PDA

View Full Version : Спешна нужда от съвет :(



d1d3nc3to
10-21-2008, 17:17
Здравейте.Имам едно въпросче и се нуждая от отговор.Има ли бабини рецепти или други начини цикълът да ти дойде по-бързо ,т.е да подрани с няколко дена ... Една приятелка ми каза ,че ако ям повече локум ще ми дойде няколко дена по-рано,но ми се видя малко абсурдно и затова питам вас :) Сигурна съм,че има хапчета,които да помагат за по-бързо идване на цикъла,но не ми се тъпче с химии :D Та.. ако знаете нещо - помагайте :Р Мерси предварително :)

foreverr
10-21-2008, 17:25
Преди доста време си предизвиках цикъла по следния начин- взимаш една голяма глава лук, обелваш я и обелките и сваряваш като чай.Пиеш докато е топло, и пиеш по-бързо!Така пиеш една голяма чаена чаша и на мен след два часа ми дойде.Но това за съжаление не при всеки действа.На една моя фр също и подейства, но след 12 часа и дойде.Но преди го бях казала в форума и на едно момиче не подейства!Все пак и да не ти подейства мога да ти кажа други начини за оито съм чела, но не съм ги пробвала!

d1d3nc3to
10-21-2008, 17:58
Ще ти бъда безкрайно благодарна,ако ми кажеш всички методи ,за които си чувала :)))

P.s Само не разбрах,лука ли само варя,или заедно с обелките :D :D

scoobydors
10-21-2008, 17:58
Яж лимони :) на мен ми действа и на мои приятелки също. :P

Sladkata___
10-21-2008, 18:01
аз съм чувала за маслини

foreverr
10-21-2008, 18:04
Ще ти бъда безкрайно благодарна,ако ми кажеш всички методи ,за които си чувала :))) ето ти методите:
само, че тези методи съм се ровила из нета и съм ги чела в форуми ето и какво казват:
1"напарвам" краката постепенно, с все по - гореща вода, докато мога да търпя. Краката се зачервяват и бегом в леглото(по препоръка на лекарката). На следващия ден ми дойде.

2Aспирин

3 2 пакетчета ванилиа се разбъркват в чаша кока-кола пиеш и на другия ден ти идва .

4Eдна лъжичка канела се изяжда без вода и на другия ден ти идва! Обаче знай, че канелата е прекалено суха и аз един пат като лапнах една лъжица канела и я изплюх в мивката, защото щях да повърна!

Е това са всички меоди за които съм чела, но никой от тези не съм пробвала, а само с лука!Успех дано нещо да стане :) Аз пък сега, защото съм болна от грип и мама иска тази вечер да ми топи краката в гореща вода/по принцип като съм болна и така ме оправя мама/ и ся се чуда дали няма да ми дойде от тва???Дано да ен ми дойде, защото знам, че не е хубаво да си предизвикваш цикъла :?

foreverr
10-21-2008, 18:05
аз съм чувала за маслиниТва за маслините само си го чувала , но не е вярно, защото аз преди 5 дена ядах мноого маслини и не ми е дошло :D

d1d3nc3to
10-21-2008, 18:08
То трябва да ми дойде след 4 дена няма и толкова,но проблема ми е ,че употребявах някои субстанции ,от които е възможно да ми закъснее... 8-) таа... затова попитах относно методите,ще пробвам някои,пък дано стане :D

foreverr
10-21-2008, 18:11
То трябва да ми дойде след 4 дена няма и толкова,но проблема ми е ,че употребявах някои субстанции ,от които е възможно да ми закъснее... 8-) таа... затова попитах относно методите,ще пробвам някои,пък дано стане :DАА може ли да кажеш кви субстанции си опутребявала ако не е тайна???По мой съвет по-добре пробвай с чая от обелките на лука!Мисля, че ще ти подейства!

d1d3nc3to
10-21-2008, 18:18
Мерси много за отговорите :)) Ми ще пробвам това с лука,дано да подейства,стискайте палци 8-) 8-)

hottie
10-21-2008, 19:15
Вие сте луди, честно :D Явно биология не сте учили ! хахаха смеееееееееееееееех :lol:

foreverr
10-22-2008, 05:59
Вие сте луди, честно :D Явно биология не сте учили ! хахаха смеееееееееееееееех :lol:

положението верно е трагично Ми на вас наистина ви се струва майтап, но това с лука мама ми го каза за морето и така си предизвиках цикъла и ми дойде!Вие явно не вярвате на мамините рецепти а???

hottie
10-22-2008, 07:18
Вярвам на съвпадението :) Иска ми се да видя лицето на гинеколожката като й го кажеш :) :) :)

alkobalko
10-22-2008, 07:20
Дори и някоя от рецептите да действат, по-добре да не се прилагат. Вредно е да се намесваш по този начин. Организмът ти най-добре знае ког трябва да се случат нещата.

foreverr
10-22-2008, 08:09
Дори и някоя от рецептите да действат, по-добре да не се прилагат. Вредно е да се намесваш по този начин. Организмът ти най-добре знае ког трябва да се случат нещата.+1 съгласна съм , но на мене тогава ми се налагаше за морето и за това го бях предизвикала :)

foreverr
10-22-2008, 08:15
Вярвам на съвпадението :) Иска ми се да видя лицето на гинеколожката като й го кажеш :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol: Дам много ще е смешно, но не бих и казал :lol: . Е според мен не е съвпадение, защото това подейства преди време на една съфорумка и на една моя фр!!!

mishmula
10-22-2008, 12:12
Вие не сте в ред....

foreverr
10-22-2008, 18:51
Към авторката на темата-успя ли да си предизвикаш цикъла??Какво пробва и какво стана?

rusoto_baby_f
10-22-2008, 21:06
Тва съм го пробвала : 2 пакетчета ванилиа се разбъркват в чаша кока-кола пиеш и на другия ден ти идва .

и при мен подейства
:)

Rofl4e
10-22-2008, 21:58
Дори и някоя от рецептите да действат, по-добре да не се прилагат. Вредно е да се намесваш по този начин. Организмът ти най-добре знае ког трябва да се случат нещата.
+1

d1d3nc3to
10-24-2008, 20:05
Трябаше да ми дойде неска,но не идва ... Ще си почакам явно.. да си призная не пробвах нищо... Някой от форума май беше споменал да се ядat много лимони и щяло да ми дойде... От други приятелки знам,че ако пия много таблетки витамин С ще ми се забави цикъла.. И като помислих логично ,че лимона е един от плодовете с най-голямо съдържание на именно този витамин и си казах .. Ще мина и без бабините рецепти на тоя и оня... Просто ще чакам да ми дойде.. колко и да се налага да чакам :D Иначе все пак мерси за съветите ,ако някой път го закъсам много,ще се опра и до тях :D

_butterfly_
10-24-2008, 20:24
Вие сте луди, честно :D Явно биология не сте учили ! хахаха смеееееееееееееееех :lol:
Напълно вярно.

harabelka
10-24-2008, 20:37
А да попитам: Канелата ускорява или го забавя?

mishmula
10-24-2008, 21:32
А да попитам: Канелата ускорява или го забавя?

Изветрява ти мозъка от нея :D

Rofl4e
10-24-2008, 22:18
Към авторката Секс правиш ли

garrett
10-24-2008, 22:40
slu6ai sq tva e seriozno i hem ti idva po rano i hem ako nqkoi se e ispraznil v teb (protiv bremennost):
edna butilka konqk sipva6 edna 4a6a vatre slaga6 pove4e 4eren piper i pie6 pone po 2-3 4a6i na den ako moje6 i butilkata ispii ama ne na vednaj a za cql den..
tova e savsem seriozno i pomaga 4esno

kalpazanka
10-25-2008, 06:01
Вярвам на съвпадението :) Иска ми се да видя лицето на гинеколожката като й го кажеш :) :) :)
И аз се записвам за свидетел на тая случка :-D
Гъташ нивата на прогестерона с чай от обелките на лука или канела. Вземете напишете научен труд на тая тема, може Нобелова да отнесете! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

d1d3nc3to
10-25-2008, 13:05
Относно въпроса по-горе дали правя секс... спокойно,няма вероятност да съм заченала непорочно,така че няма как да съм бременна ;) а за препоръката на garrett ... мммм Мисля ако някой се е изпразнил в мен просто да отида до аптеката и да си купя Ескапел,отколкото да се наливам като казак с ром :D :D :D :D

darla
10-25-2008, 15:09
az umrqh ot smqh! :lol: tova s pbelkite ot luka mi zvu4i leeeeeeeeeko veroqtno,ni6to ne pre4i da go probva6,ama drugite "predlojeniq" sa absurdni! :lol: :razz:

chocoleptic
10-25-2008, 15:37
Тва съм го пробвала : 2 пакетчета ванилиа се разбъркват в чаша кока-кола пиеш и на другия ден ти идва .

и при мен подейства
:)

:lol: :lol:

foreverr
10-25-2008, 16:53
Трябаше да ми дойде неска,но не идва ... Ще си почакам явно.. да си призная не пробвах нищо... Някой от форума май беше споменал да се ядat много лимони и щяло да ми дойде... От други приятелки знам,че ако пия много таблетки витамин С ще ми се забави цикъла.. И като помислих логично ,че лимона е един от плодовете с най-голямо съдържание на именно този витамин и си казах .. Ще мина и без бабините рецепти на тоя и оня... Просто ще чакам да ми дойде.. колко и да се налага да чакам :D Иначе все пак мерси за съветите ,ако някой път го закъсам много,ще се опра и до тях :DМи ок, направила си добро решение като си оставила нещата сами да си се развият защото не е хубаво да се месиш-аз съм се месила един път но се налагаше!

mishmula
10-25-2008, 18:33
Май не съзнавате колко е опасно това!?