PDA

View Full Version : Басейнът и косата ..



tItEufFf
10-22-2008, 11:03
През седмица имам плуване в даскало. По принцип много се радвам, защото преди съм живяла във Варна и морето много ми липсва. Вярно, че е по различно, но както и да е.. Но има един проблем. По принцип косата ми е здрава, жизнена, хидратирана ... Никога не съм имала проблеми с нея. Единствените неща, които съм ползвала досега са преса само за бретона и лак за коса. И много рядко малко топиране, ако е сплескана. Но откакто тръгнах на тоя басейн косата ми е ужасно суха и изтощена. Предполагам е от хлора във водата. Не мога да спра да ходя, задължително е. Някой ако може да ми препоръча някакъв продукт (но моля да знае от личен опит!). Аз позлвам професионален шампоан и имам спрей за коса за хидратиране, но не ми помагат особено. Ще съм много благодарна ако някой може да ми помогне :)

mimsiii
10-22-2008, 11:21
значи майка ми понеже работи в хотел ииии една туристка и подари
http://www.strawberrynet.com/images/products/07853190727.jpg
впръсква се преди и след като ходиш на плаж или басейн (специално заради хлора във водата ) иии от слънцето предпазва да не се изсушава косата ... само дето тая туристка е забравила да махне цената 8-) 23.70 лв. не знам къде се продава но потърси и дано има ефект защото не съм го пробвала само веднъж и косата ми стана страшно блестяща мн яко :D

padnalo_angel4e
10-22-2008, 14:30
Можеш да си вземеш шапка за плуване. Аз по принцип тренирам плуване и винаги съм със шапка, за да не ми се изтощава косата.А ако не искаш, прави повече подхранващи маски, използвай течни кристали. Това се сещам :-P надявам се да съм помогнала :?

girl91
10-22-2008, 18:38
Преди и аз ходих на плуване от училище, басейнът беше точно до училището. За косата изпозлвах шапка, не защото косата ми се увреждаше, а защото не исках да я мокря, особено зимата, когато е много студено... ако не съм си я изсушила много добре в бързината и ... :(
Малко е смешно с нея, но косата ти нито се мокри,нито се уврежда от хлора.

tItEufFf
10-23-2008, 12:54
Никой не носи шапка..Иначе досега да бях сложила. Ся ще кажете "Кво ти пука", ама на мен ми пука.. Ние там сме се събирали 4 класа наведнъж (той басейнът е достатъчно голям) и никой не слага шапка.. :(

Dundy
10-23-2008, 15:21
Никой не носи шапка..Иначе досега да бях сложила. Ся ще кажете "Кво ти пука", ама на мен ми пука.. Ние там сме се събирали 4 класа наведнъж (той басейнът е достатъчно голям) и никой не слага шапка.. :(
mi moje da gi ubedi6 i te da si slagat :D .Ama ne znam kak da izbegne6 izto6tavneto ako si bez 6apka