PDA

View Full Version : Театър



Dumb
10-21-2008, 17:26
Имам нужда от мнението на някой , който се занимава с театър. Предстои ми приемен кастинг за театрална школа. Трябваше да си изберем монолог, басня или стихотворение. Аз избрах "Две хубави очи" П. Яворов . Мислите ли , че стихотворението е подходящо ?

trittico
10-21-2008, 18:35
Здравей :)
Аз ходя на актьорско.......таа когато има нови и нашата ги кара да казват стихотворение, песен...та (поне при нас) няма значение кое е стихотворението......даже най-често казваме "Аз съм българче'' , че е най-лесно :lol: Тааа.....тя задава някакви задачи по текста.......да го казваме много силно, да го казваме като клюка например, да сме разревани и такива работи (супер смешно е) така че както казва госпожата: Аз знам че можете да ми го четете...достатъчно големи сте 8-) Абе по принцип това отначало беше най-гадното докато свикнеш.......оф ама и аз доста изписах.....хайде дано съм ти била поне малко полезна
Успех и дано те приемат :-)

HexGirl
10-21-2008, 18:40
ми квото и да казваш само не се спичаи нас ни караха да изиграем наи големите си кошмари

Dumb
10-21-2008, 18:43
Благодаря! Мисля, че на нашия кастинг няма да има такива работи, в смисъл няма да ни карат да го казаваме по различни начини. Точно за това съм доста притеснена, защото трябва да направя впечатление с доста малко думи, а и стихотворението ми е доста трудно.... и така

Blab
10-21-2008, 21:43
Яворов е твърде депресивен, вярно - чувствен, но не бих си го избрала за представяне.
Нещо свежо, игриво, забавно...
И спокойно, малко школи ще те върнат, всички имат нужда от парички.
Успех!

Dumb
10-27-2008, 17:23
Аз да се похваля - Приеха ме! Невероятно щастлива съм. (happy)