PDA

View Full Version : Сама / не е добро но все пак ...



Dumb
10-21-2008, 17:04
Сама съм.Никого не чакам.Излязох сама и и сама ще се прибера.
Пълна кутия цигари стои до мен на празната пейка. Хората ме гледат странно и втренчено.Чудят се какво ми има.
Нищо просто съм сама.
А преди беше различно. Около мен винаги имаше хора.Пейката беше пълна, а цигари нямаше- не оставаха.И в тази шумотевица
никой не чуваче гласа ми, никой не ме разбираше.
Понякога си мисля, че имам нужда от спокойствие,от малко време само за себе си.Като днес.Ммм не!Май лъжа. Днес просто никой не вдигна телефона.
Никой не пожела да излезне с мен.Къде сгреших, какво направих? Толкова много въпроси се въртят в главата ми и на нито един не намирам отговор.Сама ли съм или самотна? Нямали поне един човек, който да ме разбира,
Няма ли кой да ми подари топлата си прегръдка- просто така без да иска ни6то в замяна? Няма ли с кого да разделя кутията цигари?
Сама съм.. и пак не разбрана.
До кога?!

free_cool_GirL
10-21-2008, 17:11
имам чувството че говориш от мое име....мн е добро и съм се чувствала така в буквалния смисъл циагри..пейка...самота :wink:

DulceGatito
10-21-2008, 17:19
харесва ми :) Браво :-)

Dumb
10-21-2008, 17:28
Благодаря :)

machineheadfan
10-21-2008, 17:44
и на мен ми хареса :)

kat4enceto
10-21-2008, 18:00
имам чувството че говориш от мое име....мн е добро и съм се чувствала така в буквалния смисъл циагри..пейка...самота :wink:+1иначе е мнооого добро мацка !!! :-)

ScionOfStorm
10-21-2008, 18:26
Имаш да се развиваш още, но е по-добро от предишното, което си спомням че поустна преди...доста време.


И в тази шумотевица
никой не чуваче гласа ми, никой не ме разбираше.

Е това е може би по-лошото - мигът на самота е миг сама да се разбереш, пък после ще е по-лесно намирането/споделянето на компанията.
А за цигарите винаги идва някой :)

Dumb
10-21-2008, 18:37
Благодаря ти! Много ценя мнението ти! :)