PDA

View Full Version : Трябва ли да се чувствам самотна?!...



AiKaTa
10-22-2008, 08:53
Здравейте на всички :)
Немога да нарека положението си проблем, но се чувствам малко странно и ми се искаше да чуя някое мнение различно от това на приятелите ми.
Не съм имала връзка може би вече близо 2 години.Не че съм била в бездействие разбира се, но всичко свършва с началните емоции или с неангажиращ секс.. До скоро имах моменти в които се чувствах тъпо и самотно, мислех си, че съм влюбена, постояно мечтаех за нещо сериозно с тогавашния ми сексуален партниор.Но сега всичко приключи.Аз пак съм сама, но се чувствам добре.. дали съм свикнала със самотата или нея просто я няма... :?

Jumbie483
10-22-2008, 09:37
Аз мисля, че търсиш нещо различно. Иска ти се да си лудо влюбена, но връзката да не е основана само на секс. Може би не обръщаш внимание на това, а ти се иска ... :)

JelqznaDevica
10-22-2008, 09:44
При всеки човек минава подобен момент като твоя,според мен всичко е временно..намери си някое занимание,което те радва - не е задължително обезателно да имаш приятел - всичко с времето си.Успех.

Rebirthing
10-22-2008, 10:01
Спокойно, ще намериш някой.Всеки влак си има пътници.

lo0s3r
10-22-2008, 10:06
яла, яла моме :D

TheOtherME
10-22-2008, 10:06
Хм... според мен си си добре така. :) Щом не се чувстваш самотна, значи около теб има други готини хора, които просто не те оставят да се чувстваш такава.Радвай им се, а другото ще стане от само себе си.Както ти беше писала в предната тема "Остави се на течението".Какъв по-добър съвет можеш да си дадеш? :) :) :) :)

bibo
10-22-2008, 10:25
При всеки човек минава подобен момент като твоя,според мен всичко е временно..намери си някое занимание,което те радва - не е задължително обезателно да имаш приятел - всичко с времето си.Успех.

+1...Намери си хоби... ..не прави грешката като много хорада се хванат с някой само и само да не са сами... ..пък и да си нямаш приятел си има предимства..
Абе,всичко зависи от гледната точка.. 8)

slun4ice_90
10-22-2008, 10:39
Търсиш едно,а друго намираш... :-o Искаш нещо сериозно,тогава се остави на самотек...Не мисли толкова за това,когато трябва ще се случи. :wink: Спри да търсиш някой просто ей така,колкото да не си сама...

WithLove
10-22-2008, 11:00
Аэ мисля,че трябва да оценяваш моментите\етапите от своя живот,когато се чувстваш добре и иэпштваш спокойствие.Щом се чувстваш добре-това е важното.Няма эначение какво те эаобикаля при положение,че ти се чувстваш добре.Нямаш връэка,и какво?Това не е единственото,което може да те прави щастлива.По мое мнение поне.Но поэнавам човек,който едва ли не открива смисъла на своя живот във връэката си,която да подчертая,не съществува все още,а е само в мечтите му.Давам тоэи пример,эащото эа мен,эа моите раэбирания,това е доста глупаво.Става дума эа човек,който не желае да се раэвива,да подреди живота си и т.н,докато не намери човек,с който да има "сериоэна връэка".Живей живота си,радвай се на това,което имаш,эанимавай се с това,което ти доставя радост,раэвивай се в посоките,които ти харесват и не мисли эа това дали си самотна или не.Дори да си,явно не ти е натежало.Когато ти натежи,ще усетиш и няма да се чудиш дали самотата я има или не,а просто ще я усещаш и ще энаеш,че е там. : )

Sigrina
10-22-2008, 11:56
Самото заглавие на темата ти говори, че си много объркана. "Трябва ли да се чувствам..."
Миличка, ти сама избираш как да се чувстваш, в чувствата няма трябва, или не трябва. Чувстваш това, което ти е на душата.
Това, че не си имала сериозна връзка от 2 години е добре за теб, защото си си починала. Това, че си имала краткотрайни връзки и неангажиращ секс, също е добре за теб, защото в една връзка началото е много хубаво, но в повечето случаи нещата се развалят след време, т.е. ти си изпитала само хубавата част. А секса, какво по-хубаво от него.
:)
Според мен просто трябва да се наслаждаваш на свободата си и на емоциите, които могат да ти донесат тези кратки авантюри. А след време ще срещнеш истинска любов, с която ще се оправиш много по-лесно, ако имаш опит :)
Успех :-)

Junona
10-22-2008, 12:29
започни връзката си с нещо по-различно от секс... направи така че да стигне по-далеч.. Секса не винаги е последната степен.. ето че при теб явно е сред 1вите... Изчакай докато не изпиташ нещо по- различно от желание за интимни отношения със следващия си партньор... Това нещо идва от вътре ... И ... никой не свиква със Самотата .. това сами си го втълпяваме, но винаги има едно липсващо парченце... Научи се да обичаш по-различен начин ако ме разбираш... Дано някой успее да те накара да направиш всичко това... Успех от мен

NaNa_SladuRana
10-22-2008, 12:55
tova e normalno sama si i ti e samotno,a az imam vruzka i pak se chuvstvam samotna :(