PDA

View Full Version : Какво да правя ?



Jumbie483
10-21-2008, 19:40
Ето и поредната банална тема.. Когато се регистрирах тук, въобще не смятах че ще искам съвети относно любовта, привличането и т.н. Но уви..просто няма с кого другиго да споделя.
Така в класа ни от тази година има ново момче. Готин е, всичко точно, но той си пада по момичето с което седим заедно. Точно отначалото не седяхме и той почти не ми обръщаше внимание. Но не си мислете, че го харесвам, просто ми беше любопитен. Все пак е нов. Та той харесваше нея...само, че след като ни преместиха двете заедно, забелязвам, че той наблюдава повече мен, от колкото нея. Аз също хвърлям по някой поглед към него...дори не знам защо. Та въпроса ми е дали ме харесва ?! Аз имам приятел и ако е така, какво според вас мога да направя за да не се усложнят нещата ?? 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

Andreev
10-21-2008, 19:43
само той може да ти отговори лол

kuklichka_bg
10-21-2008, 19:46
:grin:

yoyo125
10-21-2008, 19:47
shtom te nabludava znachi ima nqkakuv interes kum teb .. a dokolkoto tova dali te haresva trqbva da go pitash

sasha_90
10-21-2008, 19:48
Аз имам приятел
Тогава защо питаш "харесва ли ме"?Да не би,ако те харесва,да зарежеш приятеля си?Защото това ще е най-глупавото,което можеш да направиш.Стой си с гаджето си и не се занимавай с други.

Jumbie483
10-21-2008, 19:51
shtom te nabludava znachi ima nqkakuv interes kum teb .. a dokolkoto tova dali te haresva trqbva da go pitash

е той че има, това го знам ... засичали сме се извън даскало и все същото ... но проблема е в това дали харесва МЕН или просто му е любопитно, че съм до момичето което харесва наистина ... ако му е любопитно, нека гледа, няма да му преча... :)

Jumbie483
10-21-2008, 19:53
Аз имам приятел
Тогава защо питаш "харесва ли ме"?Да не би,ако те харесва,да зарежеш приятеля си?Защото това ще е най-глупавото,което можеш да направиш.Стой си с гаджето си и не се занимавай с други.

Кога съм казала, че ще го зарежа ?


Аз имам приятел и ако е така, какво според вас мога да направя за да не се усложнят нещата ??

sasha_90
10-21-2008, 19:56
Аз имам приятел
Тогава защо питаш "харесва ли ме"?Да не би,ако те харесва,да зарежеш приятеля си?Защото това ще е най-глупавото,което можеш да направиш.Стой си с гаджето си и не се занимавай с други.

Кога съм казала, че ще го зарежа ?


Аз имам приятел и ако е така, какво според вас мога да направя за да не се усложнят нещата ??
Това се подразбира от въпроса ти.Момиче,което държи на гаджето си,не би питала,дали този или онзи я харесва.

Jumbie483
10-21-2008, 19:59
Аз имам приятел
Тогава защо питаш "харесва ли ме"?Да не би,ако те харесва,да зарежеш приятеля си?Защото това ще е най-глупавото,което можеш да направиш.Стой си с гаджето си и не се занимавай с други.

Кога съм казала, че ще го зарежа ?


Аз имам приятел и ако е така, какво според вас мога да направя за да не се усложнят нещата ??
Това се подразбира от въпроса ти.Момиче,което държи на гаджето си,не би питала,дали този или онзи я харесва.

Ох, не е така. Какво лошо има ? Държа на гаджето си много повече от колкото предполагаш. Преди направих такава грешка (т.е: едно момче ме харесваше, знаех го, но не предприех нищо и след това си патих, защото чувствата му се задълбочиха и имаше проблеми с гаджето ми) и не искам да я правя втори път ....

yoyo125
10-22-2008, 13:27
shtom te nabludava znachi ima nqkakuv interes kum teb .. a dokolkoto tova dali te haresva trqbva da go pitash

е той че има, това го знам ... засичали сме се извън даскало и все същото ... но проблема е в това дали харесва МЕН или просто му е любопитно, че съм до момичето което харесва наистина ... ако му е любопитно, нека гледа, няма да му преча... :)


Единственият начин да разбереш е да го питаш :)

JelqznaDevica
10-22-2008, 15:12
:-o Какво можеш да направиш за да не се усложнят нещата..можеш да прекратиш тези "погледи".Може да е голяма симпатяга но до тук!Ако имаш сериозна връзка,и обичаш приятеля си,не прави грешката да го пренебрегваш заради някой нов непознат.

snejana67
10-22-2008, 15:15
:-o според мен те харесва :-o

Rebirthing
10-22-2008, 15:21
Предпологам че нямаш 18, защо просто не експериментираш?Млада си сега ти е времето, няма как да спреш нещата, те или просто ще се задълбочат или ще си останете само с симпатията.Ако обичаш приятеля си много, момчето което харесваш ще ти е само симпатично, но може би нещо на подсъзнателно ниво те кара да хвърляш погледи на другото момче, трябва сама да решиш.

soul1199
10-22-2008, 15:25
ami moje da ima interes kum teb,zagovori go i 6e razbere6

Jumbie483
10-22-2008, 16:41
Момчето не ми е симпатично. Е готин е, но не в смисъл че го харесвам. Да, знам млада съм, трябва да експериментирам и т.н., НО разберете, че аз обичам единствено гаджето си. Този не ме интересува. Както казах по-рано не искам да правя същата грешка, пренебрегвайки фактите. А погледите, които му хвърлям са от чисто любопитство. От началото ми беше любопитен, защото се държеше по-странно, пък и идва от друг град. Сега го поглеждам да видя какво прави. Смисъл къде гледа :D И както винаги погледите ни се засичат ... ама ВИНАГИ ... ужас :-#

Jumbie483
10-22-2008, 16:42
А и това да го заговоря ... правила съм го много пъти, говорили сме си на различни теми, но ... нищо. Той е като с маска, докато говорим .... :(