PDA

View Full Version : Той ме отбягва. Какво да правя?



yoyo125
10-21-2008, 19:11
[ istoriqta e malko dulgichka ... , predvaritelno blagodarq na tezi , koito shte si napravqt tryda da q prochetut :) ]

Predi okolo 2 meseca otidoh na basein s priqteli. Na sysednata masa imashe dve strahotni mom4eta .Az i nai-dobrata mi priqtelka dosta puti si zasichahme pogledite s tqh , sled koeto pochnaha i zakachkite. Predi da si trugnem ot baseina si razmenihme skype.
Kogato se pribrah vkushti vidqh che i dvamata sa me potursili ... i taka pochna vsichko.. Purvo zapochnah da si chatq s ediniq (tozi , koito mi haresa poveche ) , no i drygiq ne ostana po nazad .. V posledstvie razbrah , che i dvamata me haresvat.Problemut beshe , che togava hodih s edno momche , koeto strashno mnogo obichah (togava toi beshe na pochivka ) ... i taka .. az ne obrushtah vnimanie na nito edno ot momchetata ot baseina . Vseki den te me vikaha na kafe , a az im otkazvah
Priqtelqt mi se vurna ot pochivkata i 4 dena sled tova me skusa... Tejko go prieh ... Sled nqkolko dena se suglasih da izlqza s momchetata ot baseina , makar i nai-dobrata mi priqtelka da se durpashe . Ta izlqzahme s tqh .. mnogo dobre si prekarahme ... Dokato se pribirah dosta dobre obmislih neshtata .. i razbrah che sum vlubena v momcheto , s koeto si chateh poveche ( shte go naricham K. )
Priznah my , no se poqvi dryg problem i toi beshe priqtelqt my - P. .. skaraha se .. kukto i da e .. v posledstvie se opraviha ..
S K. si chatihme vseki den , govorihme po skype i se vijdahme ( no ne za dulgo, zashtoto i dvamata bqhme mnogo sramejlivi ) . Sled vreme trugnahme .. , no toi zamina na gosti na baba si i mojehme samo da si chatim i da se chyvame . Tri dena sled tova K. me skusa po nerazbiraema prichina . Okolo 2-3 nito si chatihme , nito poddurjahme nqkakva vruzka .. Dokato ne polychih SMS ot nego , v koito pisheshe che vse oshte go kefq i ne e iskal da stava taka .. (tova stava na 13.09 ) .. Otnovo zapochna chat , razgovori , izlizaniq , no nishto poveche .
Ot togava nasam sme se vijdali ne poveche ot 5 puti .. Toi mi kaza , che me haresva , no spored nego tova ne bilo dostatuchno .. Ot negovi priqteli razbrah , che mnogo go e sram , a me haresva .. Posledniqt put kogato my predplojih da izlezem toi mi otkaza .. vseki den si chatim vse po-malko i po-malko ... omruzna mi 1 mesec i polovina da me razigrava :S . Vupreki tova go obicham adski mnogo i iskam da sym s nego ...
Mislq da go izvikam oshte vednuj da izlezem .. i ako mi otkaje mislq i az da se otkaja ot nego ... Pravilno li shte postupq ? .. i ako ne .. Kakvo da napravq ?


т.7
Aleandra

Eeyore1
10-21-2008, 19:20
Поговори с него и си изяснете нещата,не може всичко да остане така не изяснено..поне опитай няма какво да губиш ...Успех :)

Andreev
10-21-2008, 19:21
това е български форум за това пиши на КИРИЛИЦА!!!!!!!!!!!! :-x

Eeyore1
10-21-2008, 19:25
това е български форум за това пиши на КИРИЛИЦА!!!!!!!!!!!! :-x


Момичето има проблем,айде не се заяждай ако може :(

Andreev
10-21-2008, 19:27
това е български форум за това пиши на КИРИЛИЦА!!!!!!!!!!!! :-x


Момичето има проблем,айде не се заяждай ако може :(
а ако не може

samoubiika
10-21-2008, 19:28
оох божкее...всяка втора некфо се колебае...някаква глупава дилема...любовен 6то-7мо-ъгълник...пълни идиотщини.
отговора на въпроса ти се съдържа във въпроса ти.т.е задаваш отговори!как може,ако те отреже 5-6 пъти ти да настояваш все още?!??
ясно е!остави го.нормално е да имаш некфи чувства към него...и аз имам чувства към хора,които са ме отрязали,но...се старая да ги забравя,точно поради причината,че не бих се унижила да ги карам да излизаме или да им се моля да се съберем...НЕ!

yoyo125
10-21-2008, 19:29
Eeyore1 govotila sym s nego , a toi vse smenq temata

NeJnO_UhAniE
10-21-2008, 19:31
това е български форум за това пиши на КИРИЛИЦА!!!!!!!!!!!! :-x


Момичето има проблем,айде не се заяждай ако може :(
а ако не може


TRAI SI !!! ;)


pogovori s nego,popitai go pravo v o4ite,kakvo 4uvstva...kak iska da se razviqt neshtata...inache nqma kak :-)

yoyo125
10-21-2008, 19:37
NeJnO_UhAniE ... moje bi shte si potraq ... i to samo , zashtoto go obicham :)

zWezdichkaaa
10-21-2008, 19:38
1.На колко си? :-o
2.Направи ми впечетление че в смс-а който ти е пратил ти казва че все още го 'кефиш' а ти казваш че го обичаш.. я хуво си направи сметката как стоят нещата.. :-o :)

Andreev
10-21-2008, 19:40
NeJnO_UhAniE ... moje bi shte si potraq ... i to samo , zashtoto go obicham :)
ей т'ва е да си тъп ... ама направо вдлъбнат :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

yoyo125
10-21-2008, 19:41
na 15 sym , a toi na 16

Lysander
10-21-2008, 20:13
NeJnO_UhAniE ... moje bi shte si potraq ... i to samo , zashtoto go obicham :)
ей т'ва е да си тъп ... ама направо вдлъбнат :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Престани, ве, нещастник. Караш момичето да се чувства още по-гадно.

По темата: Как пък разбра, че го обичаш само за няколко виждания? Според мен, просто е моментно увлечение. Продължавай напред.

s3xy
10-21-2008, 20:20
накарай го някак да излезете още веднъж и го попитай очи в очи какво мисли и чувства защото не е изключено да се срамува мн :)

yoyo125
10-22-2008, 03:43
накарай го някак да излезете още веднъж и го попитай очи в очи какво мисли и чувства защото не е изключено да се срамува мн :)


Shte se opitam ... i da se nadqvam , che sled kato izlezem vsichko shte se izqsni

mynichka
10-22-2008, 04:59
ако не иска да излезете няма смисъл да се занимаваш с него :P

yoyo125
10-22-2008, 13:00
ако не иска да излезете няма смисъл да се занимаваш с него :P

мм .. последният път , когато го извиках да излезем той ми каза , че щял да ходи на тренировки .. дали това е било оправдание или наистина е бил зает

Mr_Crowley
10-22-2008, 13:02
Даже няма да си правя труд да я чета - научи се да пишеш грамотно и на КИРИЛИЦА!!! :smt021 :smt021 :smt021

yoyo125
10-22-2008, 13:04
Даже няма да си правя труд да я чета - научи се да пишеш грамотно и на КИРИЛИЦА!!! :smt021 :smt021 :smt021


tc..твоя воля

jghgh
10-22-2008, 13:27
Той май целенасочено се опитва да не ти изясни причината, поради която страни от теб и не иска да имате връзка.
Може би е редно да го оставиш?


Напиши му че всичко вече си е негова работа, а ти си опитала да осъществиш контакти не знам си колко пъти и ако желае да те потърси и да ти обясни причината за проблема.. покажи му че не пасеш трева и че не ходиш след момчешки гъзове..
той явно си мисли че ти не си вдянала че нещо не е наред и че ще припкаш всеки път, докато той те разиграва?
срамежлив бил, айде бе? излизали сте и преди.. да си казва бързо и да не те разиграва!

оставяй го, но го остави така с възможност той да те потърси, ако не те потърси отписвай го!

yoyo125
10-22-2008, 13:29
jghgh мерси за съвета :)

jjjjjj6363
10-22-2008, 17:11
kogato momi4e me kane na kafe vinagi ot kazvam, no spored mene ne te haresva nishto 4e kazva 4e oshte go kefish

yoyo125
10-22-2008, 17:14
kogato momi4e me kane na kafe vinagi ot kazvam, no spored mene ne te haresva nishto 4e kazva 4e oshte go kefish

Vuzmojno ;(