PDA

View Full Version : Какво да правя



svetlin92
10-22-2008, 16:33
Проблема е следния. Приятелката ми не ми обраща внимание, постояно учи пребере се и почне и така до 8 слетова кажи уморена съм. Само в петак и събота се виждаме в неделя пак учи на мен зе ми писва това. А от давна сме заедно . И от когато почна учебната година :( стана така . Какво да правя ?

yoyo125
10-22-2008, 16:38
Kaji i che iskash da se vijdate po-chesto , a ako tq pochne da gi ovurta znachi prechinata nqma da e samo tova , che e zapochnala ychebnata godina .

AnIcHkAtA
10-22-2008, 16:39
И аз уча супер много, защото ще кандидатствам тая година.Ако й е важно ученето специално тази година-разбери я, ако не добре си помисли дали няма нещо нередно.

svetlin92
10-22-2008, 16:42
да ще кандидаства ама аз и казах а тя просто се разрива :( и каза че нямала възможност и че майкаи я претискала :( да учи.
Да ама аз така не може да издържам :(

yoyo125
10-22-2008, 16:44
ami shtom shte kandidatsva , razberi q ... , a shtom ne izdurjash i obqsni i q zareji. Drygiq variant e da si traesh

AnIcHkAtA
10-22-2008, 16:50
Ахх, напълно те разбирам.Тоест за теб не съм сигурна, но знам как е на приятелката ти.Ами какво да ти кажа, на нея ще й е мн мн мн гадно ако се разделите заради това.Знам, че е трудно, но пък я си помисли, като мине тая година или като дойде някоя ваканция колко ще си ви е прекрасно.Мисля, че трябва да го превъзмогнеш това, че не се виждате мн често, ако държиш на нея.Просто я разбери и се постави на нейно място.Нямам думи с които да ти обясня, колко ще е гадно, глупаво, нелепо ако се разделите защото тя следва желанията си и иска да се развива.Просто трябва да се примириш!Любовта не е само рози и шампанско..

П.П:Не й поставяй избора "мен или ученето", защото мисля, че изгориш.
П.П.П.:Ако мислиш, че няма смисъл да си "губиш времето", по-добре приключвай с нея.

svetlin92
10-22-2008, 16:54
Ходим вече година и половина обичам я страшно много :( и аз не знам кво да правя чудасе :( се пак тя ми е първата любов

jjjjjj6363
10-22-2008, 16:54
namerisva mi na 3 4ovek apuk i sega moje da ima kontrolni neshto tui onui i naisinta da e zaeta ne se znae

ImmortalForever
10-22-2008, 16:54
Простичко е решението.Зарежи я.

AnIcHkAtA
10-22-2008, 16:56
НЕ я зарязвай!Ходите от година и половина, а едно учене не можеш да преживееш..Тя на колко е на 13 или на 18?Ако е на 13 ти е доста рискована работата, но ако е на 18 би трябвало да има мозък в главата вече..

Abigoria
10-22-2008, 16:57
namerisva mi na 3 4ovek apuk i sega moje da ima kontrolni neshto tui onui i naisinta da e zaeta ne se znae
1- научи се да пишеш
2- единственото миришещо нещо си ти

ПТ: Ако държиш на нея, ще направиш компромис... Иначе й доказваш, че си адския боклук...

svetlin92
10-22-2008, 17:07
Ам на 13 е малка е аз сам на 16 и съм в гимназия но винаги намирам намирам време за нея а тя неможе и се дразня :( иначе не изглежда че е на 13 :( страшно съм отчаян вече :( А и друго минавало ми е през ума за 3 ти човек

AnIcHkAtA
10-22-2008, 17:14
Трети човек :lol: .Абе ей, момичето си скъсва задника от учене за да си уреди живота, а ти за трети човек мислиш :D .Виж сега, предполагам си наясно, че нито тя ще ти е последната, нито ти на нея.Пък и ако я приемат вероятността да се запознае с мн нови хора е доста голяма, следователно и вероятността да те смени е мн голяма.Все пак до тогава има доста време, но пък част от него е нулево (т.е. че няма да се виждате) и всичко малко се обезсмисля.Помисли си дали си заслужава.Според мен не.Все пак ако имаш мн силни чувства останете заедно, но по закона на Мърфи, всичко м/у вас ще приключи точно когато на нея й свърши учебната година.Помисли си добре кой за теб е по-добрия вариант.

miloto_girl_4e
10-22-2008, 17:16
Може пък да е ученолюбиво и амбициозно момичето ...
Няма какво да направиш, само провери да не би да си има още някой, но се съмнявам, просто някои хора наистина искат да преуспеят в живота, а не да си броят жълтите стотинки или да се женят не по любов, а заради парите ..

NaNa_SladuRana
10-22-2008, 17:16
ako naistina q obichash,shte q podkrepqsh v jelanieto i da bude nai dobrata,qvno za neq ucheneto e vajno :)

svetlin92
10-22-2008, 17:23
обичам я ама то нятагя по 5 6 дена дане я виждам
Благодаря че ми отделихте време за моя проблем :-D
Ам ще си остана с нея се пак виждам че я мъчи това кат загатна за това тя просто се разривава и казва че няма въжможност майкаи я притискало и реве че не се виждаме :( а кат сме заедно толкова сладко си прекарваме че нямам думи. Ам благодаря ви за мненията ви :oops:

ImmortalForever
10-22-2008, 17:44
Чакай, чакай!Тя е на 13 и ходите от година и половина :shock: :shock: :shock:
Ще замълча..

scoobydors
10-22-2008, 18:17
Ако я обичаш както казваш, ще се наложи да приемеш факта, че тя просто иска да учи (което си е супер), или майка и я притиска. Във втория случай вината не е нейна. ;)