PDA

View Full Version : объркана?



byby0202
10-22-2008, 08:46
zdr :grin: :grin: :grin: imam 2 problema ediniq ne moga da si namerq gadje i mi e nekvo gadno,a drygiq e,4e sum mn oburkana i nz,koi har. :shock: :? naskoro skusah s fr mi i si ostanahme fr. toi sq si ima priqtelka,no mi kazva,4e me obi4a,a az nz,kvo da pravq t,aa ako nqkoi moje da dade suvet,kvo da napravq i po dvata vuprosa,6e sum my mn blagodarna :-)

AiKaTa
10-22-2008, 08:56
на сила хубост не става.. пък и как бихме могли ние да се ровим в мислите ти и да ти кажем с кого искаш да бъдеш, или как да го намериш.Остави се на течението.Хубавите емоции идват сами-ако ги предизвикаш те не са истински!

WithLove
10-22-2008, 11:05
Фактът,че отдаваш основно эначение на това дали имаш ГАДЖЕ или не,автоматично съэдава гадно мнение у мен эа теб.Не че се поэнаваме и че на мен или та теб ти пука,но да си кажа.Има много други неща,които могат да те правят щастлива,но не и докато сама не го осъэнаеш.А според мен няма да стане това никак скоро.От тая работа само ти губиш.Само един въпрос ще ти эадам.Как искаш да не си объркана,като не энаеш какво искаш?Първо останови какво искаш,после се пробвай да го постигнеш и чак тогава очаквай объркването ти да иэчеэне.А,и още един въпрос.На колко си?

bibo
10-22-2008, 11:05
Хората,които тръгват да "търсят" гаджета завършват разплакани, нае**ани и стават емота... :D :D :grin:

Земи се стегни малко и залягай над уроците,спри да мислиш глупости..

А по повод бившия ти приятел - щом те обича защо е скъсал с теб? :?

Sigrina
10-22-2008, 12:05
Нищо бивше не важи. Заеби го тоя стария и излизай повече, вместо да пускаш тъпи теми тука, защото има по-голяма вероятност да хванеш гаджелък навън.

yoyo125
10-22-2008, 13:14
Загърби бившия .. изобщо не мисли за него.
И не се притестнявай , че не можеш да си намериш гадже . Ще се влюбиш в някой , когато най-малко очакваш :)

soul1199
10-23-2008, 06:46
nemoje6 da si nameri6 gadje,hmm pomoli nqkoq fr. da te zapoznae s nqkoi,purvo izqsni 4yvstvata si i togava razberi dali o6e go obi4a6/har.

mynichka
10-23-2008, 06:57
:lol: нямала гадже :razz: е и ..?!!!! :D :D :D :D стига бе ..лиготия..

MiMcHeToOo
10-23-2008, 07:01
Е кво да правиш? Обича те той, дръжки. Попринцип е много популярно това да тръгнеш с някой друг, за да забравиш човека, който обичаш, но доколкото разбирам и ти имаш чувства към него. Не мога да му разбера логиката, мисля, че те лъже.

desi_bonbona
10-23-2008, 16:49
ei takiva izcepki mnogo gi mrazq. kato si ima priqtelka da si e s neq. kvo ima da ti kazva, 4e te haresval. ako nqma6e ok. spored men si nameri nqkoi drug :---)

JelqznaDevica
10-23-2008, 17:47
Т'ва,че не можеш да си намериш приятел - погрешно правиш,че го превръщаш в проблем :) ..За къде сте се разбързали всички..и твоят час ще настъпи.
Относно бившия - това са си чисто детски истории.

sasha_90
10-23-2008, 18:04
И по двата въпроса-нищо не прави!Живей си тийнейджърския живот,любовта сама ще те посети.