PDA

View Full Version : Mozilla Firefox



Bianca
10-22-2008, 16:13
Здравейте, вчера си изтеглих Мозила и май нямах никакви проблеми.
Обаче тая вечер поисках да влезна в един форум, въвеждам си ника и паролата, натискам Вход, ама не ще да ме пусне..
Мисля си, че е нещо свързано с cookies, ама не знам къде трябва да ида и да се разбърникам, та ви приканвам тук да ми помогнете. :)
Иначе в тоя форум си влизам без проблем, ама там-не. :(

GbSy
10-22-2008, 16:34
Странно... Аз съм с Мозила също, но не ми е правило така... В смисъл как не те пуска... Дава ти грешно име и парола или въобще не те... :-o

PepElqShKaAa
10-22-2008, 16:34
ем и на мен ми е тей само че точно в този форум и за туи си влизам с друг браузър и така :) иначееееее нз ква е причината :D

Bianca
10-22-2008, 16:43
Странно... Аз съм с Мозила също, но не ми е правило така... В смисъл как не те пуска... Дава ти грешно име и парола или въобще не те... :-o
Не ми дава грешно име и парола, просто ми зарежда страницата, ама пак съм офлайн, а би трябвало да съм ОН.

Bianca
10-22-2008, 17:19
tools -> options -> Privacy -> и там са бисквитките... триеш тези, които са за онзи форум и пробваш пак, ако не стане пиши тук
и дай снимка какво точно излиза
Мерси много, стана! :-)
Нищо не ми показваше, просто си ми даваше страницата така, сякаш въобще не съм въвеждала нищо.

Bianca
10-23-2008, 14:56
Имам още един въпрос:
Възможно ли е да ида в настройките и да направя така, че форумът автоматично да се рефрешва, като натисна копчето за връщане назад? :-o В ИЕ ми беше така, ама в Мозила-та не ми е така, и супер много се дразня, трябва да рествам страницата постоянно. :booooomb:

jambo_bs
10-23-2008, 17:13
По принцип има едно бутонче и пише на него Refresh.А бутона назад е направен за да те връща назад.Клавиша F5 също рефрешва страницата