PDA

View Full Version : Мустаци, брада



SexyChild
10-22-2008, 09:52
здравейте на всички.

Не бих могъл да кажа, че това е някакъв вид проблем, но просто съм заинтересован. Набор 92 съм и повечето от моите приятели вече се бръснат (не говоря за цялото лице, но бакембардите, брадичката, мустака, а някой имат и по цялото лице).
Що се отнася до мен, имам само мустак, но слабо окосмен.. повечето казвате на никого не му трябва да се бръсне, а може и да сте прави, но съвсем по друг начин стои като имаш брада и като си с бебешко лице.

Дайте някакви съвети, предложения. Може да съм още малък, знам ли, просто това, че всички около мен се бръснат от 2-3 години ме притеснява.. :?

thefreak
10-22-2008, 11:51
Какви съвети и предложения искаш да ти дадем, по-точно?

scoobydors
10-22-2008, 11:56
:lol:

BioX
10-22-2008, 13:31
уууу да ти имам проблемите аз :lol: не ти тряа.....после като почнеш да се бръснеш през два дена ши ти са иска да нямаш хах
:lol: :lol: :lol:

EarthShaker
10-22-2008, 14:41
не се притеснявай... пък и кюсе да си, няма лошо! това не означава, че се развиваш по-бавно.

Boyd
10-22-2008, 21:07
Аз познавам хора на по 25 години дето се бръснат веднъж на 2 седмици и нямат грам косъм по лицето.

Аз лично се бръсна от 12 годишен, защото бях буквално като козел. Досега ми е писнало и гледам когато имам възможност да не го правя, защото ми се налага да се бръсна всеки ден.

С времето ще проимаш повече косми. Все пак с бръсненето стават повече, по-здрави и т.н.

naviacha
10-23-2008, 20:52
кат станеш на 18-19 ше обраснеш

batkodoki
10-23-2008, 21:34
здравейте на всички.

Не бих могъл да кажа, че това е някакъв вид проблем, но просто съм заинтересован. Набор 92 съм и повечето от моите приятели вече се бръснат (не говоря за цялото лице, но бакембардите, брадичката, мустака, а някой имат и по цялото лице).
Що се отнася до мен, имам само мустак, но слабо окосмен.. повечето казвате на никого не му трябва да се бръсне, а може и да сте прави, но съвсем по друг начин стои като имаш брада и като си с бебешко лице.

Дайте някакви съвети, предложения. Може да съм още малък, знам ли, просто това, че всички около мен се бръснат от 2-3 години ме притеснява.. :?

генетично предиспозирано е, и можеш само да се радваш, че гените са се комбинирали по този начин при теб!

радвай се и благодари на родителите си :)

cooool
10-24-2008, 22:43
Радвай се че нямаш брада!
След 10 години, ти ще се бръснеш 1 в седмицата, а те ще трябва да го правят всеки ден.. Това ти решава проблемите за в бъдеще. Ще имаш брада ;) спок.

Darkkiss
10-25-2008, 03:29
Какви съвети и предложения искаш да ти дадем, по-точно?

...

BlackRevenger
10-31-2008, 09:37
1 щи кажа кефи се щот почнеш ли да се брърснеш 1 път през 2-3 дена го правиш И НЕ ДЕЙ СЕ БРЪСНА ОСВЕН АКО НЕ СИ МНОГО БРДЯСАЛ (на чак като чубака) ЩОТ ЩЕ ПОЧНЕШ ВСЕКИ ДЕН !