PDA

View Full Version : За всички влюбени



moon_flower
10-22-2008, 17:25
Здравейте хора!
Знам че ще има и негативни коментари от сорта на "я я вижте па тая,колко е заслепена и колко глупаво разсъждава",но все пак искам да си напиша и аз мнението. :D
Знам,че форума е предназначен предимно за проблемите на тийновете(особено тази част за любовта),но на фона на всичките теми свързани с различни проблеми,мисля че все пак трябва да има и нещо положително.
Затова реших да направя една тема за всички влюбени,за всички,които обичат и се чувстват желани.Нищо друго не искам освен да ви пожелая да сте все така щастливи и любовта ви да траe ако не вечно,то поне още дълго време.Любовта ни прави наистина щастливи.Обичайте се хора! :)

ImmortalForever
10-22-2008, 17:34
Наистина не ти го казвам с лоши чувства и знам че ще има критки, но трябва да го кажа: ГРЪМНИ СЕ! :smt001
Нищо лично..

woshata
10-22-2008, 17:34
lubovta ni pravi naitina 6tastlivi..koi te izluga : ?

ell_ownz
10-22-2008, 17:54
Lubovta e nai prekrasnoto neshto ako e spodelena.
da ama v pove4eto slu4ai NE E.
taka 4e se skrii nqkade i nedei pishi ve4e

Alice Cullen
10-22-2008, 17:56
e nedeite se nahvurlq taka na momicheto, vsichki znaem che kogato neshatata s novata lubov potrugnat za purvi put, purvite sreshti, purvite razgovori po tela, skype i tn., purvoto "obicham te" nosqt super mnogo shtastie :)
a tova che nqkoi hora sa super bez chuvstveni ne znachi che kogato dvama dushi sa vlubeni i se razbirat ne sa shtastlivi...
est ima i sluchai kogato ot lubovta boli no tova ne znachi che vinagi e taka

scoobydors
10-22-2008, 18:01
Любовта е много хубаво чувство. Кара те да летиш, да правиш чудеса за любимия... :-D А ако е споделена просто всичко е страхотно. :grin:

EarthShaker
10-22-2008, 18:02
не темата е тъпа и няма как да не отблежа този факт

Andreev
10-22-2008, 18:03
Здравейте хора!
Знам че ще има и негативни коментари от сорта на "я я вижте па тая,колко е заслепена и колко глупаво разсъждава",но все пак искам да си напиша и аз мнението. :D
Знам,че форума е предназначен предимно за проблемите на тийновете(особено тази част за любовта),но на фона на всичките теми свързани с различни проблеми,мисля че все пак трябва да има и нещо положително.
Затова реших да направя една тема за всички влюбени,за всички,които обичат и се чувстват желани.Нищо друго не искам освен да ви пожелая да сте все така щастливи и любовта ви да траe ако не вечно,то поне още дълго време.Любовта ни прави наистина щастливи.Обичайте се хора! :)
трябва да направим анкета - най-глупава и безполезна тема :razz:

woshata
10-22-2008, 18:06
Любовта е много хубаво чувство. Кара те да летиш, да правиш чудеса за любимия... :-D А ако е споделена просто всичко е страхотно. :grin: :razz: :razz: :razz: kvo...s deltaplaner li 6e litne6 be :lol: :razz: :razz: :razz: i 4ydesa..hari potur e v dolnata prqka :razz: :razz:

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-22-2008, 18:35
Не можах само да разбера защо всички говорят за чувства и влечение към някой от противоположния пол. Любовта не е само да си загубиш ума по някого. Любовта е просто умението да обичаш. Каквото и да е. Майка си, баща си, приятели, пролетни цветя, летен дъжд, компютърни игри, ако щете. Не е концентрирана само върху един-единствен човек, както доста смятат. И по тази причина бъркат с увлечението, но това е друга тема...

mir4eto93
10-22-2008, 18:44
Любов, любов, ти ме прати в Пирогов :D

CuRly_Doll
10-22-2008, 18:52
lubovta ni pravi naitina 6tastlivi..koi te izluga : ?
Това,че ти си страдала или страдаш от любов или по някаква причина не вярваш в нея,не означава,че тя не прави човек щастлив.СТИГА СТЕ СЕ НАХВЪРЛЯЛИ ВЪРХУ МОМИЧЕТО!!! Изказала е мнение!!!

woshata
10-22-2008, 18:59
lubovta ni pravi naitina 6tastlivi..koi te izluga : ?
Това,че ти си страдала или страдаш от любов или по някаква причина не вярваш в нея,не означава,че тя не прави човек щастлив.СТИГА СТЕ СЕ НАХВЪРЛЯЛИ ВЪРХУ МОМИЧЕТО!!! Изказала е мнение!!!ти па ако си мислиш че съм и се нахвърлила..можех напрао да и кажа че е тъпа.. но не го направих..аи тихо там

scoobydors
10-23-2008, 04:05
Любовта е много хубаво чувство. Кара те да летиш, да правиш чудеса за любимия... :-D А ако е споделена просто всичко е страхотно. :grin: :razz: :razz: :razz: kvo...s deltaplaner li 6e litne6 be :lol: :razz: :razz: :razz: i 4ydesa..hari potur e v dolnata prqka :razz: :razz:
И аз незнаех кво да кажа точно ма викам ще пусна тема... не ме бива в изразяването 8-)

mynichka
10-23-2008, 04:53
права си :P мерси за пожеланията :)

varnen4e
10-23-2008, 05:40
Не мога да видя никакъв смисъл в темата, но все пак мерси.

soul1199
10-23-2008, 06:23
e nedeite se nahvurlq taka na momicheto, vsichki znaem che kogato neshatata s novata lubov potrugnat za purvi put, purvite sreshti, purvite razgovori po tela, skype i tn., purvoto "obicham te" nosqt super mnogo shtastie :)
a tova che nqkoi hora sa super bez chuvstveni ne znachi che kogato dvama dushi sa vlubeni i se razbirat ne sa shtastlivi...
est ima i sluchai kogato ot lubovta boli no tova ne znachi che vinagi e taka+1 :)

hottie
10-23-2008, 07:46
Благодаря :) да ти се връща :)

ani00770088
10-24-2008, 08:46
:)