PDA

View Full Version : влюбена загубена



PrEmIuM_tOuCh
10-21-2008, 13:50
Така първо незнам от каде да започна има едно мом4екоето ми харесва страшно много Той е от съседния клас той е много срамежлив и незнам как да му покажа че значи нещо за мен .Страх ме е че ако му кажа той ще избяга защото не съм сигорна в това че ме харесва В един момент той ме закача а в др е леко студен дори онзи ден се опита да ме сватоса с др момче което малко ме нарани Ако можете да ми помогнете като ми кажете как да му покажа че го харесвам и как да проверя дали той ме харесва :oops: :oops:

ThePowerOfLove
10-21-2008, 13:53
Ако не се е шегувал за сватосването едва ли те харесва :? Иначе гледай да прекарваш повече време с него и за да не го стреснеш не му казвай така изведнъж, че го харесваш

zvQr_nO_s_ChAr
10-21-2008, 14:27
Ем отиваш и му казваш, кфо толкова?

JelqznaDevica
10-21-2008, 14:51
Защо трябва да му показваш,че го харесваш бе..изчакай поне малко време..я бъди малко по твърда с него ;)

WithLove
10-21-2008, 15:02
Не се притеснявай толкова бе.Давай по-свободно.
Ходи при него,говори с него.Абе,покажи му,че ти е приятно с него и че се интересуваш от него.Ще се усети.Ако и той проявява интерес,сигурно ще се поотпусне малко.Не е лошо и да го поканиш някъде да иэлеэете да се видите,да прекарате малко време эаедно,эа да го опоэнаеш по-добре.Оттам нататък по-добре с действията си му покажи,че искаш да пробвате,а не с любовни приэнания.

jjjjjj6363
10-21-2008, 18:22
ehe ehe ti puk ako mu kajesh mojelo da izbqga stiga raboti, za edno sramejlivo mom4e shte e golqm kef ako hubavo momi4e mu kaje 4e go haresva no ne sus seriozna fizionomiq a sus usmifka

soul1199
10-22-2008, 06:55
ehe ehe ti puk ako mu kajesh mojelo da izbqga stiga raboti, za edno sramejlivo mom4e shte e golqm kef ako hubavo momi4e mu kaje 4e go haresva no ne sus seriozna fizionomiq a sus usmifka+1 :grin: