PDA

View Full Version : Малко помощ...Halloween



prosto_azzzz
10-21-2008, 17:08
[Става дума за др петък 31-Хеуоуин]Оххх хора давайте идеи начи ситуацията е следната:
група хорцаа сме и тоя път купона трябва го праа аз...обаче наще не са на кеф и май няма стане работата...ама попринцип даат може и да стане..утре ще знам ама се 1 трябват ми сега ваще предложения поне сички сте на линия ;) начи...ако е в нас как мое да стане така..поо...истинско ли как да каа...в смис ще има тикви свещи маски ала бала ама се пак нещо предлагайте...а ако не стане в нас ще тряя да го мисля в някъде другаде и напраоооо...ужасс....така идеи сякакви..най-добре ще е от личен опит да каете нещо...не само за вси светии и за купоните там...щот аз винаги у нас съм ги праила и навънка не ми се връзва...имаше едни дет се наемат ама незнам....а на дискотека..МНЕЕЕ не е идея за Вси Светии...така чакам предложения за в нас за навънка...сичко ... 8-[ :? :smt017 :smt119

Pliok0019
10-21-2008, 17:15
Ако има някакъв парк около вас намерете една беседка, сложете й свещи (можеш да ги купиш от страшно много неща. Аз мойте си ги земам от езотеричен магазин...)Подреди ги по облегалките й...сложи някакви украси. Мога да ти предложа един магазин...ммм като тръгваш от Халите по Пиротска...на последната пряка на улицава в дясно. Там има много такива неща и са доста евтинсни.

Предложи на всички да са с коостюми...Май е това. :)

prosto_azzzz
10-21-2008, 17:22
мммм добра идея...мое да стане само дет няма паркове до нас а при бесетките дет ги има се навъртат някфи наркомани ииии няма да е голям кеф...иначе магазина 100% ще го видимее мерси :P

Seducti0n
10-21-2008, 17:25
Само внимавайте да не подпалите беседката. :-D

Предложението с парка е доста добро, можете да си напраните също тиквени фенери, да купите разни сладки, бонбонки... да се забавлявате :grin: :::

scoobydors
10-21-2008, 17:38
Само внимавайте да не подпалите беседката. :-D

Предложението с парка е доста добро, можете да си напраните също тиквени фенери, да купите разни сладки, бонбонки... да се забавлявате :grin: :::
:grin:

5StaR
10-21-2008, 18:03
halloween ne e bulgarska tradiciq, ne vijdam smisul da se pravi..

Darkkiss
10-22-2008, 04:24
halloween ne e bulgarska tradiciq, ne vijdam smisul da se pravi..
+1

това е само в америка и канада

hottie
10-22-2008, 07:27
Ами ако е у вас - яка украса, която може да намериш по магазините за 1лв/евро ... както и да си изрежеш. Не забравяй светещата тиква :)
Иначе всеки да си пристигне с костюми.

Ако е навън идеята на другите за парка/градинка е супер.

SomeGirl
10-22-2008, 12:03
halloween ne e bulgarska tradiciq, ne vijdam smisul da se pravi..
+1

това е само в америка и канада

Ne. Halloween idva ot Irlandiq, ne ot US ili Kanada.
ta...az sa6to go namiram dosta glypavo da se praznyva v bg...sa6to i Sveti Valentin, na zapad se praznyvat no...v bg ne vijdam za6to, Sv. Valentin idva ot katoli4eskata religiq, nie ne sme katolici, no balgarite kakto vinagi tarsqt povod da praznyvat.

Neverafter
10-22-2008, 12:14
Some Girl,ти сама каза причината да се празнуват. Аз не виждам нищо лошо в това, трябва повече усмивки да има :D


Идейка - 1-2 балона с хелий. Ще е готино да се хилите зловещо с изтънени гласчета :D

SomeGirl
10-22-2008, 20:38
Some Girl,ти сама каза причината да се празнуват. Аз не виждам нищо лошо в това, трябва повече усмивки да има :D


Идейка - 1-2 балона с хелий. Ще е готино да се хилите зловещо с изтънени гласчета :D

misalta mi be 4e v BG se praznyvat prekaleno mnogo ne6ta- ivanov den, draganov den ne znam kakav si den...den na tova, den na onova i poneje qvno ne sa dostata4ni po4vame i tezi ot drygite nacii da kopirame. mislq 4e e malko glypavo osobeno fakta 4e praznyme koleda s katolicite i velik den s isto4no pravoslavnite ?!

OtherDimension
10-22-2008, 20:40
и сега до края на месеца по 4-5 теми на ден ли ще се пускат за тоя хелоуин?