PDA

View Full Version : Като в детската градина...



zelenooko_kote
10-22-2008, 16:52
Привет.Аз съм момиче на 15 години и смятам че би трябвало вече спокойно да мога да излизам,ноооо Не и според моите родители.
Програмата е следната:От понеделник до петък излизанията са ЗАБРАНЕНИ,а в събота или неделя мога да излизам Но трябва да съм се върнала до 17.00....Кво ще кажете,а?
Все едно съм в детската градина.......

Madn3s5
10-22-2008, 16:59
:-o Поговори с тях и им обясни че не си малка вече..

ThePowerOfLove
10-22-2008, 17:47
:shock: 9 клас ли си? И на мен ми се вижда прекалено :? Да не си наказана за нещо? Питай ги що така...не е нормално до 17:30 само да те пускат :-o

scoobydors
10-22-2008, 17:49
:shock: :shock: :shock: OMG :shock: :shock: :shock:
Аз също съм на 15 и наще никога не са ми правили проблема за излизания. Ходя си където искам, когато си искам (но само трябва да ги уведомя за това).
А иначе вечерния ми час е 22:00 :) и ми се вижда малко :-D

zelenooko_kote
10-22-2008, 18:02
:shock: 9 клас ли си? И на мен ми се вижда прекалено :? Да не си наказана за нещо? Питай ги що така...не е нормално до 17:30 само да те пускат :-o

не съм наказана,просто така мислят те.Пфф баси и разбиранията всичките ми фр.са по центъра пък аз....
Днеска майка ми вика ко пр.Викам нищо тъпо ми е.И тя казва ,,Ами решавай кръстословица" (боже) И аз не се стърпях и викам ,,Уаааау колко забавноо" и се джаснах на компа...ПАК

ThePowerOfLove
10-22-2008, 19:14
Сериозно...питай с какво си заслужила това ограничение? Говори с нея, че няма за какво да се притеснява и че всичките ти приятелки са до 21'00 примерно и ти искаш да излизаш с тях и така :-o и аз бих се чувствала ужасно тъпо на твоето място :?

zelenooko_kote
10-22-2008, 19:30
Сериозно...питай с какво си заслужила това ограничение? Говори с нея, че няма за какво да се притеснява и че всичките ти приятелки са до 21'00 примерно и ти искаш да излизаш с тях и така :-o и аз бих се чувствала ужасно тъпо на твоето място :?

tva eeee polojenieto e tragi4no toku 6to govorih s neq....promqna nikva.uf ujas

BioX
10-22-2008, 19:42
ave roditelite kato si naymqt ne6to.......az li4no v 9ti klas si se prebirah kogato iskam :?

Rofl4e
10-22-2008, 21:40
Моля...!? 17:30 събота и неделя?!Ми аз по принцип мога през седмицата да се мотая до към 23..23и нещо а през ваканците и почивните дни нямам вечерен час..случвало ми се е да се прибирам и в 5:30ч. сутринта ..

Madn3s5
10-22-2008, 21:49
Според мен че родителите ти са от по строгите и консервативни родители тва няма спор,,ама и ти нямаш смелостта да поискаш да излезеш или да им кажеш нещо на въпреки,просто така са те възпитали (което в някой случай не е лошо) ноо все пак няма да те държат изкъсо докато се омъжиш я.. 2 3 пъти като им се поразвикаш може и да поомекнат..

Jo_Ni_To
10-22-2008, 22:09
И мойте родители са така...ама аз като изляза някаде губя направо представа за времето и закаснявам те не зяпат много де...ама ко да са прай....Поначало вечерния ми час е 19:00-19:30 ама пак ми се струва SpR рано :( :(

Qnchety
10-23-2008, 11:36
А си мислех, че при мене е най кофти :shock: На 14 съм и ми дават да излизам докато се стъмни. Януари ше напрая 15 и силно се надявам поне до 21.00 да съм навън. Ама твоите родители наистина прекаляват! Обясни им, че приятелите ти ги пускат до еди колко си часа и им кажи, че винаги ще ги уведомяваш с кого и къде си. Но недей да искаш прекалено много, че да не стане по лошо.

zelenooko_kote
10-23-2008, 11:56
aми вчера й викам на майка ми (щото тя е по-строга) ,,За утре кво мислиш да прайме?" тя вика ,,Ми не знам" аз казвам ,,А не може ли да изляза след като си науча" тя ,,Разходките са само с придружител" , питам кой трябва да е придружителя тя казва ,,Аз,нали нямаш гадже че да излизаш с него ( хаха сякаш че ако имам пак ще дава да излизам ма както и да е) " аз казвам ,, Не съм казала че ще излизам с гадже може пък да искам да изляза с някоя фр." ми като съм искала да съм излизала и да не съм се прибирала по цяла нощ.Питам я ми кво точно тряа да прая от 17.00 до 22.30 (щото тогава съм си научила и съм свободна вече).,,Ми ако съм искала да съм излезела с нея" , викам ,,Не мерси" и тя ми вика значи вече не ми се излизало с нея ала бала,а пък се опитвам да и обясня че ми се излиза И С НЕЯ,НО И С ПРИЯТЕЛИ,пък тя вика не можело късно ставало,не знам си кво,кой знае къде щели да ме заведат.....отказах се прекратих разговора и ПАК ОТИДОХ НА КОМПЮТЪРАААА и така....

polito_93
10-27-2008, 12:50
male men me puskat do 20:30 nai kasno i naprao se pobarkvam... :shock: ne te znam kak izdarjah ti :-o :-o

pavkata91
10-27-2008, 19:52
Пак тия загрижени родители.. виж сега..щом с интелигент не става действаш със сила. Тоест. След даскало НАПУК няма да се прибереш във вас а забиваш някъде с приятелки. Два-три-пет пъти докато се научат. Макар че съм момче и на мене се опитваха да ми всяват тоя контрол като бях на 13-14 години. Така и останаха с опита си. Цепиш след даскало и да не те боли фара. ;) Успех :) Най-важното. Като закъснееш и започнеш да ти четат конското чакаш да млъкне или да ти зададе въпроса защо закъсня и т.н. и казваш. "Докато не ме пускате навън няма да спра да закъснявам и ще бягам от даскало ако трябва. Без приятели аз не мога да живея. " И предполагам че майка ти ще млъкне ;)

waaaagh
10-28-2008, 08:25
Пффф-да ти имам и проблема-аз на 18 почти не ме пускат да излизам почти никъде през седмицата а събота и неделя трябва да съм се прибрал НАИ-КЪСНО в 20:00 :booooomb:

fuckingwhore
10-28-2008, 12:32
според мен да те пускат да излизаш до пет и половина и то само през уикенда е прекалено..а и си на 15.

родителите ти очевидно са много строги и имат странни разбирания,меко казано и при тях разговорите не дават резултат.
пробвай с това,което pavkata91 каза..

успех.

s1NNer
10-28-2008, 12:42
Да верно ... не се прибирай след даскало ... Илиии като се прибереш по някое време кажи ,че отиваш да си купиш списание нещо ... и позакъсней много!

heavenGRd
11-08-2008, 02:38
Привет.Аз съм момиче на 15 години и смятам че би трябвало вече спокойно да мога да излизам,ноооо Не и според моите родители.
Програмата е следната:От понеделник до петък излизанията са ЗАБРАНЕНИ,а в събота или неделя мога да излизам Но трябва да съм се върнала до 17.00....Кво ще кажете,а?
Все едно съм в детската градина.......

Елементарно , Уотсън :-o Всички родители се страхуват за децата си - само че някои имат по голямо чуство за ограничение , те го правят за твое добро.Просто им кажи че няма нужда толко да се притесняват.Ако ти кажат "Ти какво знаеш та ще ни учиш" се изпазари поне за по късен час . Успех