PDA

View Full Version : Проблем със DVD-RW и Daemon Tools 4.12.1



DenoN
10-21-2008, 19:55
Здравейте , значи аз съм под виста ултимейт ДВД записвачката ми е този модел : HL-DT-ST DVDRAM GSA-H10A ATA а , деймън тулса ми е 4.12.1 и двете ме изчезнаха , като отворя My Computer или Експлорер ги няма и по нъкъкъв начин не мога да ги върна , моля помогнете , как да го оправя търсих драйвери но не намерих дори и в оицялният сайт на LG ако можете да ми дадете драйвери или линк или нячин както да го оправя това ще съм ви задължен спешно ми трябва да го оправя

В Device Manager като му дам да си търси драйвери казва че са инсталнати като хоората и работи ама не работи с унинстал и после инстал не става а отдолу като забележка пише това : " Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39)

Click 'Check for solutions' to send data about this device to Microsoft and to see if there is a solution available." като натисна компчето чеква но след чекването никакъв ефект


Благодаря предварително

DenoN
10-21-2008, 20:07
ами просто искам да мога да си ползвам отново деймън тулса и СД-то нищо друго но не ще да се оправи да го еба ЕЛДЖИ-то

DenoN
10-21-2008, 20:12
Хардуерно на СД-то сичко му е О.К. има нещо под Уиндолс което ме базика

DenoN
10-22-2008, 10:40
направих го и това не става

jambo_bs
10-22-2008, 16:26
Наскоро се разработиха едни нови вируси които карат компютъра ви да самоизтрива някой работи.Един виден за това симптом е ако при следващото включване на компютъра ви я няма някой икона и неможете да се сетите кое ви липсва.Вируси от този тип се премахват само с ПРЕИНСТАЛИРАНЕ на Windows!