваш на 12-13г услугите на подобни сайтове - ЩЕ СИ НОСИШ ПОСЛЕДСТВИЯТА.

Кой знае какви снимки си била сложила! :lol:

BaiboCo
10-21-2008, 22:53
бегаи , че си е е*ало майката...

gbemXVII
10-21-2008, 22:57
абе на мен един ми пише "искаш ли да ми видиш хуя по скайп", аз пиша "ми давай да те видим като си толкова отворен" . Праща ми снимка и аз му пиша "е само това ли е" :-D , а пък той "ма той спи", след което му пиша "аз съм момче и моя е по-голям от твоя" :lol: :lol: :lol: а тоя вика "ма това не е моя, а снимка от гугъл" и ме блокира от скайпа 8-) :D :D :D :D :D :D

а пък ти като си толкова отворена, че да ползваш на 12-13г услугите на подобни сайтове - ЩЕ СИ НОСИШ ПОСЛЕДСТВИЯТА.

Кой знае какви снимки си била сложила! :?
Струва ми се ,че си змей ?

axlbaby
10-22-2008, 07:13
Въобще цялата тази история с тия сайтове е толкова противна.Деца на по 11-12 си качват голи снимки и 'ич не им пука кой ги гледа и тн...Вие сте си за бой не тоя 25 годишен ''педофил''

chelsea
10-22-2008, 18:45
ееее, сладурано, ми то не може хем тъй, хем иначе. като ще се гъзиш като евтинячка на повикване (това,което на вашия език означава "сексапилно") по сайтове за запознанства, само за да не изостанеш по-назад от кирливите си съученички, ще се наложи да общуваш както с приятни набори, които искат да ти го боднат, така и с 'педофили',които също искат да ти го боднат. не виждам нищо странно в това един мъж да се зазяпа по някое надарено, не-зле изглеждащо момиче, което чрез визията си крещи "ела начукай ми го, безплатно е"... ако не можеш да се примириш с този факт, предполагам има някаква опция за изтриване на акаунта. ако пък се примириш значи просто това си търсила. sad, isnt it?

SiegHeil
10-22-2008, 21:30
КОЛКО СИ ТЪПА САМО...

Не мога да ви разбера като не искате батковци да ви пишат, за какво изобщо се регвате в сайтове за големи хора. Педофил бил момчето, кой знае кви снимки си си сложила- начервена и разголена като последната к....а на околовръсното. И тва ми били ученички, аман от такива като вас. Аз на твоите години не знаех кво е компютър, що мен не ме намираха "педофили". Щом си се регистрирала, явно си го търсиш и някой ден ще си го получиш ако не си седнеш на задника и не си живееш живота както подобава за възрастта ти.

мен пък ме кефят момчета с бебешко лице
нещо май педофилка го раздавам :lol:
Недей се прави на интересна, знаем те тебе 8-)

LovelyGirl
10-22-2008, 21:57
Ми кво търси 12 годишна пикла в такъв сайт?

Ква ти е работата там..Тва,че ся по на 12-13 са курви "фешънки" повечето не значи,че и ти трябва да подръжаваш..освен ако ти самата не си такава..

Като се имаш за толкова голяма,че да си слагаш снимки на ляво и на дясно да те гледат всякакви,значи си достатъчно голяма и да се оправяш сама,нали.

MakeMeLaugh
10-22-2008, 23:25
КОЛКО СИ ТЪПА САМО...

Не мога да ви разбера като не искате батковци да ви пишат, за какво изобщо се регвате в сайтове за големи хора. Педофил бил момчето, кой знае кви снимки си си сложила- начервена и разголена като последната к....а на околовръсното. И тва ми били ученички, аман от такива като вас. Аз на твоите години не знаех кво е компютър, що мен не ме намираха "педофили". Щом си се регистрирала, явно си го търсиш и някой ден ще си го получиш ако не си седнеш на задника и не си живееш живота както подобава за възрастта ти.

МИСЛЯ, ПО АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ НАЧИН!!!

Каквото повикало, такова се обадило

Pooky
10-23-2008, 10:44
навярно знае къде живееш :-o ПАЗИ СЕ!
:razz:

cherinka
10-23-2008, 15:42
като си толкова тъпа и страхлива, какво изобщо дириш в такъв сайт?
ама не, трябва да си яка и да се правиш на "мацка", макар и да си лапе на 12i az tova shtqh da napisha.
to za 4etiri stranici sigurno ve4e vsi4ko se e izpisalo.

Na tebe mlada devoiko trqbva da ti sprat interneta!

A ti kakvo podqvolite si misle6e, 4e moje ili ne moje da se slu4i v sait za zapoznanstwa?!?
Da ne bi samo da o4akvash vsi4ki da te vazhfalqvat kolko si seksi,s ladka, krasiva i vsevyzmojni prostotii.
Vzemi se stegni i ne vlizai po takiva mesta!

Abe vuobshte ne smqtam, 4e momi4e na 12 godini trqbva da ima internet.
Za kakvo ti e toq net?!
Da si pishesh domashnite po literatura!? Da se zaribqvash s mom4eta na po 20 godini? Da prashtash smsi na sauchenichkite ti prez mtel i globul?
Dai mi edna osnovatelna pri4ina zaradi koqto imash internet..... ako li ne mojesh - reji si kabela

sm_95
10-23-2008, 16:11
а за кфо си си трила снимките кфо се впрягаш в импулса ги иам секви на мене така клко са ми писали тряа да свиваш щом си се регнала там :-x :-) :-) :-)

Bianca
10-23-2008, 16:21
Знаеш ли как ги обичам такива като теб? Особено да са ми наблизо.

xXxScreamxXx
10-23-2008, 18:29
ТИ НА 12 КФО ТЪРСИШ В ТОЯ САЙТ МИ ОБЯСНИ :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

temptati0n
10-23-2008, 19:14
това е нищо! мене един по улицата ме гонеше с колело и ми викаше мале ако те хвана :shock: :shock: :shock: :? :-x Избягах му :)

fashion4etyy
10-25-2008, 02:56
това е нищо! мене един по улицата ме гонеше с колело и ми викаше мале ако те хвана :shock: :shock: :shock: :? :-x Избягах му :)

мен няма да ми избягаш :smt117 :razz:

perkele1914
10-25-2008, 03:02
не пиши повече в такива сайтове и няма да имаш такъв проблем :D

Seducti0n
10-25-2008, 17:19
а за кфо си си трила снимките кфо се впрягаш в импулса ги иам секви на мене така клко са ми писали тряа да свиваш щом си се регнала там :-x :-) :-) :-)


А ти за какво задаваш глупави и ненужни въпроси?!
Тоя, очевидно я е потикнал към това да си "обменят" по-провакатимвни снимки, което само по себе си, с оглед на разликата в годините им е отвратително... :(

Плюс това, като не и е приятно да се занимава с подобни индиви, е логично да си махне снимките.

DiScOnEcTeD
10-25-2008, 17:59
ае бе мен са се опитвали два пъти да ме изнасилват :( :( има секфи педофили на тоя свят

kuklichka_bg
10-25-2008, 21:04
Abe ti normalna li si be 8-) 8-) 8-)

bebzinka96
11-03-2008, 12:42
Abe ti normalna li si be 8-) 8-) 8-)NAPYLNO 8-) mai si e normalno momi4eto ma ni sa znae...

LMSM
11-03-2008, 19:14
като си толкова тъпа и страхлива, какво изобщо дириш в такъв сайт?
ама не, трябва да си яка и да се правиш на "мацка", макар и да си лапе на 12

+1
+2 :-D

music_soul
11-04-2008, 19:45
дай линк към профила му
негър-педал .. бляя

къв негър-педал сънуваш бе, човека от любопитство бее... тцтц :-x