PDA

View Full Version : Какво ще правите на Хелоуин?



Nikneg
10-21-2008, 15:37
Какво сте правите на Хелоуин?
:D
някои въобще ще прави ли тикви>>>>>>>?



:::::::::::::::::::::::::::::::::::

а и да знае някои каде може да се направи як купон за Хелоуин
(но само за метъли) когато нема никои базможност у тах??? :) :) :D

Romance
10-21-2008, 15:41
Той кога точно беше ?

Nikneg
10-21-2008, 15:42
31 октомври :) :)

Celence
10-21-2008, 15:43
Напушена ли си , бе :D

snike
10-21-2008, 15:51
mi kvo 6e hodim za bonboni :razz: :grin: :D

LONSDALE
10-21-2008, 15:54
Ще сложим нинджите,ще вземем тикви и не натискаме Мърфис!

thefreak
10-21-2008, 15:56
Че то 31-и се пада петък вечер. Как така какво ще правя? Отивам да мърсувам и да пия по заведенията.

CocainCocktail
10-21-2008, 15:59
Ами още от даскало мислим да се облечем странно.После някаде на купонче 8-)

TheGirlNextDoor
10-21-2008, 16:02
каквото всеки нормален ден...и петък вечер :-o

Riot
10-21-2008, 16:02
dosta zle

ItsMeAgain
10-21-2008, 16:43
nishto ;-)

zashto trqbva da pravq neshto :?

tItEufFf
10-21-2008, 17:12
Ще си седя у нас..

TERRORMACHINE
10-21-2008, 17:16
Ще потърся нещо да открадна...

ScionOfStorm
10-21-2008, 17:16
нищо...лол.

Alco
10-21-2008, 17:23
ще пия и ще се МАСКИРАМ! :-$

gbemXVII
10-21-2008, 17:41
Плюя на тоя празник !

hottie
10-21-2008, 17:43
Разбрали сме се с едни авери да се барикадираме на покрива на блока ми и да целим с тикви минаващите 8-)
така....имаме ли навитаци за ролите на тиквите? :D

Кажи поне от къде да не минаваме 8-)

Seducti0n
10-21-2008, 17:57
В даскало ще си правим малко купонче, което ще продължи малко след полунощ.Супер добре ще е (:/ :grin:

little_elf
10-21-2008, 18:35
Най-вероятно както и всяка друга година ще се ходи на партито организирано от даскало :-| .

Pedigree
10-21-2008, 18:38
Ъм, ние вече се разбрахме с някои приятели. Ще се съберем някъде, ще се маскираме, ще пийнем нещо.. иии, всъщност, хъх, нищо специално. :)

jghgh
10-21-2008, 18:43
ще пийна малко, ще се гримирам (по-скоро в обратен ред) и ще се разходя с хелуинците из Варна - както миналия път..

и да напиша и тук - никой не го ебе че не е бг празник и че не е православен.. повечето ходим за купона, не от набожност и анти-българщина.. хората обичат празниците и да си създават празници.. момент и да вметна че курбаните са езически обичаи, но никога не са могли да бъдат изкоренени от църквата.. както и да е, само да кажа.. подобна лекция бях дръпнала в темата за Вси Свети в Козметика и диети..

вЕрно леко тъпо че лая без някой да ми е джафкал.. ама напоследък всеки ми се прави на хейтър и то не само у форума.. бе да живеят облеклата и мастиката.. аз пак ще си вдигна градусче и ще си направя хиляда снимки с бандата ^^

Abbie_Broken
10-21-2008, 18:55
Нищо.

5StaR
10-21-2008, 19:05
halloween ne su6testvuva za men :? :? 8)

Swinkenhoffer
10-21-2008, 19:14
Бахти малоумието.. *зъл хейтър* :D

Armani_P
10-21-2008, 19:21
Ще мисля на момента,ноо по-скоро купон :)

Disrespect
10-21-2008, 19:34
побъркаха ви шибаните американци..

TheNewReligion
10-21-2008, 19:53
Нищо по-специално. Не празнувам този празник. :-|

TellMeYourName
10-21-2008, 19:57
к'во, к'во?

hottie
10-21-2008, 20:09
Дадохте ми идея за домашно мръснишко парти :D

ThePowerOfLove
10-21-2008, 20:15
едва ли ще празнувам :?

4you
10-21-2008, 20:59
аз пък имам рожен ден на 31 октомври :D
значи ще празнувам..иначе миналата година в даскало имаше доста странно облечени индивиди :D
и все пак не смятам, че тази година ще ги пуснат в даскало без униформи..

Darkkiss
10-22-2008, 05:24
абе вие прости ли сте това е само в америка...

Disrespect
10-22-2008, 06:39
абе вие прости ли сте това е само в америка...
не е само в Америка, защото е католически празник и празнуват всички католици по света

но Америка пак го изопачава с филмите си и сега всяко второ пишлеме ще тръгне да чука по вратите, облечено в някви странни парцали, за да иска бонбони

BlueAvalanche
10-22-2008, 07:52
Деба и тъпия празник американски и него ли почнахте да празнувате ? Що не празнувате 4ти Юли ден на независимоста на Америка ?

lsd43
10-22-2008, 08:18
И тази ли американска простотия тръгнахме да копираме,нищо няма да правя ,ден като ден. :?

prosto_azzzz
10-22-2008, 08:56
ще пийна малко, ще се гримирам (по-скоро в обратен ред) и ще се разходя с хелуинците из Варна - както миналия път..

и да напиша и тук - никой не го ебе че не е бг празник и че не е православен.. повечето ходим за купона, не от набожност и анти-българщина.. хората обичат празниците и да си създават празници.. момент и да вметна че курбаните са езически обичаи, но никога не са могли да бъдат изкоренени от църквата.. както и да е, само да кажа.. подобна лекция бях дръпнала в темата за Вси Свети в Козметика и диети..

вЕрно леко тъпо че лая без някой да ми е джафкал.. ама напоследък всеки ми се прави на хейтър и то не само у форума.. бе да живеят облеклата и мастиката.. аз пак ще си вдигна градусче и ще си направя хиляда снимки с бандата ^^


Мн праилно кфо кат не е български празник?!?За тфа да немоеме да празнуваме и се кефи на макс?На хорцата им се купонясва бе и с тфа даск само чакаме някой купон...пфф и вие едни-един живот се живее треа да е на МАКС :-({|=

HardcoreSyndrome
10-22-2008, 09:04
Не празнувам нищо освен, рожденни дни и Нова Година!!! 8-)

AutumnTears
10-22-2008, 11:22
:?

Boot
10-22-2008, 11:32
Дадохте ми идея за домашно мръснишко парти :D
една добра идея 8-)

jghgh
10-22-2008, 11:41
абе вие прости ли сте това е само в америка...
не е само в Америка, защото е католически празник и празнуват всички католици по света

но Америка пак го изопачава с филмите си и сега всяко второ пишлеме ще тръгне да чука по вратите, облечено в някви странни парцали, за да иска бонбони

супер много преувеличаваш
хората, които го празнувам(е) не са (и респективно не сме) нито набожни, нито анти-българи, както вече се бях изразила...
в България засега не съм видяла къща украсена с тикви и лампички и фенери, просто се събираме да порнем и да се забавляваме
хората го правят за купона
никой не се вживява в религии, нито си мисли че гони зли духове, просто простеем, което в крайна сметка не е чак толкова лошо
защото и аз много мразя, аам чак пък толкова : ) за всяко нещо мога да седна и да мрънкам, а дефакто нито да ме дразни, нито да ми пречи по някакъв начин
хората се събират ей-така за веселието, и най-вече защото човека е социално животно, колкото и някои хора да работят против този факт (прилагайки "методи" на себе си, които не са успешни, само го потискат)

ии както и да е, само исках да си кажа.
някой да е звънял у вас да иска бонбони?

IvJonas
10-22-2008, 11:44
празнувам го когато съм в настроение. тая година няма да съм.

Disrespect
10-22-2008, 11:50
абе вие прости ли сте това е само в америка...
не е само в Америка, защото е католически празник и празнуват всички католици по света

но Америка пак го изопачава с филмите си и сега всяко второ пишлеме ще тръгне да чука по вратите, облечено в някви странни парцали, за да иска бонбони

супер много преувеличаваш
хората, които го празнувам(е) не са (и респективно не сме) нито набожни, нито анти-българи, както вече се бях изразила...
в България засега не съм видяла къща украсена с тикви и лампички и фенери, просто се събираме да порнем и да се забавляваме
хората го правят за купона
никой не се вживява в религии, нито си мисли че гони зли духове, просто простеем, което в крайна сметка не е чак толкова лошо
защото и аз много мразя, аам чак пък толкова : ) за всяко нещо мога да седна и да мрънкам, а дефакто нито да ме дразни, нито да ми пречи по някакъв начин
хората се събират ей-така за веселието, и най-вече защото човека е социално животно, колкото и някои хора да работят против този факт (прилагайки "методи" на себе си, които не са успешни, само го потискат)

ии както и да е, само исках да си кажа.
някой да е звънял у вас да иска бонбони?

еми не се вживява никой именно защото тъпите им филми толкова са го изкривили че вече няма нищо общо с религията им

а това си е точно католически празник

намерили са в него нещо по-необичайно и ааайде..

на мен никой не ми е звънял на вратата, защото повечето хора които живеят тук са пенсионери, а останалите са под 6 години


а да не споменавам че звънне ли ми някой за подобно нещо ще му навра шарените парцали във всяка една възможна дупка по тялото

RAWRRR
10-22-2008, 12:02
Аз пък ще съм на хелоуин парти с хубава музика,на което никой няма да празнува хелоуин.

Просто за забавата,танците и алкохола. :)

PiruBloodz
10-22-2008, 12:06
техно парти..

Decu
10-22-2008, 13:57
Сигурно на кино, за да гледам SAW 5. :-o

TERRORMACHINE
10-22-2008, 15:52
Сигурно на кино, за да гледам SAW 5. :-o Май си се уплашила още преди да си го изгедала...

LONSDALE
10-22-2008, 16:10
Ми като знам на колко години е нищо чудно да се е уплашила!

preichetoy
10-22-2008, 21:29
В мойто даскало се очертава да има купон. Май там ще ходя.

Briseis
10-22-2008, 21:45
ъм... нищо?


вярно... на екскурзия съм => някакво парти

Jebemtisve
10-22-2008, 21:57
ще прекарам Хелоин с амфет и гъби, с коланасса че се изгустираме ;-)

Alco
10-22-2008, 22:00
аз ше прекарам хелоуин с хубава компания (все хубави момчета/момичета) и бутилка абсолют. вече е решено.

LONSDALE88
10-22-2008, 22:25
Сам ше си се надрусам с амфет и другия ден пак ше се надрусам щото имаме хубав повод

LONSDALE88
10-22-2008, 22:36
Предпочитам да се надрусам,най-много ако се съберем пак да направим некоя мизерия :D

LONSDALE88
10-22-2008, 22:47
Нарича се ефекта на Уонаби-то вътрешно чувство да пробваш,всичко го хвалят,да видим...

LONSDALE88
10-22-2008, 22:56
Не знам,опитай се да ме разбереш,отвътре те човърка да опиташ нещо ново,все пак един път се живее :)
Изключвам кафевото :D

BePoHuKa
10-23-2008, 05:15
Ще бродя от врата на врата с неуместно смешен/страшем костюм и издълбана тиква в ръка и ще повтарям trick or treat?!? :razz: :razz: :razz:

Sensuality
10-23-2008, 12:01
ш се преоблека в някой смешен костюм 8-)

LINKNOT
10-23-2008, 16:10
Ще се маскираме и ще излезем така в центъра да ни гледа целия град. ;-)

BePoHuKa
10-24-2008, 02:02
Ще бродя от врата на врата с неуместно смешен/страшем костюм и издълбана тиква в ръка и ще повтарям trick or treat?!? :razz: :razz: :razz:

изобщо това не е истинския празник Хелоуин,явно някои хора дори не осъзнават и не разбират значението на празника,традицията и т.н. само щото са американизирани от малки и слушат и гледат техните комерсиални глупости... празника е в съвсем други измерения от това,което показват по американските филми и т.н.
Абе що не си гледаш работата?'Ко ме интересува мене какъв е традиционният начин да се празнува празника?Мене ме питат как ще си го празнувам,аз казвам!Ще си го празнувам както си пожелая! :?

hottie
10-24-2008, 09:14
Ще бродя от врата на врата с неуместно смешен/страшем костюм и издълбана тиква в ръка и ще повтарям trick or treat?!? :razz: :razz: :razz:

изобщо това не е истинския празник Хелоуин,явно някои хора дори не осъзнават и не разбират значението на празника,традицията и т.н. само щото са американизирани от малки и слушат и гледат техните комерсиални глупости... празника е в съвсем други измерения от това,което показват по американските филми и т.н.
Абе що не си гледаш работата?'Ко ме интересува мене какъв е традиционният начин да се празнува празника?Мене ме питат как ще си го празнувам,аз казвам!Ще си го празнувам както си пожелая! :?

Ами не е нищо толкова различно. Била съм в САЩ по време на този празник и маскиран ходиш по вратита, казваш trick ot treat и ако ти дадат бонбони или пари всичко е ОК ако не ги замерваш с домати и яйца... в смисъл същото си е 8-) а дали има послание всичко това си е отделен въпрос.

Swinkenhoffer
10-24-2008, 09:22
Ами не е нищо толкова различно. Била съм в САЩ по време на този празник и маскиран ходиш по вратита, казваш trick ot treat и ако ти дадат бонбони или пари всичко е ОК ако не ги замерваш с домати и яйца... в смисъл същото си е 8-)
Идеята да давам пари на някви невзрачни хлапета ме ужасява... :D

hottie
10-24-2008, 09:26
Ами не е нищо толкова различно. Била съм в САЩ по време на този празник и маскиран ходиш по вратита, казваш trick ot treat и ако ти дадат бонбони или пари всичко е ОК ако не ги замерваш с домати и яйца... в смисъл същото си е 8-)
Идеята да давам пари на някви невзрачни хлапета ме ужасява... :D

Особено като имаш предвид какво ще ги правят :D

Jeuelle
10-24-2008, 19:04
Обичайното.
Това не си е наш празник , а и едва ли на хората им е до жалкото просене на шепа бонбони , облечени в нелепи животински роби..
Де да знам...

BePoHuKa
10-24-2008, 21:42
Мхм :D Аз попринцип като си писах първия комент просто се шегувах..едва ли ще го празнувам по-различно просто защото сички около мен ще го празнуват..аз като малка не съм го празнувала,че ся ли...Нещо не ме кефи тоз празник :-D Странен е :lol:

artoholic
10-24-2008, 21:59
тези, които ще го празнуват - как ще се маскирате :) ?

Adelina
10-25-2008, 01:42
ц ц ц .. дали така се радвате и на 3 март, 22 септември, или пък 24 май? Жалко е.. Някакъв тъп измислен жалък американски празник. Българи сте. Радвайте се на българското! Много по-стойностно е и достойно за ВЪЗХИЩЕНИЕ !!!!

Christ
10-25-2008, 01:46
^Защото е българско, ли?

Adelina
10-25-2008, 01:55
^Защото е българско, ли?
Да! Защото е българско, ание сме българи и докато американците празнуват еин тъп хелоуин и ходчт като смахнати със тъпи костюми и си търсят бонбони, ние например се радваме на 24 май, за това, защото сме дали азбука на славянските народи! БОЖЕ!! :shock:

Christ
10-25-2008, 02:07
^Защото е българско, ли?
Да! Защото е българско, ание сме българи и докато американците празнуват еин тъп хелоуин и ходчт като смахнати със тъпи костюми и си търсят бонбони, ние например се радваме на 24 май, за това, защото сме дали азбука на славянските народи! БОЖЕ!! :shock:

Третата Божия заповед.

Добре, ами ако не ми харесва някой български празник?

Не казвам, че Halloween е хубав празник, напротив. Но да казваш, че нещо е хубаво, защото е българско е просто глупаво.

Adelina
10-25-2008, 02:11
^Защото е българско, ли?
Да! Защото е българско, ание сме българи и докато американците празнуват еин тъп хелоуин и ходчт като смахнати със тъпи костюми и си търсят бонбони, ние например се радваме на 24 май, за това, защото сме дали азбука на славянските народи! БОЖЕ!! :shock:

Третата Божия заповед.

Добре, ами ако не ми харесва някой български празник?

Не казвам, че Halloween е хубав празник, напротив. Но да казваш, че нещо е хубаво, защото е българско е просто глупаво.

Трчява да се научиш да цениш българското все пак е стойностно казах ти! не просто, че е българско и ние сме българи, това е една от причините. Стойностни са! не мислиш ли че е тъпо децата тука да се възхищават на американски празник, надали някой български ще им подейства така, а би трябвало...

Christ
10-25-2008, 02:11
Така е.

Adelina
10-25-2008, 02:16
благодаря за моралната подкрепа :)

fashion4etyy
10-25-2008, 02:32
тъп американски празник :?

EarthShaker
10-25-2008, 08:18
научете българските празници и тогава ми празнувайте американските простотии...

цветница кога е? май не става без да питаш Гугльо... олигофрени!

vicksan27
10-25-2008, 09:45
Ми в даскало май ще се прави някво Хелоуин парти ама аз се чудя дали да ходя. понеже е мн тъпо. :? щяло да продължи до 12 в полунощ и се прави за 2-ра поредна година. и после слагат в даскало един плакат със снимки от партито и се мислят за богове. ама беше много тъпо миналата година. искат и по 5 лв за вход. половината ще отидат за благотворителност за деца пострадали от ПТП, а другата половина за храна и напитки за партито. предпочитам да им дам 5 лв за децата и да не ходя на партито, от колкото да отида там с ония дето се мислят за най-великите в училището и да ми се превземат..

ScionOfStorm
10-25-2008, 14:27
Taка е. Езически празник е, все пак :)

krisiiiiito
10-25-2008, 15:29
8) никога не съм го празнувала и нямам намерение да го правя

BePoHuKa
10-26-2008, 02:07
Ще бродя от врата на врата с неуместно смешен/страшем костюм и издълбана тиква в ръка и ще повтарям trick or treat?!? :razz: :razz: :razz:

изобщо това не е истинския празник Хелоуин,явно някои хора дори не осъзнават и не разбират значението на празника,традицията и т.н. само щото са американизирани от малки и слушат и гледат техните комерсиални глупости... празника е в съвсем други измерения от това,което показват по американските филми и т.н.
Абе що не си гледаш работата?'Ко ме интересува мене какъв е традиционният начин да се празнува празника?Мене ме питат как ще си го празнувам,аз казвам!Ще си го празнувам както си пожелая! :?

Ами не е нищо толкова различно. Била съм в САЩ по време на този празник и маскиран ходиш по вратита, казваш trick ot treat и ако ти дадат бонбони или пари всичко е ОК ако не ги замерваш с домати и яйца... в смисъл същото си е 8-) а дали има послание всичко това си е отделен въпрос.

вие двечките не можете да четете май... това е АМЕРИКАНСКАТА ВЕРСИЯ на празника. той не е американски празник,а ИРЛАНДСКИ. отделно се празнува по цял свят и навсякъде има разлика в традициите на празнуването му. оригиналния празник далеч не е раздаване на бонбони по вратите...Май ТИ не можеш да четеш!Аз казах,че не ме интересува! :?
п.с Днес отидох в един магазин и всички служители бяха облечени в сякакви костюми с кървища по устите и дълги нокти,наметала и т.н. :razz: Беше много интересно да ги гледаш отстрани..+тва раздаваха бонбонки :razz: и спечелих сребърен молив за очи!

jghgh
10-26-2008, 05:45
ирландци > американци


имат си таламордю, и на мен са ми по-симпатични

sofia regular cunt мерси за информацията, не я знаех бтв.

пп. ти не беше ли атакабг? или нещо се бърках.. аз си мислех че ще хейтиш, ама на - дори си дал на по-предните страници инфо за любознателните ^^ което рокс отвсякъде, чувствам се с по-богата обща култура ^^

tonie__
10-26-2008, 19:07
ще пия предимно 8)

Romance
10-26-2008, 19:23
Ще ходя на парти. :)

HeartOfRaven
10-27-2008, 10:27
Нищо. Не обичам този празник от първи клас - тогава майка ми ми направи само една гадна маска, а повечето бяха с яки костюми :-x . И от тъпите американски бози го намразих още повече.

DarkKisss
10-27-2008, 12:38
глупости . няма да го празнувам . обикновен ден ще си карам . :-s

Lestat357
10-31-2008, 06:56
Да си направиш кефа може и без повод. Пък за празнуване – поводи да искаш. Но, “Свети Валентин”(14.02.), “Денят на Независимостта”(‘хамерик нския му вариант – 04.07., макар и да не беше лош навремето с Чичо Том филма), ‘Денят на Благодарността”(края на ноември) или “Хелоуин” не празнувам! Преди години в САЩ съм се присъединявал към празнуващите, но тук не бих. Приятно е човек да знае, че макар и 2/3 от възпитаниците на повечето ни частни псевдо-училища(а и не само) да нямат идея какво точно празнуваме на 01.05., 22.09. или дори 01.11., то ще присъстват с радост на подобни, специално организирани за целта, партита.

Както обикновено, не ангажирам никого с мнението си, но.. за пореден път, ако трябва да обобщя, то би било с наречието жалко.

Seducti0n
10-31-2008, 07:50
научете българските празници и тогава ми празнувайте американските простотии...

цветница кога е? май не става без да питаш Гугльо... олигофрени!


Всяка година датата се мени, НО винаги е 1 седмица преди Великден.

И дамз, днес ще си прекараме повече от хубаво. (:

Winter~fresh~
10-31-2008, 08:02
Тиквии :razz: :razz:

Lestat357
10-31-2008, 08:17
научете българските празници и тогава ми празнувайте американските простотии...

цветница кога е? май не става без да питаш Гугльо... олигофрени!


Всяка година датата се мени, НО винаги е 1 седмица преди Великден.

И дамз, днес ще си прекараме повече от хубаво. (:

Този пост, на фона на изписаното в делящите го от предишния ти по темата пет страници, само на мен ли ми изглежда леко инфантилен? Прочете ли преди да се похвалиш повторно? А Цветница е просто някакъв си пример от предишен пост, Цвети. То оставаше и да не знаеш кога е.

*Не целя да се заяждам, не го приемай (твърде) лично. Пък и в края на краищата, кой е казал, че членове на мод-екипа(тук) не генерират излишни мнения понякога.

P.S.: Приятно прекарване/празнуване на хелоуиин!^^ (:

WILD__BOY
10-31-2008, 08:27
ще ям

rakiQ
10-31-2008, 08:34
http://www.hmsu.org/gigsflyers/hmsu--helloweed-flyer-400px.jpg
абе хубав ден уж ще е днес ...

RAWRRR
10-31-2008, 08:47
Аз ще си остана вкъщи,защото ми се скапа настроението от сутринта.

TERRORMACHINE
10-31-2008, 09:59
Ще слушам блек метъл и ще пия бирица!

lsd43
10-31-2008, 10:43
Нищо няма да правя,бал съм го ,кво толкова зарибявате по тази идиотщина?

TheBeliever
10-31-2008, 15:28
Аз ще съм на тематично парти в парка. Темата е Бира, с подтеми Ром с кола и Мента с мляко.

Но като се замисля всяка петък вечер е тази темата :-o

Omen
10-31-2008, 15:30
Нищо няма да правя,бал съм го ,кво толкова зарибявате по тази идиотщина?
abe ne shva6ta6 li 4e cqlata ideq na toq praznik (kakto i na vs drugi) e da si nameri6 povod da se napie6 ! bahti ! 8-)

sladkobaby
10-31-2008, 16:57
Аз ще си остана вкъщи,защото съм болна а ако не бях някаде можеше да ходя