PDA

View Full Version : за едно момче...отново



likeiloveu
10-21-2008, 14:21
Харесвам едно момче в съседната стая ,до нашия клас.Той е от типа отворковци.Как да му привлека вниманието като самоа з го викам той мен мн рядко само ако се засечем.И така ще помисли ,че го харесвам и ще се възползва от това,а аз не искам отново да бъда исползвана
Моля ви дайте някакъв съвет!

zvQr_nO_s_ChAr
10-21-2008, 14:24
Докато не опиташ нищо няма да разбереш...

likeiloveu
10-21-2008, 14:26
Докато не опиташ нищо няма да разбереш...

искаш да кажеш да му покажа по някакъв начин ,че го харесвам?Ами ако започне да ме сваля само заради егото си ?

zvQr_nO_s_ChAr
10-21-2008, 14:32
Егото му.. Мани егото... Опитай пък каквото стане.. Не мисля, че ще умреш ако не се получи.. Просто ще се увериш, че не си заслужава да се хабиш заради мухльо.. ;) Пък ако случайно се получи .. желая ти късмет... Но ако стоиш и чакаш нищо няма да ти дойде на тепсия...

zelenooko_kote
10-21-2008, 14:35
abe momi4e spri se ne stiga 4e puska tapi temiza gravitaciqta i kvo be6e tam o6te ami i sq tva,4e i ve4e aide be hora pisala..puuu aman ot kifli

likeiloveu
10-21-2008, 14:39
abe momi4e spri se ne stiga 4e puska tapi temiza gravitaciqta i kvo be6e tam o6te ami i sq tva,4e i ve4e aide be hora pisala..puuu aman ot kifli



malchi ma!tvoite te mi da ne sa smisleni ?

likeiloveu
10-21-2008, 14:41
Егото му.. Мани егото... Опитай пък каквото стане.. Не мисля, че ще умреш ако не се получи.. Просто ще се увериш, че не си заслужава да се хабиш заради мухльо.. ;) Пък ако случайно се получи .. желая ти късмет... Но ако стоиш и чакаш нищо няма да ти дойде на тепсия...

да е ама все пак гадно е да те приказват....какво долу горе трябва д а очаквам от негова страна?

zvQr_nO_s_ChAr
10-21-2008, 14:42
Кифли вика :razz: :razz: ... Еми нали е форум за проблеми... Всеки си намира проблем или си измисля проблем, за да трупа постове или да разреши проблема... На мен лично ми е омръзнало да отговарям на тема като тази, защото има хиляди само дето са с различно заглавие ;) но все пак нищо.. Абее да опита момичето и кфото стане :)

zelenooko_kote
10-21-2008, 14:44
abe momi4e spri se ne stiga 4e puska tapi temiza gravitaciqta i kvo be6e tam o6te ami i sq tva,4e i ve4e aide be hora pisala..puuu aman ot kifli



malchi ma!tvoite te mi da ne sa smisleni ?

mlakvai ti.ne si mi maika 4e da mi govori6 na ma.pf basi lapeto nqa se zanimavam s tebe

zvQr_nO_s_ChAr
10-21-2008, 14:45
Егото му.. Мани егото... Опитай пък каквото стане.. Не мисля, че ще умреш ако не се получи.. Просто ще се увериш, че не си заслужава да се хабиш заради мухльо.. ;) Пък ако случайно се получи .. желая ти късмет... Но ако стоиш и чакаш нищо няма да ти дойде на тепсия...

да е ама все пак гадно е да те приказват....какво долу горе трябва д а очаквам от негова страна?


Държанието му.. Наблюдавай как се държи.. Ся ако дойде и ти каже "Кфо стаа путко, кфо прайш ма .." :lol: Аз ако съм му бия дузпата ... Но ако се държи нормално... Кажи му едно към едно... Бъди откровена... Ако пратиш някоя приятелка да му каже... хД Си по зле и от дете... Застани кажи го.. И вече каквото стане... Не мисля, че ще изгубиш нещо... А дали ще те говорят.. Какво ти пука? За хорското мнение ли живееш ?

likeiloveu
10-21-2008, 14:46
abe momi4e spri se ne stiga 4e puska tapi temiza gravitaciqta i kvo be6e tam o6te ami i sq tva,4e i ve4e aide be hora pisala..puuu aman ot kifli



malchi ma!tvoite te mi da ne sa smisleni ?

mlakvai ti.ne si mi maika 4e da mi govori6 na ma.pf basi lapeto nqa se zanimavam s tebe

патка!

zelenooko_kote
10-21-2008, 14:50
abe momi4e spri se ne stiga 4e puska tapi temiza gravitaciqta i kvo be6e tam o6te ami i sq tva,4e i ve4e aide be hora pisala..puuu aman ot kifli



malchi ma!tvoite te mi da ne sa smisleni ?

mlakvai ti.ne si mi maika 4e da mi govori6 na ma.pf basi lapeto nqa se zanimavam s tebe

патка!

Putka

likeiloveu
10-21-2008, 14:55
typa sliva i tolkoz za nikaf h** ne stavahs moito mi4e!

zelenooko_kote
10-21-2008, 14:56
typa sliva i tolkoz za nikaf h** ne stavahs moito mi4e!

ot kolejki ne se obijadamm

thefreak
10-21-2008, 15:15
К'ви сте ми преточени чикийки всичките...

WithLove
10-22-2008, 11:12
Докато не опиташ нищо няма да разбереш...

искаш да кажеш да му покажа по някакъв начин ,че го харесвам?Ами ако започне да ме сваля само заради егото си ?
Думичката "ако",поставена пред едно иэречение,тотално променя смисъла му.А и като эапочнеш эа всяко нещо да каэваш "ако ако ако ако",накрая нищо няма да направиш.Давай.Докато не пробваш,няма да раэбереш.Риск печели,риск губи.Ех,Къци 8-)