PDA

View Full Version : Лудост... незнам какво да правя - незнам и защо го споделям?



qwer4o
10-22-2008, 11:29
Здравейте,
тъй като сайта е за "анонимни" истории, колкото и да не харесвам тази дума, ще се наложи този път да запазя идентификанцията си в тайна. Поне за сега!
Историята, която ще ви разкажа е луда - ако щете и тъпа и обърканана - ама и не искам съвет, нито разбиране. Просто трябва да я излея някъде, а няма къде и на кой - поне на този етап. Не защото нямам приятели или хора, на които да го кажа, а защото е може би по-добре да го споделиш пред хора, които може би никога не си виждал и няма и да видиш. Няма да ви казвам, че не очаквам коментари от всякакъв тип със всякаква нагласа - предимно негативни, пълни с обиди и т.н.. Ще ги приема, като компексарщина и ще им се усмихна. Вярвам, че в този сайта има и интелигентни хора, такива които могат да мислят, да разбират и да съчувстват.
Стига обаче съм правил "уводи" - дайте да я караме направо...
Живея в доста голям град, където има всичко - клубове, музика, магазини каквито си щеш. Има и забавления всякакви, особенно за млади, като мен хора (възрастта ми не е от кой знае какво значение - около 19 съм). Та така... може би забравих да кажа, че съм МОМЧЕ. В последно време си прекарвам мног готино: излизам много често по барчета, по заведеня, караоке партита и т.н., в последно време се запознах с много нови хора, такива, които ме кефят и на които малко или много се опитвам да подръжавам, не защото ми пука за мнението на околните, за собственото ми удоволствие. Незнам какво ми стана от около 2 месеца се сприятелих с едно друго момче, по-голямо от мен (и тук годините не са от значение). Виждаме се почти всяка вечер - просто интересите ни го налагат. Приказваме си, бъзикаме се и то с часове. Наистина времето, което прекарвам в неговата компания е супер. Приказваме си за какво ли не - от сериозни неща до бъзици и т.н. Искам да не свършват тези минути и понякога много се дразня, когато стане време да си кажем онова, гадно тогава "чао". Аз го чувствам много близък...изключително много го харесвам и на визия - привлича ме и на визия и на характер. Няма да питам дали съм гей или нещо подобно на повечето истории тук, защото съм наясно със себе си, което е много важно. Но да се върнем на историята: проблема идва от там, че доста често започнах да си мисля за него, случвало се е да го сънувам, да го мисля. Едно такова много странно и объркано ми е. Понякога си казвам: "О, Боже аз май съм влюбен". И от тук идва всичко... чудя се дали и той гледа на на мен по някакъв такъв начин?!; дали и той ме има за добър приятел - така, както аз ?!
Разбира те ли, той ме кефи ужастно много, понякога дори леко ревнувам, когато се заприказва с някой друг, друг път се чувствам горд, когато си приказваме - независимо за какво. Имало е моменти, в които искам да съм с него - в прекия и преносния смисъл - всичко е толкова ОБЪРКАНО.
Има и друг проблем: незнам той какво изпитва, немога и да го попитам - страх ме е, да го направя, незнам как ще реагира. Има моменти, в които се държи с мен по страхотния начин - приказва ми некви неща за секс и т.н., кара ме да си представям какво ли не - в друг момент (добре, че е по-рядно) се държи леко по-студено, гледа да мълчи. И тогава ми идва да го пребия!
МОЛЯ ВИ ЗА НЯКАКЪВ СЪВЕТ ИЛИ НЕЩО - НЕЗНАМ И АЗ КАКВО ?! - ПРОСТО НЕМОГА ДА ИЗДЪРЖА ПОВЕЧЕ ?! Просто се побърквам - принципно съм силен човек, но в момента, в тази ситуация немога - чувствам се много слаб - незнам какво може да стане утре, а искам това да е най-готиното нещо. За сега си оставам с вярата в Бог и понякога молбите ми към него, но се моля и пък те да имат ефект, защото не съм от най-вярващите, но пък се моля онази сила да ме чуе и да сбъдне моето желание. Искам само да бъдем с него много добри приятели и това е... може и друго, но да си призная много, много не го искам това "друго-то". Всичко ми е толкова объркано... не искам да загубя това приятелство, страх ме и да говоря и на тази тема... пък може и да имам по-голям успех - имам някакви подозрения.
Дайте ми някакъв съвет!!! Благодаря!

И както казах всеки има право на мнение, независимо какво - пишете всякакви коментари и си излизавайте комплексите - това беше послание към онези, които ще ме съсипят с обиди. ;)

Весела вечер...
ох, неиздържаммм

Sigrina
10-22-2008, 11:40
Здравей!
Първо една забележка - пише се ужасно, а не ужаСТно.
Доколкото разбирам от поста ти вие с това момче сте приятели. А ти казваш, че искаш да сте приятели... Как така :)
Мисля, че ще се почувстваш по-добре, ако излизате заедно не само по барове и дискотеки. Излезте на кафе примерно, или да играете билярд. Тогава можете да си говорите повече и да разбереш повече неща за него.
Ако ти е споделял за сексуалните си подвизи с жените, не очаквай да се получи нещо повече от едно мъжко приятелство. Просто се наслаждавай на времето ви заедно и така :)
Не се чувствай объркан заради желанията си към него, не се опитвай да им се противопоставяш, не се опитвай да ги игнорираш, просто си живей с тях, без да мислиш кое е правилно, или грешно. Ако и той има такива желания към теб, то ще се разбере. Ако ли не, ще бъдете добри приятели.
Успех :Ь

kPuCkA
10-22-2008, 13:10
Предполагам знаеш как гледат повечето хора на такива като теб с "обратни наклонности" следователно първо се опитай да разбереш какво е неговото виждане за тези неща и след това вземи някакво решение как да постъпиш.

qwer4o
10-22-2008, 13:17
Предполагам знаеш как гледат повечето хора на такива като теб с "обратни наклонности" следователно първо се опитай да разбереш какво е неговото виждане за тези неща и след това вземи някакво решение как да постъпиш.
Не съм с обратни наклонности - ако разсъждаваме в тази насока по-скоро съм "би". :)

BrokenInnocence
10-22-2008, 13:50
Такам... била съм (всъщност все още донякъде съм) в ситуация на 99% процента идентична с твоята, само дето в моя случай и двете сме момичета. Мн ме е яд, че наистина не мога да ти дам някакъв полезен съвет, просто защото и аз все още се чудя какво да правя. Но... понеже при мен продължава вече много дълго време, доста неща са ми минавали през главата и имам малка теория... Помисли, дали това привличане, което изпитваш към този човек не е един вид projection. Дали не си толкова привлечен от него и не искаш вниманието му, защото до някаква степен искаш да си като него, защото той има качества, които ти искаш да имаш и като знаеш, че, естествено не можеш да станеш него, избираш the second best thing- искаш него като един вид допълнение на теб самия. Звучи малко странно, но ако си ми проследил мисълта внимателно, има логика.

MartiSSima
10-22-2008, 13:57
Аз ти правя евала за това което написа и това което си.Мен не ме интересува кой си,какъв си или от къде си кефя се на това което си написал и че си отстояваш мястото в живота.
Мисля че всеки изпада в такива ситуации дали ти или някой друг значение няма.Съвета ми е просто да следваш сърцето си понеже то знае най добре, имам само 1 въпрос какво искаш от това момче, как те кара да се чувстваш?Предполагам много щастлив ...
Просто опипай почвата под краката си, разбери по 1 или друг начин неговото мнение относно тези неща.Ще ти стискам палци понеже ми грабна вниманието! :) :-)

qwer4o
10-22-2008, 15:16
Помисли, дали това привличане, което изпитваш към този човек не е един вид projection. Дали не си толкова привлечен от него и не искаш вниманието му, защото до някаква степен искаш да си като него, защото той има качества, които ти искаш да имаш и като знаеш, че, естествено не можеш да станеш него, избираш the second best thing- искаш него като един вид допълнение на теб самия. Звучи малко странно, но ако си ми проследил мисълта внимателно, има логика.

Може би е така ... той притежава неща, които аз ги нямам или поне си мисля, че ги нямам - имам в предвид чар, визия и т.н. Да, мисля си, че двамата се допълваме идеално. Има логика, в това, което казваш. Просто искам едно силно зверско, готино и силно близко приятелство. Може би и още нещо - незнам объркан съм още. :(

snejana67
10-22-2008, 15:21
обмисли добре :?

qwer4o
10-22-2008, 15:30
Аз ти правя евала за това което написа и това което си.Мен не ме интересува кой си,какъв си или от къде си кефя се на това което си написал и че си отстояваш мястото в живота.
Мисля че всеки изпада в такива ситуации дали ти или някой друг значение няма.Съвета ми е просто да следваш сърцето си понеже то знае най добре, имам само 1 въпрос какво искаш от това момче, как те кара да се чувстваш?Предполагам много щастлив ...
Просто опипай почвата под краката си, разбери по 1 или друг начин неговото мнение относно тези неща.Ще ти стискам палци понеже ми грабна вниманието! :) :-)
Привет!
Много благодаря за подкрепата - понякога тя е много по важна от всичко, само да знаеш, че един човек, когото дори и непознаваш гледа с добро око те кара да си по-силен, да правиш неща, които може би друг път няма да сториш.
Аз следвам сърцето си, но разума лееко ме дърпа назад и ми създава някакви предпоставики и ме кара да мисля всичко. Импулсивен човек съм, но това е твърде важно за мен, за да действам импулсивно.
Неговото мнение ми е доста странно. А поведението - незнам - в 90% т от времето е страхотно: коментираме, смеем се, а в другите 10 % е някак как да го кажа - незнам. НА моменти ми е толкова готино, на моменти съм по-объркан и от и аз незнам кого :)
:) Поздрави :)

jghgh
10-22-2008, 16:12
Еее, тва е то магията на любовта!
Казваш че през повечето време сте на една вълна и той отговаря на силното ти въодушевление относно вашето яко приятелство?
Така както го изрази сте перфектни приятели, лафите се, смеете се, приличате си.
Но ако искаш нещо повече от това е редно да разбереш по някакъв начин дали и той е бисексуален - ако се окаже хетеро и е тесногръд може да ти се накара или да скъса всякви контакти с тебе, което е лошо...

А, и сигурен ли си че те "отразява"?
Т.е. ти си много доволен че познаваш такъв як пич, а той според теб по същия начин удовлетворен и щастлив че те познава ли се чувства? Отговори си обектвно!


Поздрави и от мене, и на мен ми хареса темата ти и начина, по който си я написал, успех в любовта! :P :-)

bibo
10-22-2008, 16:16
Намери си момиче...

Така ще спреш с тия бисексуални помисли...

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

P.S. Ама първо си изясни много добре дали наистина си БИ или ХОМО...
Ако си второто - не мога да ти помогна.. :(

qwer4o
10-22-2008, 16:30
А, и сигурен ли си че те "отразява"?
Т.е. ти си много доволен че познаваш такъв як пич, а той според теб по същия начин удовлетворен и щастлив че те познава ли се чувства? Отговори си обектвно!
Ми самият факт, че си приказваме дълго, че има за какво да си лафим, че прекарваме едно доста дълго време заедно ме кара да си мисля, че и от негова страна има някакви приятелски чувства. Но незнам точно какви и това ме притеснявам.
Може би първо трябва да разбера дали той ме чувства като приятел или познат и после да мисля за нещо друго. :o

Благодаря ти за подкрепата ! :)



P.S. Ама първо си изясни много добре дали наистина си БИ или ХОМО... - това ми е пределно ясно - наясно съм със себе си :)

AnIcHkAtA
10-22-2008, 16:40
Намери си момиче

qwer4o
10-22-2008, 23:05
Намери си момиче
Едва ли ще спрат симпатиите ми към него ?!

SiegHeil
10-23-2008, 00:45
Извратена история...
Научи се да се контролираш и си намери момиче по дяволите.. ^

soul1199
10-23-2008, 06:38
spored mene moje bi fr ti te vuzpriema,kato nai-dibur fr.,a ne,kato....ostavi ne6ata,kakto sa,vremeto 6e pokaje

qwer4o
10-23-2008, 11:48
Извратена история...
Защо да е извратена ?! По-скоро е реална и истинска, за сметна на много други неща... айде няма да казвам :)


spored mene moje bi fr ti te vuzpriema,kato nai-dibur fr.,a ne,kato....ostavi ne6ata,kakto sa,vremeto 6e pokaje
Точно това е част от моето объркване, че не знам как ме възприема, но със сигурност не е като най-добър пеиятел, едвали, то ако е така супер.

sweet4esf
10-23-2008, 11:53
purvo izvinqvai ama GRUMNI SE :shock: :-({|= edvali mom4eto si pada PO GEIOVE.. ::: BRAT ZEMI XODI NA PSIHIATUR NE SI DOBRE [-X

qwer4o
10-23-2008, 12:29
purvo izvinqvai ama GRUMNI SE :shock: :-({|= edvali mom4eto si pada PO GEIOVE.. ::: BRAT ZEMI XODI NA PSIHIATUR NE SI DOBRE [-X
Не, че се заяждам или нещо - много обичам такива коментари: първо карат ме да се усмихна и да гледам как хората живеят в 18 век.
Не, че съм длъжен да ти отговарям, но ако си чел внимателно щеше да разбереш как се определям, и то не е като "гей", второ за психолог май е някой друг - такъв, който не приема различните. :)
Поздравииии!

ANTIHUMAN
10-23-2008, 14:29
Този който не рискува, рискува още повече!

qwer4o
10-23-2008, 16:18
Този който не рискува, рискува още повече!
Хареса ми тази мисъл - много правилна, че този, които не приема риска, може да загуби нещо по-голямо, което му предстои.

Да си призная от четеното тук ми стана много интересно и мисля да опипам почвата първо, да разбера на 100% неговото мнение за някой неща и в зависимост от това да реша да предприема крачката или не.

Да си призная за 1 или 2 път в живота си се чувствам толкова объркан, чак да не знам какво да правя. Но се надявам, че всичко да е моментно. И най-важното да има един хубав финал.


Казах му и той ми каза: ,,Не ми пука дали ме харесваш или не, приятел си ми и точка.Само искам да знаеш, че не си падам по момчета!"
Ох, аз искам и да разбера първо до колко сме приятели и тогава ще действам. До тогава ще пиша по форуми, поне да не се чъвствам самотен в мислите и чувствата си. :)

Denkova
10-24-2008, 14:38
Според мене трябва да му кажеш как се чувстваш може да е малко рисковано защото може да се одръпне от тебе но ако не опиташ няма да видиш ;-) :wink:

qwer4o
10-26-2008, 21:18
Да ти кажа, честно страх ме е да опитам да мукажаш, защото незнам как ще реагира.

В последно време се държи супер сладурско с мен, няма да опиша как. Все едни такива усмивки мята, че незнам какво да мисля. На няколкоко пъти ми е поххвърлял, едни такива: "ей ся, ще те ***" и много подобни. Ама незнам на базик ли го казва или не, защото ситуациите са супер странни когато говори и сега колкото ми е кеф, ми е още по-объркано.

SoAfraid
10-26-2008, 23:28
След като си на ясно с твоята ориентация замислял ли си се какво ще стане ако той излезе (извинявам се за грубия израз) гей? Разбрахме че ако е нормален може да се отдръпне от тебе но ако е гей ти би ли мислил че можеш да живееш живота на гей и би ли бил готов да приемеш всички хорски квалификации и обиди? Не че имам нещо против хората с обратни наклонности защото преди всичко ние сме първо хора :)

qwer4o
10-26-2008, 23:42
... когато човек не е сам, всичко е по-лесно.
Защо да не приема това, но само в случай, че той както казваш:

ако той излезе (извинявам се за грубия израз) гей?
може би съм твърде заблуден ?! :(

xxXroshawkaXxx
10-27-2008, 08:23
Аз ти правя евала за това което написа и това което си.Мен не ме интересува кой си,какъв си или от къде си кефя се на това което си написал и че си отстояваш мястото в живота.
Мисля че всеки изпада в такива ситуации дали ти или някой друг значение няма.Съвета ми е просто да следваш сърцето си понеже то знае най добре, имам само 1 въпрос какво искаш от това момче, как те кара да се чувстваш?Предполагам много щастлив ...
Просто опипай почвата под краката си, разбери по 1 или друг начин неговото мнение относно тези неща.Ще ти стискам палци понеже ми грабна вниманието! :) :-)

Напълно съм съгласна с мнението ^ . :-) :)

GotTheLife
10-27-2008, 11:31
липсвала ти е физическа близост и сега се чувстваш привлечен от човек който чувстваш близък. не мисля че си гей (освен ако не си фантазираш някои неща)

qwer4o
10-27-2008, 12:44
липсвала ти е физическа близост и сега се чувстваш привлечен от човек който чувстваш близък. не мисля че си гей (освен ако не си фантазираш някои неща)
Най-важното е, че съм наясно със сексуалната си ориентация.
Важното е, че съм объркан. Имам близостта на един човек (въпросния), но някак не ми стига само това. Незнам и аз какво искам... може би още повече внимание.

За фантазии - дълго е за обяснение ;)

choke
10-27-2008, 17:59
Айде бе..искаме развръзка вече! :wink:

qwer4o
10-27-2008, 21:32
Айде бе..искаме развръзка вече! :wink:
Ако беше толкова лесно... :o

MartiSSima
10-27-2008, 23:43
Следя темичката ти и знам че не ти е особено леко в тази ситуация, но ме радва много факта че ти си 19 годишен човек който е наясно със себе си и чувствата си.Още веднъж ще ти кажа че ти свалям шапка за това че си наясно със себе си,чувствата си и това което искаш.
Нали знае хората са казали една много умна мисъл: "Когато човек има желание търси начини, когато няма просто си намира причина", така че моя съвет е да търсиш начина да се докоснеш до едно сърце и душа и да не се предаваш, живота е напред ... Стискам ти много палци защото от това което прочетох си много позитивна личност а аз харесвам такива хота! :grin: :) :-)

qwer4o
10-28-2008, 04:33
Следя темичката ти и знам че не ти е особено леко в тази ситуация, но ме радва много факта че ти си 19 годишен човек който е наясно със себе си и чувствата си.Още веднъж ще ти кажа че ти свалям шапка за това че си наясно със себе си,чувствата си и това което искаш.
Нали знае хората са казали една много умна мисъл: "Когато човек има желание търси начини, когато няма просто си намира причина", така че моя съвет е да търсиш начина да се докоснеш до едно сърце и душа и да не се предаваш, живота е напред ... Стискам ти много палци защото от това което прочетох си много позитивна личност а аз харесвам такива хота! :grin: :) :-)
Ето за това си заслужава да действам, наистина вярвай ми, когато знам, че поне един човек, макар и непознат, ме подкрепя и малко или много се вълнува с мен (макар и да е силно казано).

Още от самото начало, аз търся начина, онзи начин, за да се докосна, както казваш, но вярвай ми той не е много лесен. Човек трябва да бъде препазлив, защото може да загуби и малкото, което има. Но аз няма да се предам и наистина смятам да се боря до край.

Като гледам нещата от сега, колкото и невъзможно да ми изглеждаше преди две-три седмици, да не говорим преди месец - днес си мисля, че има не светлинка в тунела, а направо един голям лъч. Този човек, през последно време се държи с мен страхотно, обсипваме с доста внимание, споделя ми много лични неща и ако щеш, че е по-голям един вид чувствам, че се грижи малко или мнгоо за мен - може да е пресилено, но така го чувствам. Дано да е така...!

... а аз, аз си оставам с вярата и надеждата... тази история поне ме кара да вярвам повече в Бог - знам, че е за добро и продължавам да си казвам: "Вярата и надеждата не умират, а с тях и въгленчето на успеха тлее". Това въглнче така се моля да стане един голям огън. И всичко да е толкова красиво... абе звучи много като някой филм, но е реалност! Вярвам в успеха си!

Благодаря за подкрепата! :)

MartiSSima
10-28-2008, 08:55
Следя темичката ти и знам че не ти е особено леко в тази ситуация, но ме радва много факта че ти си 19 годишен човек който е наясно със себе си и чувствата си.Още веднъж ще ти кажа че ти свалям шапка за това че си наясно със себе си,чувствата си и това което искаш.
Нали знае хората са казали една много умна мисъл: "Когато човек има желание търси начини, когато няма просто си намира причина", така че моя съвет е да търсиш начина да се докоснеш до едно сърце и душа и да не се предаваш, живота е напред ... Стискам ти много палци защото от това което прочетох си много позитивна личност а аз харесвам такива хота! :grin: :) :-)
Ето за това си заслужава да действам, наистина вярвай ми, когато знам, че поне един човек, макар и непознат, ме подкрепя и малко или много се вълнува с мен (макар и да е силно казано).

Още от самото начало, аз търся начина, онзи начин, за да се докосна, както казваш, но вярвай ми той не е много лесен. Човек трябва да бъде препазлив, защото може да загуби и малкото, което има. Но аз няма да се предам и наистина смятам да се боря до край.

Като гледам нещата от сега, колкото и невъзможно да ми изглеждаше преди две-три седмици, да не говорим преди месец - днес си мисля, че има не светлинка в тунела, а направо един голям лъч. Този човек, през последно време се държи с мен страхотно, обсипваме с доста внимание, споделя ми много лични неща и ако щеш, че е по-голям един вид чувствам, че се грижи малко или мнгоо за мен - може да е пресилено, но така го чувствам. Дано да е така...!

... а аз, аз си оставам с вярата и надеждата... тази история поне ме кара да вярвам повече в Бог - знам, че е за добро и продължавам да си казвам: "Вярата и надеждата не умират, а с тях и въгленчето на успеха тлее". Това въглнче така се моля да стане един голям огън. И всичко да е толкова красиво... абе звучи много като някой филм, но е реалност! Вярвам в успеха си!

Благодаря за подкрепата! :)

Ами аз вярвам на това което казваш защото едва ли имаш причина да лъжеш когото и да било.Но знаеш ли, мисля че колкото по голяма така да кажа "интрига" има в една все още в зародиш връзка е много по интересно и приятно.Чувството е по велико...
Радвам се, че приемаш така моята подкрепа, знам че е страхотно макар и някой непознат да те стимулира и да ти вдъхва сила...

Denkova
10-28-2008, 16:52
попитаи го бе важното да опиташ да не те е страх може да е рисковано но неможе да стоиш така в неисвестие или ще има връзка между вас или няма да сте приятели то се едно от двете трябва да стане ами може и тои да се чуди за тебе може и тои да те е харесал питаи докато не опиташ няма да разбереш :P :P :P :P

qwer4o
10-29-2008, 00:32
Denkova, здравейте!
Лесно е да се каже, но е тудно да се направи. Събирам сили и в най-скоро време и това ще стане. Притеснявам се най-вече от това да не се получи отнова отблъскване, от което най-много ме е страх. :(
Събирам сили и това ще направя... още малко ми остана да го опозная.

В последно време (от няколко дни) съм двойно по-объркан.

Да си призная мисля, че той има доста силни приятелски чувства към мен... дано и това да е така. Приказваме си за всякакви работи. Секс и други.

На скоро дори се изпуснах... едва ли не, че го харесвам... реагира интересно, осмихна се... един такъв весел стана. Абе супер! Това ме кара да действам.

Вярвайте ми ... всеки ден се моля, започнах да се моля и да вярвам. Дано да има ефект, такъв обаче няма да има ако няма действие от моя страна. Стягам се.... :) скоро ще му кажа... интересно ми е обаче как да го направя ?! - ще събера сили. За първи път се чувствам така в живота си. Боже... до къде стигнах...
ама като се замисля наистина тук има един проблем - на тази земя никой не разкрива чувствата си към другия, преди той да го направи пръв. Колко е гадно!

Вярвам и ще успея!

Denkova
10-29-2008, 14:26
като му кажеш пиши ко е станало :P успех \:D/

qwer4o
10-30-2008, 16:24
Здравейте,
на много от вас вече може би им е писнало да гледат моята тема и сигурно се ядосват аза това. Не съжелявам за което, защото това е живота, пък и този форум е свободен - та... стига с уводите.

Сега по темата: вече има някакъв вид напредък. Може би, защото вярвам и тайничко се наявам и моля. Незнам, може би защото аз действам. - Незнам! Преди време (много скоро) имаше лек физически контакт между нас... бе не, че меше много лек, ама както и да е. Лекичко ме прегърна и така... Незнам какво означава ?! Мисля, че всичко е въпрос на време. Сподели ми, че съм му много добър приятел и много разчитал на мен, а аз съм оправдавал това. Общо взето такива работи. В последно време съм много щастлив. Всяка една такава минутка ме запълва отвътре и съм не на седмото, а на 9-тото небе. Ех, тази усмивка. Все я мисля... постоянно. Дори немога да се средоточа от няколко седмици в работата и ангажиментите си и да ги върша пълноценно, само заради онази усмивка и този човек.

Какво ли означава това ?! :)))

tochica
10-30-2008, 17:30
Звучи добре. Радвам се за теб и ти желая успех :)

tochica
10-30-2008, 17:51
хмм

Jedy
10-30-2008, 18:41
Значи виж сега пич :)
Всичко това звучи добре, в смисъл такъв, че ти доставя удоволствие, обаче според мен ти не си наясно със себе си. Не говоря за сексуалната ти ориентация, а за това какво точно искаш от него ? Отговорил ли си си на този въпрос? Искаш да си му приятел, искаш сексуална връзка или искаш и двете като един вид "създаване на семейство" (колкото и нелепо да звучи...). Първо твърдиш, че искаш да сте МНОГО добри приятели... след това, че може и нещо друго... изясни си първо сам на себе си. След като го направиш, ако наистина искаш нещо повече... да те светна само, че шанса той да те харесва не само като приятел е доста нищожен, но е възможно. И още нещо... Помни, че е възможно просто да ти има огромно доверие и да си му много добър приятел, но само толкова. Не се самозаблуждавай, защото като се стигне до момента когато му изцепеш нещо от сорта на "усещаш ли привързаността ни" или друг подобен намек, и той те погледне с недоумение какво имаш предвид, да не се отчаеш напълно. Затова просто го попитай какво му е мнението за хомосексуалистите, а той ако ти е добър приятел няма да те излъже. Естествено, не го изтърсвай така директно този въпрос, ако не искаш да те подозре, а просто когато заговорите на тема секс например може да завъртиш и да стигнеш и до там. Защото има няколко типа хора - такива които са си хетеро и мразят гейове, такива които са хетеро, но не мразят гейовете и такива които са гейове... Разпитай го просто и ще ти стане ясно развитието, не се самозаблуждавай предварително. Успех! ;)

Denkova
10-30-2008, 19:49
аз ти желая успех дано да се получи между вас \:D/

Victorya
10-30-2008, 19:57
Евалата за това,че си наясно със себе си и открито го заявяваш.Много хора във възрастовия диапазон от 7 до плюс безкрайност въобще си нямат и идея какво искат и какво не.Принципно ще повторя няколко изказани вече мнения-опитай се да разбереш той какво изпитва,как те чувства,какво мисли за бисексуалността и така нататъкВсичко,което би могло да те насочи към следващата ти стъпка.До тук съвета е лесен.Ако мисли като теб,значи всичко ще бъде наред.Но ако не мисли като теб,какво да правиш тогава?Може би ще трябва да се примириш,може би трябва да се бориш и да отстояваш чувствата си...За съжаление тук не зная какво да те посъветвам.Във всеки случай обаче ти пожелавам успех и ти стискам всички палци,които ми се намират.Поздравления за рядко срещаната смислена тема.
Пожелавам успех и пиши какво е станало :)

qwer4o
10-30-2008, 20:53
За пореден път Ви благодаря, че сте разбрани и ме подпрепяте, макар и интерактивно.

Към Jedy искам да кажа, че съм наясно със себе си. Искам да бъдем много добри приятели без задръжки (ако мога да го нарека така), в смисъл да сме заедно повече време отколкото сега. Което мисля, че започвам да го постигам. Аз го харесвам... много; бих направил за него всичко, чувствам, че и той така. Искам да му призная, че ме привлича не само като приятел, но и по друг начин и вече тук изпитвам затруднението. Но събирам сили и до ден-два-три най-много ще му го кажа, незнам как ще реагира. Страх ме е, за това ще опитам с първата стъпка да разбера какво мисли за различните, въпреки, че не веднъж сме приказвали на тази тема, и съм оставал с впечатлението, че не е негативно настроен.

Също така искам да благодаря на Queen_Victorya за милите думи, означават много за мен. Повярвай.
Благодаря на всички за подкрепата, някой ако има съвет как точно да му кажа... Боже, защо съм толкова объркан ;)

iskamdate123
10-30-2008, 23:40
I kakvo stana 8-)

Victorya
10-31-2008, 08:54
Винаги бих помогнала на човек,който знае как сам да си помогне.Уви,аз не помогнах особено много,но ако ще ти даде сили-да знаеш,че имаш едно кибер-рамо,което на 100% подкрепя личността ти и самоусещането ти.Уважавам хората като теб.Чест и достойнство е и удоволствие за четящия е темата,която си написал.

qwer4o
10-31-2008, 16:02
Благодаря!

А сега по темата: днеска или утре ще действам. Заслужавам да ми стискате палци :)

Victorya
10-31-2008, 20:11
Благодаря!

А сега по темата: днеска или утре ще действам. Заслужавам да ми стискате палци :)

Дори и на караката стискаме палци.Да пишеш задължително,моля те....Резултатът ще бъде важен за други хора с подобни на твоите чувства :)

qwer4o
11-03-2008, 03:12
Незнам от къде да почна: като изключим това, че съм още по-объркан от всичко, което се случва около мен.
Преди 5 минути се събудих от сън, в който сещате се кои имаше участие. :)
Пред последните 4-5 дни, както писах по-рано се опитах да му разбера мнението за би-секуалните и разбрах, че човека няма нищо против тях. Това е плюс, все още събирам силички да му кажа, това, което споделям на Вас. И се надявам днес или утре най-късно да го сторя, само да намеря сили. А това не е кой знае колко лесно.
Другото хубаво е, че той ми каза, че му е много готино да си приказаме и ми се струва, че през последните дни прекарваме повече време заедно, може и на мен така да ми се струва, защото онези сподели минутки не искам да свършват. ;) Преди време се случи дори да ме прегърне, но сега разсъждавам, че това си е чисто и просто приятелска прегрътка, но може и да е повече от това. Незнам... започвам да се оплитам сам в собственото си неорентиране.
Че съм силен, силен съм... но едва ли толкова, че да му кажа всичко онова, което искам... защо ли си мисля, че и той мисли по този начин както и аз... незнам нешо от вътре ме кара да мисля, че и той има някакви подобни чувства. Боже, ако е така... незнам ще Ви почерпя всички. Сигурен съм в едно, че и той иска да прекарва повечеко време с мен - съдя по приказките и тел. обажданията.
Мислех да ми пиша смс с това, което чувствам... но така излизам слаб, нали ?! Имам нужда наистина от помощ, кога е най-подходящият момен да му кажа всичко това ? Как да го направя ?
Боже - вече незнам какво да правя... ако само знам, че няма да го видя един ден и ще полудея. Какво става с мен ? -или съм влюбен, или загубен, или и аз незнам какво да искам и как - но едва ли е това, защото съм силен.

Офффф, дано не ставам нахален :)

firegirlll
11-03-2008, 03:32
Виждам, че си интелигентно момче и наистина разсъждаваш правилно, ето защо реших, че си заслужава да отговарям на темата :) Първо помисли добре и бъди сигурен в това, което искаш и възнамеряваш да правиш. Признавам си, доста странно ми се стори, но може би това е защото не съм попадала в подобна ситуация. Преди да говориш с него опитай се да анализираш добре поведението му и сигналите, които той ти изпраща, за да не се окаже после, че чувствата ви са несподелени. Ако си мислиш, че това е някакво мимолетно увлечение от твоя страна, по-добре не взимай никакви мерки по въпроса- няма да си заслужава да развалите приятелството си напразно. Успех. :)

qwer4o
11-03-2008, 03:40
Аз се притеснявам и от друго. :(

Да не дойде онзи, още по-шибан момент, в които примерно между нас се получава нещо и 1-2-3-4 месеца и след това, след като се видим някъде да извръщаме погледин един-друг. Ей, от това най-много ме е страх! Може би го чувствам преклаено силно, като приятел, за да рискувам всичко това, заради едно увлечение (което пък е доста трайно). Той показва, че и от негова страна е така, че ги има приятелските чувства, дали обаче са същите - ей, това немога да разбера, или ако го разбирам, не на сто процента. Няма да рискувам едно "приятелство" каквото и да е то (а то май е доста силничко) за два-три месеца заигравки.

Просто неискам да го загубя!

firegirlll
11-03-2008, 04:10
Точно това е най-трудното.. изчакай още малко, времето ще затвърди мнението ти или ще те разколебае. Ако засега мислиш, че няма да се получи , по-добре още не го прави. Всъщност ако когато се видите дойде някакъв удобен момент за разговор повдигни въпроса- нищо не губиш.

qwer4o
11-03-2008, 04:25
Благодаря за съвета, firegirlll !

Вярвай ми, че ако трявба да избирам между това да бъдем приятели (добри) или ... сещаш се, разбира се, че бих избрал да бъдем приятели. Просто нямаш си представа колко добър човек е... и само като се сетя как ме гледа и един вид се грижи за мен (ако мога да го нарека така). Направо неговият образ е постоянно в мен, и както казах в 1-вия си пост от темата просто съм овлядян от него и много се радвам, че е точно от него. Вярвайте ми всичко бих дал... Боже, как ли звуча от срани? Понякога се питам толкова ли е много това, което искам... силно приятелство, доверие... много съм несигурен! Боже... :(
Както и да е... много добър съвет на firegirlll - да почакам още малко и после ?! - После може би ще действам. Толкова притеснен незнам от кога не съм бил :) - Може би, никога!
И още веднъж, благодаря на всички за помощта ви и за съветите - това означава много за мен, макар и да е само интернактивно. Ще се радвам да продължим дискусията, вярвайте ми така се чувствам по силен :)

firegirlll
11-03-2008, 07:10
Пак заповядай! :)Радвам се, че си се вслушал в това, което те посъветвах. :) Хубаво е, че си готов да пренабрегнеш чувствата си само и само да запазиш приятелския контакт с момчето, зряла постъпка.
Реши какво ще правиш и после сподели развръзката, ако не можем да ти помогнем, то моралната подкрепа винаги е от полза :)

qwer4o
11-04-2008, 15:31
Хубаво е, че си готов да пренабрегнеш чувствата си само и само да запазиш приятелския контакт с момчето, зряла постъпка.
Просто няма да успея да преживея второто, което казах, точно за това ще се подсигуря пътя, както се казва. И ако съм сигурен, че ще вървя и няма да падна, ще действам, ако не... ако не ще се смиря и ще се моля времето и Бог да са на моя страна. :)

Sladyranna
11-05-2008, 02:17
Според мен не си гей, ти си ЖЕНА

Armani_P
11-13-2008, 20:20
Човече,заинтересован съм,надявам се,че този твой приятел ще те разбере истински,и ще получиш това което искаш.Казвай,ако има развитие :)

kuklichka_bg
11-13-2008, 20:47
:shock: :shock: