PDA

View Full Version : Може ли да споделя?



GreenFairy
10-21-2008, 19:49
Темата ми е само за да споделя една малка част от живота си.
Току-що скъсах сприятелят си. Много го обичам и бих направила всичко заради него, но просто разстоянието София-Стара Загора е прекалено голямо. Тези три месеца макар и непълноценни бяха най-хубавите в живота ми, този човек ме накара да осъзная много неща и ме промени много. Беше красиво, дори само това, че пътувах толкова много из страната само за да го видя.
Най-странно ми е обаче факта, че той ми е намеквал много пъти, че това не може да продължава и тогава аз съм плакала по цели нощи... А сега когато знам, че всичко е съвсем окончателно приключило и повече няма да го видя, а не плача. Не се чувствам ужасно жалка и сама както е било преди, а напротив чувствам се облекчена и спокойна...
Чувствам се свободна дори само заради това, че освободих него... Чувствам се добре.

sasha_90
10-21-2008, 19:54
Винаги съм го мислила и казвала:разстоянието е проблем.Както и:любов от разстояние няма.

Andreev
10-21-2008, 19:54
ебати... всичките момичета сте супер ама супер кухи - всяка тема: "...Много го обичам и бих направила всичко заради него, но просто..." в нито една тема не си признавате, че и вие грешите се момчетата сме ви виновни

MakeMeLaugh
10-21-2008, 20:27
ебати... всичките момичета сте супер ама супер кухи - всяка тема: "...Много го обичам и бих направила всичко заради него, но просто..." в нито една тема не си признавате, че и вие грешите се момчетата сме ви виновни
+1

Не се отнася за всички случаи и момичета, ама по принцип е така.

SomeGirl
10-21-2008, 20:28
sega moje da ti e taka no sled 1-2 dni kogato naistina osaznae6 kakvo se sly4va 6te se po4yvstva6 po dryg na4in. predi vreme kogato s men sly4ixa razni ne mn priqtni ne6ta, togava kogato osaznax 4e skoro nqma da vidq ili 4yq biv6iq mi priqtel mi be6e bezrazlni4no. na sledva6tiq den bqx yxilena do y6i, 6tastliva be6e mi syper leko i svobodno. sled 2-3 oba4e ysetix kakvo stava, ysetix praznota, iskax da pogovorq ponqkoga s nego, no ne mojex, taka se bqxme razbrali. izpitvax praznota, no q podtiskax...sega se 4yvame, no...ne e sa6toto.

Jumbie483
10-21-2008, 20:44
Странно .... аз никога до сега не съм се чувствала добре, след като скъсам с някой .... :?

8992
10-21-2008, 20:55
:grin: тва бешееееее :grin:

Iv4eTy
10-21-2008, 21:00
Ами доста е странно че се чувстваш добре след като сте скъсали с човек, когото обичаш, но сигурно е било голямо наказание и за двама ви, защото разстоянието е доста голямо ии просто такава връзка според мен е невъзможна. Просто е непълноценна и двамата души не получават това, което биха получили в една нормална връзка - достатъчно внимание, да са заедно ии по всяко време да могат да разчитат един на друг....

mynichka
10-22-2008, 05:07
Щом се чувстваш добре ..всичко в наред :)

GreenFairy
10-22-2008, 06:13
Боже, а аз си мислех, че просто го приемам леко... Тази нощ сънувах първата ни среща, със всички най-малки подробности, погледи жестове и всичко останало... Събудих се и осъзнах, че плача неудържимо. Казват, че утрото е по-мъдро от вечерта и явно е така, аз чак сега осъзнавам истински, че повече едва ли ще го видя, че никога повече няма да мога да го целуна и да му кажа, че го обичам повече от залеза... И все пак не съжалявам за нищо, нито че трябваше да пътувам по 4 часа на ден, нито, че съм му позволила да ми бъде първият, нито за това, че се влюбих точно в него...

Преди бях на мнение, че любов от разстояние се поддържа трудно... Сега знам, че просто не се поддържа.

zvQr_nO_s_ChAr
10-22-2008, 06:17
ебати... всичките момичета сте супер ама супер кухи - всяка тема: "...Много го обичам и бих направила всичко заради него, но просто..." в нито една тема не си признавате, че и вие грешите се момчетата сме ви виновни
+1

Не се отнася за всички случаи и момичета, ама по принцип е така.


+2174879867781717375 Вярно е ;>

foreverr
10-22-2008, 06:33
:) Е браво за първи път да чуя, че някое момиче приема добре раздялата, но едно нещо в любовта мн често съм забелязвала-винаги има едно нещо което разделя двама души които се обичат!Аз като бях 4ти клас/сега съм 9ти/ харесвах много едно момче и се виждахме доста често с него, но той не проявяваше интерес към мен защото бях малка.Сега го срещнах след цели 5 години и още го обичам!!!Обаче той ходеше с мойта приятелка и незнаеше че изобщо аз познавам моята приятелка и един ден тя ме взе с нея и кво да вида-той :cry: ходи с мойта фр.Направих се пред нея, че не ми пука и не и казах, че го познвам от преди това.После той скъса с нея и всеки ден ме молеше да тръгнем даже щеше и да зареве :( обаче моята приятелка ни разделяше, защото аз знаех, че ако тръгна с него на нея ще и е мн гадно, а аз не бих предала приятелката си :( :cry:

soul1199
10-22-2008, 06:34
az su6o bqh po su6iq na4in i pri nas raztoqnieto ni dele6e i az taka,kat skusah s nego mi be leko,no posle sled 3-4 dena osuznah,4e o6e izpitvam n6 kum nego,sno6i my kazah i toi mi kaza,4e o6e me har.,no prosto taka e trqbvalo da stane

alkobalko
10-22-2008, 06:38
Съвсем нормално е да чувстваш облекчение. Дори и да не го осъзнаваш, тази връзка те е натоварвала, най-вече психически. Сега, след като всичко е свършило, осъзнаваш може би, че връзка от разстояние не може да бъде пълноценна и няма бъдеще.
Предполагам малко или много ти е гадно, но това ще отмине с времето, стига да имаш волята да си го наложиш.

partychild
10-22-2008, 06:44
:? prosto si slaba... ne e trqbvalo da se razdelqte zaredi raztoqnieto.. az se borq v prodyljenie na 2 godini.. i 6te prodaljavam dokato znam 4e si struva..dokato nai naikaraq ne se saberem zaedno ....

BaiToq
10-22-2008, 14:44
Темата ми е само за да споделя една малка част от живота си.
Току-що скъсах сприятелят си. Много го обичам и бих направила всичко заради него, но просто разстоянието София-Стара Загора е прекалено голямо. Тези три месеца макар и непълноценни бяха най-хубавите в живота ми, този човек ме накара да осъзная много неща и ме промени много. Беше красиво, дори само това, че пътувах толкова много из страната само за да го видя.
Най-странно ми е обаче факта, че той ми е намеквал много пъти, че това не може да продължава и тогава аз съм плакала по цели нощи... А сега когато знам, че всичко е съвсем окончателно приключило и повече няма да го видя, а не плача. Не се чувствам ужасно жалка и сама както е било преди, а напротив чувствам се облекчена и спокойна...
Чувствам се свободна дори само заради това, че освободих него... Чувствам се добре.
Много правилно.
В един момент човек осъзнава,
че и за двамата е по-добре да се
разделите...засега :)

MiMcHeToOo
10-22-2008, 14:46
Да, разстоянието е голям проблем. След като ти се чувстваш спокойна и т.н значи всичко е наред :)

Rebirthing
10-22-2008, 14:49
Така и без това човек се забравя по-бързо, в смисъл няма да го виждаш и да се сещаш за него понякога :) .

snejana67
10-22-2008, 15:23
:-) щом си спокойна ще можеш да се влюбиш пак

secretdream
10-22-2008, 15:41
Аз съм в подобна ситуация и донякъде се поставям на твоето място и те разбирам.
Тъжно е,но щом смяташ,че е по-добре и за двама ви,нека е така.

С моят приятел,разстоянието ни разделя временно,но аз отдавна усещам,че това ще прекрати връзката ни.

Мисля си,че просто си свикнала с този факт още тогава,през дните и нощите,изпълнени със сълзи и тъга.
Аз се чувствах много зле преди време,чувствах се напълно безсилна и много наранена,в настоящият момент,все още не сме се разделили официално,но не чувствам такава болка,както тогава.

GabisiTa
10-22-2008, 15:47
Може би така е по-добре, кой знае.. :? Поне имаш хубави спомени с него :)

got2b
10-22-2008, 15:59
ебати... всичките момичета сте супер ама супер кухи - всяка тема: "...Много го обичам и бих направила всичко заради него, но просто..." в нито една тема не си признавате, че и вие грешите се момчетата сме ви виновни
+1

Не се отнася за всички случаи и момичета, ама по принцип е така.


+2174879867781717375 Вярно е ;>

jghgh
10-22-2008, 16:02
Странно .... аз никога до сега не съм се чувствала добре, след като скъсам с някой .... :?
Нито пък аз.

Иначе поздравления за Зелената фея.

AnIcHkAtA
10-22-2008, 16:08
След последната си връзка се чувствах по същия начин и мисля, че се получава така защото имаме здрав разум и знаем кое е добре за нас и кое не.Дишай, всичко е под контрол :)

ImmortalForever
10-22-2008, 17:39
И с моя скъсахме на 21 :grin: Кеф..не ти ли е по-яко? Ай не се вдетенявай..Ще го преживееш :)

nixx
10-22-2008, 19:21
Хах... С момчето коетооо обичам скъсаХ някъде миналата година. Средата на декемрви някъде. И тогава се почувствах ужасно облекчена-имах проблеми с него (аз с него!) иии дам...плаках ужасно много докато говорехме, беше ужасно, но щом се качих в трамвая сякаш всичко се стовари от мен и ми стана едно леееееко. И бях мноого доволна колко добре го приемамм...как уж нищо не съм видялааа и си мислех, че ще го изтрия лесно и всичко ще е ок :) Е да ама не. Даже сега пак плаках заради него. Тъпа работа. Идеята е чееее....не е толкова лесно колкото ти се струва сега. Тепърва ще ти става мнооого по-зле. И поне още няколко пъти ще се събиро-разделяте :)

SomeGirl
10-22-2008, 20:32
Така и без това човек се забравя по-бързо, в смисъл няма да го виждаш и да се сещаш за него понякога :) .

razstoqnieto izob6to ne e garanciq 4e 6te zabravi6 nqkogo.

Taraaa
10-22-2008, 20:37
sega moje da ti e taka no sled 1-2 dni kogato naistina osaznae6 kakvo se sly4va 6te se po4yvstva6 po dryg na4in. predi vreme kogato s men sly4ixa razni ne mn priqtni ne6ta, togava kogato osaznax 4e skoro nqma da vidq ili 4yq biv6iq mi priqtel mi be6e bezrazlni4no. na sledva6tiq den bqx yxilena do y6i, 6tastliva be6e mi syper leko i svobodno. sled 2-3 oba4e ysetix kakvo stava, ysetix praznota, iskax da pogovorq ponqkoga s nego, no ne mojex, taka se bqxme razbrali. izpitvax praznota, no q podtiskax...sega se 4yvame, no...ne e sa6toto.
+1

GreenFairy
10-23-2008, 19:36
Работата е там, че съм на 16 и не мога просто да отида там за да съм с него, защото дори и да го направя не мога да живея с него защото той самият все още живее с родителите си... Няма как да зарежа целят си живот в града в който живея за да отида на другият край на страната за да живея като на гости всеки ден и да не знам дали няма на следващият ден да съм съвсем сама без да зная какво да правя... Тва не е оферта въпреки, че звучи чудесно. Просто е като нереален сън...

Но това, което ме кара да се чуствам ужасно е, че знам, че той се чуства виновен и сам, което мен ме кара да се чуствам като, че ли му отнемам всичко... Аз просто не знаех какво да кажа когато вчера ми се обади за да ми каже, че иска да се видим за да си кажем всичко очи в очи. Не можех да повярвам, че той почти не заплака когато ми каза, че ме обича, никога преди не го бях чувала да говори с толкова треперещ глас...


"[22.10.08 г. 10:10:42] Alexis: typo e che ne moga te vidia i da ti kaja tova koeto mislia,typo e che nemoga da vidia kak shte priemash dumite mi...taka nishto niam dsasvyrshi ...ostava samo bolkata...snoshti plakah ciala nosht...az silniat,myjyt...no ne mi puka nima ne moga da zaplacha za tova che se shustvam prazen i sam i veche vsichko mi e bezsmilenno..."

Все пак бяхте прави, че ще се почуствам ужасно...

ValzZi
10-23-2008, 19:45
според мен докато сте били "заедно" повече си мислила за края отколкото за настоящето и това те е мълечо докато сега всичко е приключило...и се чувстваш някакси по свободна
да,имала см връзка от разстояние аз съм в пловдив той беше от стара загора и се виждахме само пред събота и неделя бяхме заедно година и нещо с прекъсвания но все пак никога не съм се чувствала по-добре по-сигурна и обичана в живота си.. :)

GreenFairy
10-27-2008, 18:12
Историята продължава! Вчера се видяхме в Пловдив и първоначално ми беше някакво адски криво и абе много кофти ми беше... После поговорихме и той ме пита аз какво искам и коагто му казах, че не искам тази вълшебна приказка в която живеех да свършва той реши, че не е необходимо да се разделяме. Защото наистина по-добре да не се виждаме 2 или 3 седмици отколкото никога повече. И сега се чуствам още по-влюбена и от преди, чуствам се прекрасно!

secretdream
10-27-2008, 19:25
Много се радвам за теб!
Бъдете силни и опитайте да запазите връзката си! Хубаво е,че чувствата все още ги има и от двете страни.
Без трудности не може...
Просто имайте търпение и дръжте един на друг!

ПП- Моят човек не успя да ги запази тези чувства и ми е много болно...
Говорете! Ако възникне нещо,просто говорете!!!

:) Бъдете много щастливи!

sh3_1s_7h3_0n3
10-27-2008, 19:27
Накрая, като си изплачеш очите, и сълзи не ти останат.... една такава развръзка те облекчава адски много.
И аз бях така, само дето трябваше да загърбя много повече от 3 месеца. И все пак всичко се преживява. И се намира нова любов. Нови трепети. Животът е пред теб.
Пожелавам ти много усмивки занапред. ;)

xxXroshawkaXxx
10-28-2008, 07:42
Важното е, че ти не страдаш...
Само не можах да разбера какво разбираш под това, че си го "освободила"?! Нима мислиш, че той се е чувствал като в клетка...?!
Аз никога не бих се разделила с човек, който обичам само заради разстоянието...НИКОГА!
Това все пак е твоят живот и твоето решение...щом се чувстваш добре просто вдигни глава и продължавай напред! :-) :P

xxXroshawkaXxx
10-28-2008, 07:44
Историята продължава! Вчера се видяхме в Пловдив и първоначално ми беше някакво адски криво и абе много кофти ми беше... После поговорихме и той ме пита аз какво искам и коагто му казах, че не искам тази вълшебна приказка в която живеех да свършва той реши, че не е необходимо да се разделяме. Защото наистина по-добре да не се виждаме 2 или 3 седмици отколкото никога повече. И сега се чуствам още по-влюбена и от преди, чуствам се прекрасно!

Опс...не бях видяла, че има продължение... :-({|= Браво на вас бе хора!Продължавайте в същия дух и се обичайте все така силно и за напред!!! :smt007 =D>