PDA

View Full Version : Какво да правя...? Почти половин година се мина...? ;(



Miimiinka
10-22-2008, 13:29
Дано не ми ангажирам с мене... На който не му се чете да не чете.

Всичко, започна тази година дни преди "Великден" ; )). Аз и две мой приятелки отиваме на кафе в едно от кафетата,който най-често ходим. Там се запознаваме с едно момче на име Иван. Една от моите приятелки го харесва,и аз се опитвам да я уреда с него но постепенно почвам аз да го харесвам.Когато една вечер в кафето си говора с него за моята приятелка той ми споделя,че има чувства към мен.Аз естествено веднага го казвам на моята приятелка и тя ме попита дали и аз имам към него. Аз и казах,че имам но заради нея нищо няма да направа с него. Тогава тя ми казва да тръгна с него след, като и двамата се харесва ме. Това и става.След кафето аз и нашата компания в която е и това момче отива ме в парка близо до кафето и аз тръгнах да се разхождам(никога няма да го забрава това) и по едно време виждам,че той върви зад мен и ме пита:"Може ли да се разхождам с теб?" и аз казвам: "Да, може." и така се разхождах ме и си говорех ме и се целунах ме най-накрая. Това беше много щастлив за мен ден.На следващия ден се виждаме и той беше в гадно настроение и аз го питам защо, а той ми казва,че майка му е влезнала в болница и аз го прегърнах и целунах. Една седмица след това не се бяхме виждали, заради майка му,че беше по цял ден при нея в болницата.На следващия Понеделник аз и моята приятелка отиваме в кафето и аз вече отчаяна се моля той да е там за да го вида... и той беше там :) . Беше най-хубавата ми вечер. Майка му вече беше добре,а той при мене. Стана време да си ходим аз и приятелката ми и едвам се разделих ме.На следващия ден отиваме вечерта пак в кафето и той го нямаше... :( . По едно време една наша приятелка звани по телефона на моята приятелка и и казва нещо,което я шокира. После ме дърпа и ми казва,че са дали по телевизията Иван как го арестуват за убийство на свещеник от кв.Ботунец. Това ме съсипва. :( . Вечерта гледам новините и виждам как го отвеждат и ми става лошо.... .

Седмици наред аз не бях на себе си. Само плачех и спях.Нито ядях нито нищо. Приятелката ми се чудеше как да ме освести... но не можеше... Аз плачех ли плачех... Минава се един месец и ме викат за разпит...разбирайки,че съм му приятелката аз.Както и да е всичко мина ок... след още известно време аз се запознавам с майка му и почвам да поддържам поне връзка с нея... Сега вече минаха 5 месеца от както не съм го чувала и не съм го виждала,а болката е същата.Искам да го вида... не мога без него. Не знам как за толкова кратко време направи така,че да го заобичам толкова много и да страдам така за него но е ФАКТ! :( . Почти половин година не съм го виждала и чувала... само едно писмо получих от него пишейки,че му липсвам.... :(. Чувствам се ужасно.Сега си имам приятел на вън,с който ми е добре но не е същото защото има човек, който обичам а го няма и няма да сме заедно поне години наред.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Какво да правя, като го обичам толкова много.?

MartiSSima
10-22-2008, 13:48
Я sе стегни!На колко години си?
Виж какво не може да чакаш някой цял живот и още повече да си съсипваш нервите и здравето.Въпреки всичко то за любовта граници няма...моето мнение е че по 1 или друг начин трябва да се свържеш с него и да си изясните отношенията.Сама казваш че повече от половин година не сте се чували ами...издири го някак си и се разберете.В крайна сметка живота е пред теб и той няма право "да те намесва" в неговите каши...

Miimiinka
10-22-2008, 13:59
Я sе стегни!На колко години си?
Виж какво не може да чакаш някой цял живот и още повече да си съсипваш нервите и здравето.Въпреки всичко то за любовта граници няма...моето мнение е че по 1 или друг начин трябва да се свържеш с него и да си изясните отношенията.Сама казваш че повече от половин година не сте се чували ами...издири го някак си и се разберете.В крайна сметка живота е пред теб и той няма право "да те намесва" в неговите каши...
На 16 съм. И мн ми липсва.Но знам,че немога да продължавам така.Макар да ми е още мъчно,че го няма и е там вътре и кой знае какво прави.Знам,че сам си го е направил това не го отричам.Но ми липсва много много ама много.Пожелавам му поне да излезе по-бързо смисъл да му дадат по-малко защото го е направил при самозащита.Аз винаги ще му помагам. :cry: ОБИЧАМ ГО!!!

Rebirthing
10-22-2008, 15:27
Просто си съсипваш живота :( не си мисли че той е единствения, излез на вън и се радвай на живота, ако нещата се стечат добре може и накрая да сте заедно, но не плачи за него за да не се разочароваш накрая.

Miimiinka
10-22-2008, 19:20
Благодаря ви! Знам,че не трябва така да се разтройвам и трябва да гледам напред.Дано поне по-малко му дадат.Много ми липсва но какво да правя,такъв е живота. Всеки трябва да гледа напред.Макар,че е трудно за някой.

xxXroshawkaXxx
10-22-2008, 20:05
Е даа ама ако за нея точно ТОЙ е единствения... :? ... Поставям се на нейно място...и аз моя приятел го заобичах много ии сега дори ако е на другия край на земята...аз ще го чакам цял живот...даа и са ше кажете, че още съм малка (на 14) и нищо не разбирам, че още много ще ги сменя...ДА АМА НЕ! :x :x Ако имаш чувства към него...няма да можеш да го забравиш лесно...и това, че го обичаш и че го чакаш вече 5 месеца без да се виждате...ти си ГЕРОЙ!Заслужаваш поздравления...!!Рядко се срещат такива хора като теб..., а ако той излизе от затвора и разбере, че ти го обичаш и още го чакаш...това ще означава много за него повярвай ми...замисли се от добрата страна...сега си гони училището изкарай си Средното после Висшето ии докато станеш на 23-24 дори и 25 ... той ще излезе от затвора предполагам и ще можете да сте щастливи заедно!
Ти си знаеш все пак де... :) :-)

Taraaa
10-22-2008, 20:14
Виж разбирам те че много го обичаш .. че постоянно мислиш за него,че ти е мъчно,че ти липсва и какво ли още не .. Но постарай се да бъдеш малко или много щастлива,защото не се знае кога ще се върне той,няма смисъл да си пропиляваш така живота разбираш ли?Казваш че си имаш приятел - бъди с него,но не позволявай на другите ти чувства да станат по-силни .. Не ги показвай .. Не ти казвам да се мъчиш да го забравиш,защото няма как да стане толкова лесно,а просто да се опиташ да си щастлива докато него го няма .. А когато излезе и се върне ако още го обичаш късмет

Miimiinka
10-23-2008, 09:54
Да,така е.Сега трябва да гледам напред и да се опитам да съм щастлива със сегашния ми приятел.Благодаря ви,че прочетохте проблема ми и ми дадохте съвети.

LoLLyPoP* до някаква степен си права но от друга не си.Ок аз ще си азкарам средното и висшето ама през това време,като незнам какво ще ми се случи.Немога нито аз нито някой друг да гарантира това,че примерно ще го чакам.Аз самата незнам през тези години какво ще ми се случи за да знам дали ще мога да го чакам. Най-добре ще е да гледам напред и с времето да го забравя,колкото и да е болезнено.Вече почти половин година го няма и е тежко но ....

Wrathchild
10-23-2008, 09:59
Мила моя, първото което е, нямаш работа с убиици.
Второто... научи се, че се пише разхождаме, целуваме, харесваме и т.н. Това не са 2 отделни думи.

Bee*
10-23-2008, 12:35
Мила моя, първото което е, нямаш работа с убиици.
!!!!
ако се беше случило същото с мен,щях да благодаря на Господ,че съм се отървала на време!!

Miimiinka
10-23-2008, 13:18
Мила моя, първото което е, нямаш работа с убиици.
!!!!
ако се беше случило същото с мен,щях да благодаря на Господ,че съм се отървала на време!!
Да но,ако го обичаш все пак няма да се радваш нали. :( Умно!

lady94
10-23-2008, 15:18
Ей,ей,ей чакайте малко недейте да съдите без да знаете какво е станало,както тя каза по нагоре,било е при самозащита въобще си намяте представа какво е станало тъй че недейте да подхвърляте разни неща като убиец!Да направил го е но нямате идея какво всъщност е станало, а ти така я наранявате още повече да не мислите че й е лесно